Petr Březina

Petr Březina

Lektor fotografických kurzů

Hodnocení školitele: 92 %

Profil lektora

Od střední školy jej fascinovala fotografie, především pak černobílá filmová fotka, plná jemných detailů, odtud také začátky v podobě Zenitu 11 a tří objektivů.

Následovalo několikaleté okouzlení kinofilmovou zrcadlovkou, ze které prakticky nesundal pevnou portrétní „pětaosmdesátku“.

Při studiu žurnalistiky a sociologie (které samozřejmě nedokončil) začal šéfovat webu o digitální fotografii a spolupracoval s nejčtenějším fotografickým časopisem DIGIfoto. V případě obou se zaměřoval především na testování fotoaparátů a teorii základů fotografie. Po několikaleté odmlce se pak obloukem vrací zpět na web.

Zkušenosti s testováním a možnost osahat si desítky až stovky digitálních fotoaparátů jej předurčují k tomu, aby se s vámi podělil o tipy a triky z praxe fotografování a naučí vás ovládat fotoaparát jakékoliv značky takřka poslepu.

Mezi jeho nejoblíbenější žánry patří portrét, dokumentární fotografie a reportáž. „Když na fotce není vidět lidské oko, tak je nudná, a když na fotce nejsou lidé vůbec, tak je ještě nudnější.“

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky