Odstartujte novou kapitolu – rekvalifikační kurzy v NICOMu

Po kterém rekvalifikačním kurzu se vyplatí sáhnout?

Pravděpodobně jste už slyšeli o Průmyslu 4.0, tedy o nastaveném trendu digitalizace všech odvětví lidské činnosti. Modernizace pracovních procesů s sebou přináší zásadní změny na trhu práce. Ty se nejvíce projevují na poptávce po počítačově gramotných zaměstnancích, kteří mají v ideálním případě pokročilé znalosti alespoň jednoho z populárních oborů. Po čem se tedy vyplatí sáhnout?

Pracovník grafického studia

Pokud vás vždycky zajímalo, jak fungují reklamní studia a kolik práce je za tvorbou chytlavé grafiky, je tento rekvalifikační kurz přesně pro vás. Naučíte se v něm pracovat hned s trojicí populárních programů od Adobe – postupně přijde na řadu Photoshop, InDesign a nechybí ani Illustrator.

Rekvalifikační kurzy

Po 80 hodinách výuky budete schopní poradit si jako skuteční profíci se všemi záludnostmi tvorby reklamních materiálů. Poznáte mimo jiné práci s efekty a filtry ve Photoshopu, v InDesignu se například dozvíte, jak připravovat materiály pro tisk a pracovat s textem a sazbou. Illustrator je pak skvělým pomocník při tvorbě vektorové grafiky a chytře doplňuje zbylé dva grafické nástroje.

Pokud obrázky raději sami pořizujete, sáhněte po dalším rekvalifikačním kurzu z nabídky.

Fotograf pro DTP studio

Neuvěřitelných 250 hodin rozdělených půl na půl mezi teorii a praxi završených profesní zkouškou podle MŠMT. Takhle vypadá rekvalifikační kurz pro fotografy, ve kterém postupně procházíte veškerou teorií od správné volby fotografické techniky, přes kompozici a práci se světlem až po různé žánry fotografie a chybět nebude ani práce v ateliéru.

Rekvalifikační kurzy

Kromě teorie a praxe ve focení získáte i průpravu úpravy fotek v oblíbené trojici grafických programů od naší partnerské společnosti Adobe. Díky tomu vás pak při upravování fotografií pro optimální výsledek už nic nezastaví.

Nepatříte mezi fanoušky fotek ani práce grafikou? Nevadí. Pojďte s námi do kouzelného světa tvorby webů.

Tvorba webových stránek

Napadlo vás někdy, jak se všichni grafici, fotografové a marketingoví mágové prezentují? Napovíme vám, mají webové stránky. Ty jim musí pochopitelně někdo vytvořit a tím někým můžete být právě vy. Ve 110 vyučovacích hodinách rekvalifikačního kurzu si projdete základy HTML a CSS, dozvíte se o funkcích JavaScriptu a nakouknete i pod pokličku PHP kódování.

Rekvalifikační kurzy

Vše pak završíte základními informacemi o nastavování marketingových strategií pro webové stránky a pustíte se i do tvorby vlastní prezentace. Třešničkou na dortu z kódu jsou základy práce s Photoshopem, které vám pomůžou dotáhnout práci k dokonalosti.

Kterým směrem se vydáte?

Velkou výhodou moderních oborů je jejich provázanost. Tvůrce webů potřebuje grafika, grafik potřebuje fotografa, který mu dodá podkladové fotografie, a oba potřebují tvůrce webů, který jim umožní stvořit chytrou prezentaci pro jejich díla.

Neváhejte se pustit do něčeho nového. Podívejte se na reference našich absolventů a ozvěte  se nám s dotazy. Pokud jste navíc registrovaní na ÚP, můžete si nechat rekvalifikaci proplatit – o postupu se dočtete na speciální stránce. Teď už vám v přihlášení se opravdu nic nebrání.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky