NICOM slaví 18 let

NICOM vznikl v roce 1992 v Brně a soustředil se výhradně na vzdělávání v oblasti výpočetní techniky. Později se rozšířila nejen nabídka o manažerské a fotografické kurzy, ale také působnost po celém území České republiky a na Slovensku.

Po dobu osmnácti let existence na trhu v oblasti vzdělávání se věnujeme především IT školení. Kvalitu poskytovaných služeb dokazují mj. získané certifikace ISO 9001, MŠMT, Microsoft Gold Certified Partner, autorizace od společnosti Corel, Autodesk a Adobe.

Od roku 2008 nabízíme také fotografické kurzy pod vedením profesionálních fotografů, a to pro začátečníky i pokročilé uživatele fotoaparátů. Fotografické kurzy a workshopy (www.nicom.cz/foto) jsou pořádány také aktuálně dle ročních období, nebo u příležitosti některých fotograficky zajímavých veřejných akcí (např. ohňostroje, sportovní události, apod.).

Společnost NICOM se soustředí pouze na vzdělávací činnost, orientuje se hlavně na potřeby zákazníků, což zajišťuje zkušený lektorský tým nejen v moderních učebnách v Praze, Brně a Ostravě, ale také po celé České republice díky mobilním učebnám. I nadále se budeme snažit zvyšovat kvalitu svých služeb, zachovávat individuální přístup k posluchačům a respektovat jejich potřeby.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na setkání s Vámi.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky