DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

NICOM – soutěž o nástroje Corel pro přehrávání, editaci a tvorbu videa

NICOM (počítačová a fotografická škola) ve spolupráci se společností Corel připravil v rámci (Foto)grafického léta soutěž o nástroje pro přehrávání, editaci a tvorbu videa.

Kanadská společnost Corel, slavná zejména díky vektorovému editoru CorelDRAW, do soutěže věnovala program Corel VideoStudio Pro X4, Corel WinDVD Pro 2010 a originální poznámkový blok CorelDRAW Graphics Suite X5.

Odpovíte-li správně na obě soutěžní otázky, zúčastníte se losování o ceny, které proběhne dne 31. srpna 2011. První cena v soutěži bude Corel VideoStudio Pro X4, druhou cenou Corel WinDVD Pro 2010 a třetí cenou bude originální poznámkový blok CorelDRAW Graphics Suite X5.

1. Kolikáté výročí od svého založení si společnost Corel Corporation připomněla v loňském roce?

  • a) 20 let
  • b) 25 let
  • c) 30 let

2.    NICOM, Corel Training Partner, reaguje vždy aktuálně na novinky od společnosti Corel. Nyní školíme produkty CorelDRAW, Corel PHOTO-PAINT, Corel Paint Shop Pro Photo, plánujeme také novinku CorelCAD.  Jaké jsou doporučené vstupní znalosti pro základní kurz CorelDRAW?

  • a) Měli byste umět pracovat s MS Windows na úrovni absolventa kurzu MS Windows.
  • b) Měli byste mít znalosti na úrovni kurzu Reklamní grafika.
  • c) žádné

Odpovědi zasílejte na emailovou adresu marketing@nicom.cz do 30. srpna 2011. Účastníkem soutěže se může stát každý, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a vyplní jméno, správnou e-mailovou adresu, adresu bydliště a telefon.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů