DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

SketchUp je nyní i ve vašem internetovém prohlížeči!

Cílem vývojářů aplikace SketchUp vždy bylo, aby bylo 3D přístupné všem, a teď by to s návrhářem SketchUp mělo být ještě jednodušší, abyste se o to nyní pokusili. Vývojáři společnosti Trimble pro stávající i nové uživatele připravili webové stránky my.SketchUp.com ...

Co je my.SketchUp?

my.SketchUp je jádro modeláře SketchUp, vyladěné pro práci v moderních webových prohlížečích. Můžete tedy kreslit, otáčet s pohledy, tlačit nebo táhnout: můžete dělat cokoliv si dokážete kdykoli ve SketchUpu představit.

 

Najděte 3D model čehokoli

Úložiště nejen nadšenců aplikace SketchUp - 3D Warehouse žije, jak jinak, na webu. A nyní tak činí i samotná aplikace SketchUp. Jen do toho, hledejte 3D model čehokoli, zatímco vy pracujete v prohlížeči s my.SketchUp.

 

Buďte ve spojení se se svými modely kdekoli

my.SketchUp používá Trimble Connect k ukládání modelů on-line, takže jsou po ruce, kdykoli je budete potřebovat. Vytvořte si Trimble účet a začněte s 10 GB volného osobního úložiště.

Tak neváhejte a vyzkoušejte my.SketchUp ještě dnes. Zatím je k dispozici funkční Beta verze, ale již brzy se můžeme těšit na ostrou.

 

SketchUp v internetovém prohlížeči

 

A pamatujte:

Na vzdělání není nikdy pozdě. Efektivněji a ekonomičtěji do tajů aplikace SketchUp nebo my.SketchUp proniknete, pokud si zvolíte jeden z kurzů autorizovaného školicího střediska NICOM, a.s.

 

Michal Spielmann

SketchUp Specialist

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů