DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Zvýhodněné sety kurzů focení

Zvýhodněné sety kurzů focení

Chcete se pochlubit známým skvělými fotkami? Hledáte pro sebe nebo jiného foto-nadšence skvělý dárek? Poskládali jsme pro vás cenově výhodné sety z nejžádanějších foto kurzů. Stačí si vybrat!

Cenově zvýhodněné sety kurzů fotografování

Základní + Pokročilý kurz fotografování – zvýhodněný set 2 kurzů od 3 104,00 Kč

DF01#DF02
  Skvělá zpráva pro všechny foto-nadšence, kteří chtějí konečně naplno porozumět svému fotoaparátu a začít pořizovat správně exponované, bez šumu, ostré ... no prostě skvělé snímky :-). Zvýhodněný set základního a pokročilého kurzu fotografování je tady a rovnou v sadě s 20% slevou oproti tomu, kdybyste objednávali školení zvlášť po jednom! 
detail kurzu

Základní + Pokročilý kurz Zoner Photo Studio – zvýhodněný set 2 kurzů od 3 744,00 Kč

DF17#DF18
  Kdo pořizuje digitální fotografie již ví, že je třeba snímkům trochu pomoci (někdy i výrazněji). Je bláhové nahrávat například na web zcela neupravené snímky, tak jak "vypadly" z fotoaparátu. Jak na to? Proč k tomuto účelu použít zrovna Zoner Photo Studio? Na tyto a mnoho dalších otázek týkajících se úpravám fotografií v Zoneru odpoví zvýhodněný set 2 kurzů z nichž má každý 20% slevu.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů