DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

Připojte se online do prezenční výuky

Budete aktivní součástí kurzu

Jdeme s dobou. Díky novým technologiím a modernímu vybavení propojujeme online výuku s prezenční. Je na vás, zda se rozhodnete kurz absolvovat prezenčně přímo v našich učebnách nebo zda se stanete jeho součástí online z pohodlí svého domova či kanceláře. Rozdíl nepoznáte.

Online účastníci jsou přímo v dění a vše pro ně probíhá přesně tak, jako by seděli na kurzu v našich učebnách. Zároveň prezenční účastnici budou své online kolegy vnímat jako součást kurzu a vést společně s nimi i lektorem vzájemnou diskuzi.

Výhody připojení online do prezenční výuky

 

Propojení firemních týmů v rámci kombinace online a prezenční výukyOnline absolventi školení obdrží stejný certifikát jako prezenční účastníciOnline účastníci jsou aktivně zapojování do úkolů a diskuzí stejně jako by byli přítomni na výuce osobněLektor pomáhá a hodnotí úkoly online účastníků v reálném časeV případě zájmu o online připojení do prezenčního kurzu je možné vybírat z nabídky termínů bez ohledu na místo konání kurzu

Registrace online účastníka do prezenčního kurzu

1) Vyberte kurz, který chcete absolvovat

2) Objednejte si termín, který vám vyhovuje bez ohledu na místo konání.

3) U objednávky napište do poznámky, že kurz chcete absolvovat online.

4) To je vše, brzy se vám ozveme s bližšími informacemi.

 

Hýčkáme si prezenční účastníky

I když modernizujeme metody výuky, stále si vážíme osobního kontaktu s účastníky na našich kurzech. Pečujeme o jejich pohodlí, dbáme na dodržování všech hygienických pravidel, vykrmujeme si je a udržujeme jejich pozornost servírováním kvalitní kávy. Pro bezpečný odstup jsme omezili kapacitu prezenčních kurzů. Více o pravidlech, která dodržujeme v zájmu péče o vaše zdraví se dočtete zde.

 

 

 Kurzy kancelářských programů Kurzy Grafických programů Kurzy tvorby webů Kurzy CAD a 3D Rekvalifikační kurzy Kurzy Soft Skills Kurzy fotografování Kurzy pro IT specialisty a profesionály

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky