DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

Opět rozjíždíme prezenční výuku

Garantujeme maximální hygienická opatření

Od 11. května obnovujeme provoz prezenčních kurzů, které mohou opět probíhat na všech našich pobočkách.

Jako rodinnou českou firmu nás aktuální situace zasáhla pracovně, ale i lidsky. Proto nyní uděláme maximum, aby prezenční výuka probíhala s důrazem na komfort a bezpečí našich zákazníků i zaměstnanců.

I nadále můžete velkou část našich kurzů absolvovat interaktivní on-line formou nebo jako individuální výuku pouze s lektorem.

 

Pravidla, která dodržujeme v zájmu péče o vaše zdraví

 

Kurz pořádáme s poloviční kapacitou obsazenostiNa kurzech dodržujeme bezpečnou vzdálenostK dispozici dezinfekční prostředky ve všech prostoráchVýukové prostory i vybavení důkladně a pravidelně dezinfikujemeVstup povolen pouze s pokrývkou úst a nosuOběd si můžete v klidu sníst v našich prostorách 

 

Kurzy s poloviční kapacitou účastníků

Provoz prezenční výuky jsme sice obnovili, ale počet účastníků kurzu jsme snížili na polovinu, abychom co nejvíce zamezili vzájemnému kontaktu. Výhodou nižší kapacity kurzu je také větší prostor lektora na individuální požadavky a tempo posluchačů.

Dodržování bezpečných vzdáleností

V rámci kurzu je pro každého účastníka vyhrazen vlastní pracovní prostor s bezpečnou vzdáleností 2 metrů od ostatních.

Hygiena a dezinfekce v hlavní roli

Výukové prostory i veškeré používané vybavení pravidelně a pečlivě dezinfikujeme. Ve vstupních prostorách i samotných učebnách jsou pro naše zákazníky i lektory neptřetržitě k dispozici dezinfekční prostředky s vysoce účinnou složkou. Při vstupu vyžadujeme důkladnou dezinfekci rukou.

Vstup do prostor poboček povolen pouze se zakrytými ústy a nosem

Roušky se staly elegantním doplňkem každého gentlemana i dámy. Navíc našim lektorům fakt strašně sluší, proto je budou mít po celou dobu trvání kurzu nasazené. Naše poslucháče žádáme o totéž.

Oběd s sebou, stravenka navíc

Ve většině našich kurzů rozdáváme účastníkům stravenky, aby se dobře najedli a měli sílu na vstřebání nových znalostí. V okolí našich poboček se nabízí spousta možností k zakoupení dobrého obědu s sebou. Vychutnat si ho pak můžete v našich prostorách. Pokud preferujete domácí stravu, není problém, stravenku pak můžete použít třeba na odpolední dezert.

Hlavním cílem celého týmu našich lektorů i zaměstnanců je, abyste se u nás cítili příjemně, pohodlně a bezpečně. Prostě tak, jako tomu bylo doposud a to i v situaci ztížených výukových podmínek. Uděláme pro to maximum.

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky