Zvýhodněné sety kurzů focení

Zvýhodněné sety kurzů focení

Chcete se pochlubit známým skvělými fotkami? Hledáte pro sebe nebo jiného foto-nadšence skvělý dárek? Poskládali jsme pro vás cenově výhodné sety z nejžádanějších foto kurzů. Stačí si vybrat!

Cenově zvýhodněné sety kurzů fotografování

Začněte pořizovat hezčí fotografie – zvýhodněný set 2 kurzů od 2 784,10 Kč

DF40
  Skvělá zpráva pro všechny foto-nadšence, kteří chtějí konečně naplno porozumět svému fotoaparátu a začít pořizovat správně exponované, bez šumu, ostré ... no prostě skvělé snímky :-). Zvýhodněný set základního a pokročilého kurzu fotografování je tady a rovnou v sadě s 20% slevou oproti tomu, kdybyste objednávali školení zvlášť po jednom! 
detail kurzu

Jíst, fotografovat, milovat – zvýhodněný set 3 kurzů od 5 090,00 Kč

DF41
  Zaznamenejte Vaším fotoaparátem každodenní okamžiky v rodině jako je například skvěle uvařený oběd, či rozjívený potomek. I fotky do rodinného alba mohou mít kvalitu a nejvíce je každý ocení při vzpomínání po letech! Naučte se zachytit tu pohodu díky zvýhodněnému setu 3 kurzů z nichž každý má slevu nostalgických 20 % oproti tomu, kdybyste je objednávali zvlášt.
detail kurzu

Pokročte a zachyťte nejen krásu ženy ve fotografii – zvýhodněný set 3 kurzů od 4 690,00 Kč

DF42
  Základy fotografování jsou Vám jasné? To je skvěle, ale co dál? Pokročte na vyšší úroveň a začněte postupně s něčím trochu odvážnějším! Je to na Vás, ale jistě chcete umět pořídit portrét přítelkyně, přítele nebo kohokoliv jiného v přirozeném prostředí. Stále Vám to nestačí? Tak dobře, splňte si sen a začněte fotit akty! To vše zažijete na vlastní kůži, když se odhodláte pokročit a objednáte si zvýhodněný set 3 kurzů fotografování z nichž každý má 20% slevu pro odvážné fotografy a fotografky.
detail kurzu

Převeďte své snímky v nádheru díky Zoneru – zvýhodněný set 2 kurzů od 2 890,00 Kč

DF43
  Kdo pořizuje digitální fotografie již ví, že je třeba snímkům trochu pomoci (někdy i výrazněji). Je bláhové nahrávat například na web zcela neupravené snímky, tak jak "vypadly" z fotoaparátu. Jak na to? Proč k tomuto účelu použít zrovna Zoner Photo Studio? Na tyto a mnoho dalších otázek týkajících se úpravám fotografií v Zoneru odpoví zvýhodněný set 2 kurzů z nichž má každý 20% slevu.
detail kurzu

Jak udělat z dobré fotky skvělou díky Photoshopu – zvýhodněný set 2 kurzů od 5 190,00 Kč

DF44
  Byl by hřích neumět používat správně tak skvělé nástroje pro úpravu fotografií, jakými jsou grafické editory od společnosti Adobe. Pokud jednou pozná fotograf možnosti Lightroomu a Photoshopu již nikdy nebude chtít upravovat snímky v jiných editorech. Nevěříte? Zvýhodněný set 2 kurzů z nichž je každý s 20% slevou vyvede všechny pochybovače z omylu.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky