DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Ochutnejte kurz ve videu pro virtuální realitu!

Jak se asi cítí jídlo při fotografování?

Někdy je třeba začít se dívat na věci z jiného úhlu!

Například dnes se můžete mrknout na úhel pohledu jídla na stole při fotografování na kurzu Fotografování jídla a foodstylingu, který se konal v NICOMu 26. 11. 2016 – brněnská pobočka.

 

Stále platí, že nejlépe vám uvaří kuchař z masa a kostí ...

Ve školicím středisku NICOM jsme přesvědčeni o tom, že nejefektivnější forma vzdělávání je na kurzu tváří v tvář s lektorem z masa a kostí. Obzvláště když se Vám na kurzu věnuje odbornice na slovo vzatá, tedy na fotografování jídla vzatá … Svatava VaškováJak jinak si osahat nezbytné rekvizity a vyzkoušet pod zkušeným dohledem osvědčené postupy, pro ty nejlepší snímky jídla.

 

Přesvědčte se sami!

Ve virtuálním videu níže se pohybujte jednoduše pohybem myši do libovolného směru (podobně, jak jste zvyklí ve virtuálních prohlídkách například služby Google StreetView)

Pokud máte k dispozici brýle pro virtuální realitu (Oculus Rift, HTC Vive nebo Samsung Gear VR) Video si můžete stáhnou ve 4K kvalitě a ocitnout se virtuálně přímo na kurzu!


 

Cupcaky jsou v kurzu … v NICOMu

Až si budete prohlížet fotogalerii níže, jistě si všimnete že, tentokráte jsou na většině fotografií právě cupcaky. Je to díky tomu, že celý listopad sponzorovala občerstvení na pobočce v Brně Cupcakekárna a dodala nám i 13 druhů cupcaků na kurz. Dá se říci, že se jednalo o poměrně sladké fotografování a pokud budete v Brně na „Svoboďáku“ nezapomeňte se stavit právě na cupcake!

 

 

Zažijte kurz na vlastní kůži!

Přihlaste se, dokud jsou volné termíny na kurz Fotografování jídla a foodstylingu, koná se v Praze, Brně, Hradci a objednat ho můžete také formou dárkového poukazu!

 

Fotogalerie

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů