DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Profesionální certifikace Autodesk

Certifikujte svoje dovednosti

Certifikujte se a dokažte své dovednosti!

Dne 14. září 2017 začala společnost Autodesk ve spolupráci se společností Certiport uvolňovat nové verze testů pro CAD aplikace společnosti Autodesk na aktuální produktovou řadu 2018. 

 

Fusion certifikace

Autodesk Certified User 

Tento typ certifikací je určen převážně pro studenty středních a vysokých škol.

Kariérové a technické vzdělávací programy napříč celým světem vybavují studenty tržními dovednostmi v oblasti 2D a 3D navrhování tím, že je učí, aby používali nejmodernější software pro návrhy a design Autodesk®. Certifikát Autodesk Certified User společnosti Autodesk potvrzuje, že studenti mají dovednosti potřebné k tomu, aby pokračovaly ve své profesní kariéře - ať již navštěvují vysokou školu, vstupují na trh práce nebo pracují pro získání další úrovně certifikace průmyslu po ukončení studia.

Pro verzi produktů 2018 jsou aktuálně k dispozici zkoušky pro aplikace

 

Autodesk 

 

Autodesk Certified Professional 

Tento typ certifikací je určen jak pro studenty, tak již pracující uživatele - odborníky.

Soutěž o talenty je na dnešním trhu ostrá. Univerzity chtějí zapsat nejchytřejší a nejuznávanější studenty a zaměstnavatelé chtějí najmout ty nejlepší a nejbystřejší zaměstnance. Počínaje akademií a pokračováním na nejvyšší úrovni profesionální kariéry, společnost Autodesk poskytuje vzdělávací zdroje a certifikaci, která pomáhá studentům a odborníkům uspět.

Pro ty, kteří disponují pokročilými dovednostmi v CAD aplikacích společnosti Autodesk a dokáží vyřešit složité problémy v oblasti workflow a designu, je certifikace Autodesk Certified Professional nezbytným kariérovým nástrojem. Certifikace na této úrovni je skvělý způsob, jak demonstrovat dovednosti potřebné k vyčlenění od konkursu po a úspěch v dalším postupu.

 

AutoCADu tip

 

Tak neváhejte a připojte se k celosvětové síti Autodesk profesionálů!

Autorizované certifikační středisko NICOM pro vás připravuje ve spolupráci se společností Autodesk den otevřených dveří v měsíci listopadu, tak neváhejte sledovat aktuality na webu www.nicom.cz. To z vás, kteří se již rozhodli, navštivte stránku ACC. Pokud si ještě zcela nevěříte, neváhejte tedy a zvolte si některý z kurzů, nebo si domluvte konzultace v Autodesk autorizovaném školicím středisku společnosti NICOM a.s.

Stále platí, že nejproduktivnější je výuka pod vedením odborného lektora – profesionála. Autorizované školicí středisko NICOM provádí školení na pevných učebnách v Brně, Ostravě a Praze, nebo na mobilních učebnách po celé republice.

 

Michal Spielmann
Autodesk Approved Instructor
Autodesk AutoCAD Professional
Autodesk Inventor Professional


Těším se na Vás na některém z vybraných kurzů aplikace AutoCAD nebo na jakémkoli jiném CAD kurzu.

                                                                            Kurzy CAD a 3D

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů