Podzimní soutěž o zájezd do Paříže

Dne 1. listopadu 2010 losujeme výherce zájezdu do Paříže (s CK České kormidlo).

Soutěž byla ukončena.

Správné odpovědi na níže uvedené otázky jsou:

1) c

2) a

Výherkyní zájezdu do Paříže je: Veronika Matoušková, Deštné.

Školicí středisko NICOM ve spolupráci s cestovní kanceláří České kormidlo pořádá soutěž o zájezd do Paříže. CK České Kormidlo se za dobu své činnosti řadí mezi největší cestovní kanceláře v Čechách, kteří se v létě specializují na pobytové zájezdy do Chorvatska a Itálie. V zimním období se zaměřuje na lyžařské pobytové zájezdy ve všech údolích Itálie, Rakouska a Francie. V průběhu celého roku pořádá poznávací zájezdy po celé Evropě. 

  • Odpovíte-li  správně  na  obě soutěžní  otázky, zúčastníte  se  losování  o  hlavní  cenu, které  proběhne  1. listopadu 2010.
  • Jeden vylosovaný výherce získá zájezd do Paříže pro 1 osobu dle vlastního výběru.

1. CK České kormidlo nabízí zájezdy do Paříže a Versailles po celý rok. Který den zájezdu se koná prohlídka muzea Louvre?

  • a) druhý den
  • b) třetí den
  • c) čtvrtý den

2. Jedním z nejčastějších chyb při fotografování (kurz Nejčastější chyby při fotografování) je zvýšený podíl šumu ve snímku, který je důsledkem

  • a) nastavené vysoké citlivosti fotoaparátu
  • b) dlouhého času při fotografování
  • c) fotografování v příliš chladném počasí.

Odpovědi zasílejte na emailovou adresu marketing@nicom.cz do 28. října 2010. Každý, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a vyplní jméno, správnou e-mailovou adresu, adresu bydliště a telefon, stává se účastníkem soutěže.   

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky