NICOM - nejúspěšnější autorizované školicí středisko společnosti Autodesk roku 2007

NICOM se stal nejúspěšnějším autorizovaným školicím střediskem v počtu absolventů komerčních kurzů (do výsledků nejsou započítáváni absolventi z řad akademické veřejnosti, studenti, učitelé, apod.).

NICOM se v roce 2007 stal podle oficiálních statistik, které vydává každoročně Autodesk (Přehled výkonu ATC Autodesk), nejnavštěvovanějším školicím střediskem v České i Slovenské republice.

Na předním místě se ve výsledkových tabulkách hodnotící výkon lektorů (Přehled výkonu lektora) objevil i Ing. Michal Spielmann - Autodesk Approved Instruktor, a to v počtu vyškolených absolventů a také v přehledu hodnocení lektora.

NICOM spadající pod program ATC (globální síť profesionálních školitelů, kteří nabízejí širokou řadu vzdělávacích prostředků) představí svoje služby v oblasti školení při prezentaci nejnovější produktové řady Autodesku 2009 v Praze, Brně a Ostravě. Viz bezplatný seminář.

Při této příležitosti byla vydána i tisková zpráva č. 6/2008.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky