DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Pokročte dále ve fotografování

Pokročilé kurzy fotografování

Pokročilý kurz fotografování

Pořádat fotografické kurzy se nám opravdu daří, důkazem jsou naši spokojení absolventi. Především pro účastníky Základního kurzu fotografování jsme připravili návazný Pokročilý kurz fotografování.

V tomto speciálně navrženém kurzu pokročíte ještě o úroveň výše a po absolvování budete mít veškeré vědomosti a dovednosti k pořízení opravdu podařených snímků, které jistě nezůstanou bez povšimnutí. Podrobné informace o kurzu naleznete zde.

 

Pojďte s námi na foto výlet nebo rovnou na celý víkend

Dobrých příležitostí k pořízení zajímavých fotografií není nikdy dost.

Nyní máte možnost seznámit se s vinicí v době těsně před sklizní. Zaznamenejte během téměř celého dne zajímavou reportáž pomocí Vašeho fotoaparátu. Zkušený lektor fotografických kurzů Vám udělí cenné rady tipy a triky pro získání unikátních snímků. Absolvujte Fotografický výlet Velké Žernoseky: nevinně o víně.

Chcete pořizovat krásné fotografie krajiny? Zajímá Vás i makro fotografie a další fotografické oblasti. Pojeďte s námi na celý víkend a budete mít dostatek času načerpat od profesionálního fotografa potřebné znalosti a zkušenosti. Vybrali jsme pro Vás unikátní lokalitu! Chtějte vědět více o Foto víkend v Novohradských horách: na houby s foťákem.

 

Fotografický výlet Velké Žernoseky: nevinně o víně Pokročilý kurz fotografování Focení v novohradských Horách

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů