DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy pro IT specialisty

Kurzy pro IT specialisty

Přihlaste se na IT školení, která probíhají pod vedením certifikovaných trenérů. Osvojte si na oficiálním kurzu znalosti od odborníků z praxe.
💡 10 důvodů proč zvolit oficiální Microsoft kurz

Začněte fotografovat

Základní kurz fotografování od 2 190,00 Kč

DF01
Právě jste si pořídili nový foťák nebo už jej máte, ale fotíte stále jen na automatický režim? Naučíme vás využívat fotoaparát naplno tak, aby vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu snímku daleko za hranicí běžné rodinné fotografie! Během dvou dnů se poutavou formou dozvíte potřebný teoretický základ a vše si hlavně procvičíte v praxi.  Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Jak natáčet video – základní kurz od 2 090,00 Kč

DF20
Video je stále populárnějším žánrem. Na rozdíl od fotografie dokáže komplexně zachytit atmosféru a vtáhnout diváka do děje. Využijte všech možností, které fotoaparát, videokamera či chytrý telefon nabízí. Odneste si osvědčené rady, jak pořizovat kvalitní video z dovolené nebo rodinné oslavy. Chcete posunout vaše podnikání dále? Naučte se využívat video pro prezentaci firemních služeb či produktů. Důraz je kladen na metody, které lze využít i bez profesionálního vybavení. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft Excel – základní kurz od 3 290,00 Kč

A003
Seznamte se s širokou škálou možností práce s čísly, tvorbou tabulek i grafů v programu MS Excel. Uživatelská znalost editoru vám pomůže v osobním a hlavně profesním životě. Zvládnete výpočty bez použití kalkulačky, zpracovávat tabulky k rodinným financím, firemním seznamům nebo kalkulaci obchodních nabídek a následně z nich vytvářet vizuálně atraktivní a přehledné grafy. Prezentace vašich výsledků se posune na profesionální úroveň. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – pro mírně pokročilé od 3 231,00 Kč

A030
Poznejte možnosti, jak si urychlit, zjednodušit a zautomatizovat práci s větším množstvím dat i obsáhlými databázemi. Znalost výpočtů, vnořených funkcí, možností vzájemného propojování více tabulek a přidělování jejich uživatelům různých práv ušetří váš čas strávený v programu až o desítky minut denně. Profesionální grafy zase pomohou přehledné prezentaci vašich výsledků. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – pro pokročilé od 3 411,00 Kč

A031
Protože se v programu MS Excel pohybujete už téměř jako ryba ve vodě, zaměříte se v kurzu převážně na tipy a vychytávky v podobě praktických nástrojů pro jednoduchou a efektivní práci. Poznáte pravidla pro seznamy k řazení a třídění dat a způsoby rychlého vyhledávání dat v obsáhlých datech díky správnému filtrování. Neposlední řadě zjistíte, jak jednoduše lze pracovat s unikátním nástrojem kontingenční tabulkou a jak ji maximálně využít pro své potřeby. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – kurz pro experty od 4 221,00 Kč

A032
Běžná uživatelská znalost programu i jeho pokročilé funkce jsou vám dobře známé? Pak je čas začít Excel využívat na profesionální úrovni, třeba pro vytvoření a nastavení firemních procesů. Poznáte sofistikované a logické možnostmi pro stavbu pokročilých šablon, práci s externími databázemi a automatizaci procesů. Kurz neobsahuje programování a editaci kódu VBA.
detail kurzu

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop – základní kurz od 5 931,00 Kč

GA01
Rastrová grafika je často slýchaný pojem. Zejména ve spojení s digitální fotografií. Králem rastrové grafiky je jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor. Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshop v našem školicím středisku a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice a grafiky. V celém kurzu je kladen důraz i na efektivní využívání nástrojů pomocí klávesových zkratek. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Photoshop – kurz pro pokročilé od 7 590,00 Kč

GA02
Poznejte plné možnosti programu Adobe Photoshop. Na kurzu si vyzkoušíte především pokročilou úpravu fotografií a seznámíte se s postprodukčními procesy. Poznáte postupy a nástroje, které zrychlí a zefektivní vaši práci v aplikaci Adobe Photoshop. Vaše výstupy získají profesionální úroveň. Možnosti programu Adobe Photoshop jsou téměř neomezené, záleží tedy i na kreativitě uživatele.
detail kurzu

Adobe InDesign

Adobe InDesign – základní kurz od 7 191,00 Kč

GA05
Adobe InDesign je všestranná aplikace pro počítačovou sazbu vašich grafických návrhů a tiskovin. Krok za krokem se v kurzu naučíte vše, od tvorby layoutu dokumentu a natékání textu, až po tisk. Bude pro vás pak otázkou chvilky, si veškerý textový i grafický materiál zpracovat pro publikování na sociálních sítích, webovkách nebo pro tisk plakátu či časopisu. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe InDesign – kurz pro pokročilé od 6 151,20 Kč

GA07
Základy práce v programu Adobe InDesign už zvládáte. Je čas se zaměřit na možnosti profesionálních a vyšších funkcí, které vám pomohou zvýšit efektivitu vaší práce a rozšíří možnosti publikování. Zvládněte vytvářet rozsáhlé publikace, časopisy, noviny, interaktivní dokumenty, rejstříky nebo třeba elektronické knihy. V kurzu je vyhrazen velký prostor pro praktické příklady a dotazy účastníků.
detail kurzu

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator – základní kurz od 7 191,00 Kč

GA04
Rádi byste vytvářeli grafické návrhy, jako jsou letáky, vizitky, loga, inzeráty, plakáty? Potřebujete vytvořit originální ilustrace do knihy, na sociální sítě nebo do firemních dokumentů? V kurzu se na praktických příkladech naučíte používat nástroje aplikace Adobe Illustrator, se kterými to hravě zvládnete. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Illustrator – kurz pro pokročilé od 6 990,00 Kč

GA22
Využijte pokročilé možnosti programu Adobe Illustrator v plné šíři pro navrhování poutavé reklamy, profesionálních tiskovin, skvělé grafiky i originálního vzhledu webů. Po kurzu budete realizovat své nápady plně bez omezení. Na praktických cvičeních poznáte kouzlo pokročilých nástrojů pro vektorovou grafiku, které zefektivní vaši práci. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

CorelDRAW

CorelDRAW – základní kurz od 6 561,00 Kč

GC01
Seznamte se s prací  programu CorelDRAW a budete připraveni vytvářet základní grafické podklady v profesionální kvalitě. Zorientujete se v prostředí a nástrojích nejoblíbenějšího programu pro vektorovou grafiku, která je velmi progresivní v kontextu zpracování reklamních materiálů nebo přípravy menších publikací, které lze následně zpřístupnit ve formě souboru PDF na internetu nebo odeslat do tiskárny. Jednoduše a rychle si zvládnete připravit vlastní propagační materiály, jako jsou letáky, plakáty, vizitky, loga atd. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Affinity

Affinity Photo – základní kurz od 7 290,00 Kč

AF01
Affinity Photo patří mezi novou generaci programů na profesionální úpravu fotografií. Je povedenou náhradou Photoshopu za zlomek jeho ceny. Program je vhodný pro úpravu fotografií včetně RAW formátu, vytváření fotomontáží a digitální malbu. Překvapí moderním designem a intuitivním prostředím. Pro vstup na kurz je požadovaná znalost základů práce s operačním systémem Windows. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Affinity Designer – základní kurz od 7 290,00 Kč

AF02
Affinity Designer je profesionální grafický editor, který je určen k tvorbě a editaci vektorové grafiky. Samozřejmostí je celé řada grafických efektů, práce s objekty, podpora práce s vrstvami a mnoho dalšího. Je adekvátní alternativou za cenově o mnoho náročnější Adobe Illustrator. Pro vstup na kurz je požadovaná znalost základů práce s operačním systémem Windows.
detail kurzu

Affinity Publisher – základní kurz od 7 290,00 Kč

AF03
Pro vytváření časopisů, katalogů, knih, ale také propagačních letáků, je vhodné používat sázecí programy. Affinity Publisher mezi ně patří. Překvapí vás moderním designem, intuitivním prostředím a nízkou cenou.
detail kurzu

Úpravy fotografií a editace videa

Zoner Photo Studio – základní kurz od 2 090,00 Kč

DF17
Naučte se v komplexním kurzu Zoner Photo Studio efektivně pracovat s fotografiemi. Tento český program je mnohem více než jen editor na úpravu fotek. Snadné třídění, úprava i sdílení fotografií – vše, co potřebujete pro práci s Vašimi snímky, najdete v tomto oblíbeném programu na fotky. Program Zoner Photo Studio je rychlý a intuitivní. Fotografie budete umět retušovat, oříznout, doostřit, upravit expozici, kontrast i barvy a další parametry pro dosažení co nejkrásnějších snímků. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Zoner Photo Studio – kurz pro pokročilé od 2 590,00 Kč

DF18
Naučte se pracovat s fotografiemi od pokročilých úprav po prezentaci a tisk. Software, tvořený z velké části nadšenými fotografy, kteří chápu, co ostatní kolegové potřebují, nabízí škálu možností práce se snímky. Poznáte spoustu tipů a triků, jak upravit a doladit správně expozici a barvy fotografie. Hravě zvládnete projasnit stíny a vylepšíte kontrast například pomocí křivek a prolínání vrstev. Působivé úpravy budete umět provést na vybraných částech fotografií i pomocí vrstvení jednotlivých snímků. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

DaVinci Resolve – kurz editace videa od 5 310,00 Kč

DV01
DaVinci Resolve je profesionální program pro tvorbu a editaci videa, zvuku a motion grafiky dostupný zdarma na platformách Windows, MacOS a Linux (ke stažení zde).  Nezáleží na tom, jestli videa točíte na mobil, foťák nebo profesionální kameru. Ukážeme vám, jak ovlivňovat náladu a pocity editací barev a zvuků, jak vytvořit grafiku a titulky i jak správně exportovat. I vy můžete tvořit vlastní příběhy, reklamní videa, hudební videoklipy, návody a dokumentární filmy a dosáhnout profesionálních výsledků. Účastníci školení dostanou video materiály, se kterými budou v rámci kurzu pracovat. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Premiere – základní kurz od 5 121,00 Kč

GA06
Adobe Premiere je profesionální software pro dokonalý střih a bezchybný zvuk. Je uživatelsky přívětivý pro začátečníky, ale používají jej i profesionálové k úpravě celovečerních filmů nebo televizní vysílání BBC. Získejte znalosti a inspiraci v kurzu pro váš projekt, domácí video nebo příběh na sociálních sítích. Na začátku všichni studenti dostanou video (lze si přinést své) a jednoduché zadání filmového cvičení. V aplikaci Adobe Premiere Pro videa upravíme. Intuitivní funkce a nástroje programu vám pomohou snadno začít. Premiere Pro zvládne různé formáty záznamů i videa v rozlišení 4K až po nahrávky z mobilu. Osobitost vašim projektům dodají kreativní nástroje z rodiny Adobe (např. aplikace Adobe Photoshop, Adobe After Effects či služby Adobe Stock). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe After Effects – základní kurz od 7 790,00 Kč

GA15
Kurz je určen uživatelům, kteří se věnují grafice nebo zpracování videa, a kteří se chtějí seznámit s video postprodukcí a základy animace. Na kurzu se účastníci seznámí s rozhraním a možnostmi programu. Osvojí si základní i pokročilejší techniky tvorby dynamické grafiky. Adobe After Effects je špičkový program na úpravu vlastních videoprojektů, fotek, vytváření 2D animací a celé řady vizuálních efektů. Podporuje většinu používaných formátů – jak obrázků, tak videí. Aplikace patří mezi světovou špičku a je hojně používána ve filmovém a reklamním odvětví. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – specializované kurzy

Microsoft Excel – makra pro uživatele od 3 490,00 Kč

A042
Pokud v Excelu provádíte pravidelně dokola stále stejné operace, je pro vás tento kurz ideální. Zjistíte, jak velkou část práce zautomatizovat a nechat program ať vše provede za vás. Díky tomu ušetříte drahocenné minuty svého času. Školení je zaměřeno na osvojení praktických postupů a principů při zaznamenávání maker. Na školení se nemusíte obávat složitého programování a kurz tedy zvládne každý pokročilejší uživatel programu. Pro složitější programování využijte kurz Microsoft Excel – programování ve VBA I.
detail kurzu

Microsoft Excel – manažerská analýza tabulek od 5 990,00 Kč

A033
Pokud pracujete s větším množstvím dat, dostáváte se časem k problémům, jak data spravovat a analyzovat. Zvláště manažeři potřebují rychle získat potřebné informace ve vhodné podobě k rozhodovací činnosti či přehledu. V kurzu si práci s objemnými daty osvojíte na praktických příkladech s použitím vzorových databází různých formátů podporovaných standardními ovladači ODBC pro Excel. Poznáte unikátní nástroj, je-li dat na použití Kontingenčních tabulek v Excelu příliš mnoho.
detail kurzu

Microsoft Word

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft Word – základní kurz od 3 290,00 Kč

A002
Program Microsoft Word dokáže potrápit. Když ale pochopíte princip jeho fungování, stane se vaším oblíbeným pomocníkem při vytváření profesionálních dokumentů. Po absolvování našeho kurzu zvládnete hravě tvořit dokumenty s reprezentativním vzhledem obsahující atraktivní prvky jako jsou například tabulky, grafy nebo textová pole. To vše bez zdlouhavého nastavování a trapasů s formátováním. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Word – kurz pro pokročilé od 3 790,00 Kč

A020
Přestaňte používat počítač jako drahý psací stroj a začněte využívat možnosti textového editoru Microsoft Word naplno. Pomůže vám v tom náš pokročilý kurz zaměřený na ovládání Wordu. Naučíte se mít vše, co v tomto textovém editoru děláte, pod kontrolou a nepřekvapí vás již žádné nepředvídatelné výsledky. Zautomatizujete svou práci s dokumentem a ušetříte si čas. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Word – kurz pro experty od 3 990,00 Kč

A021
Tvořte a spravujte vzorové dokumenty tak, aby byly v souladu s jednotnou korporátní identitou díky šablonám. Ty pak napojíte na potřebné dokumenty a aktualizujete tak jejich styly. Zvládnete vytvářet vlastní motivy a sady stylů, které aplikujete na nové i stávající dokumenty. Seznámíte se s možnostmi pokročilé práce s oddíly, používáním výkonových polí, formulářů a maker pro zjednodušení a zrychlení práce. Díky kurzu si zdokonalíte svoji práci nad rámec běžných pokročilých postupů. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Access

MS Access – úvod do světa databází od 4 690,00 Kč

A061
Nahlédněte do světa databází a vytvořte si základní představu o databázové aplikaci. MS Access primárně slouží k hromadné manipulaci s daty, jak ve smyslu analýzy dat, tak jejich modifikace. Můžete ho použít ke správě kontaktů, zaznamenávání výdajů, sledování problémů, ale třeba i pro tvorbu menšího podnikového informačního systému. Jeho funkčnost oceníte při nasazení do malých projektů, ale uplatnění má i ve zdravotnictví či velkých firmách. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

MS Access – návrh a tvorba vlastní databáze od 4 890,00 Kč

A062
Rozhodli jste se pro evidenci vašich dat použít databázovou aplikaci? Potřebujete data analyzovat a provést správný návrh struktur tabulek? Pak je tento kurz určen právě Vám! Naučíme vás, jak tabulky správně navrhnout, jak je efektivně relačně propojit a pomocí jakých databázových objektů je obsluhovat. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Access – kurz pro pokročilé od 5 290,00 Kč

A045
Mnoho lidí dnes pracuje s velkým množstvím dat. Umět data uložit ve správné podobě a později je dohledat, nebo si z nich vypočítat souhrny, je nezbytná dovednost pro rychlou a efektivní práci. V pokročilém kurzu MS Access si prohloubíte znalosti potřebné k tvorbě databází se složitějším schématem. Podíváte se na méně známé vlastnosti databázových objektů, ukážete si možnosti řešení složitějších relací. Na formulářích se zaměříte na ovládací prvky a jejich obsluhování. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook – základní kurz od 1 971,00 Kč

A005
Zvládněte práci s nástroji v programu MS Outlook, díky kterým budete rychle a efektivně komunikovat, spravovat váš pracovní i osobní čas. V kurzu se dozvíte, jak bravurně zvládnout desítky emailů denně, některé s přílohami, jiné s vykřičníkem a co dělat, když přijde žádost o schůzku. Poznáte princip a výhody používání kalendáře tak, aby kolegové a nadřízení měli on-line přehled, kdy máte opravdu volno a kdy jste pracovně zaneprázdněni. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Outlook – pokročilý kurz od 2 331,00 Kč

A050
Přesvědčte se, že MS Outlook není pouze mail a kalendář, ale také aplikace pro Time Management. Poznejte jeho možnosti pro plánování schůzek, správu kontaktů, sledování úkolů a týmovou komunikaci uvnitř firmy. Ukážeme vám ověřené postupy, jak archivovat svá data, delegovat na kolegy vybraná oprávnění a především, jak zrychlit práci s emaily díky automatizaci úkonů. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft PowerPoint

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft PowerPoint – základní kurz od 1 971,00 Kč

A006
Využívejte program Microsoft PowerPoint pro vytváření poutavých a profesionálních prezentací, které vás, vaši práci nebo vaši firmu budou reprezentovat a stanou se podporou pro dosažení komunikovaného cíle. Pomocí šablon, které jsou již vestavěny (a další se dají stáhnout či zakoupit na internetu), v kombinaci s motivy a rychlými styly objektů, sami a hravě zvládnete prezentaci sestavit. Na konci kurzu MS PowerPoint pro začátečníky se pro vás stane tento program intuitivním pomocníkem. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft PowerPoint – kurz pro pokročilé od 2 590,00 Kč

A060
Nástroj Microsoft PowerPoint vám poslouží pro vytváření profesionálních a strhujících prezentací, které vtáhnou posluchače do děje a oživí váš výklad. Vaše přednášky, výuka, firemní jednání, prezentace produktů nebo výsledků práce se stane zážitkem pro každého zúčastněného. Interaktivní prvky, vytvoření komplexního vizuálního stylu, možnosti strukturování a snadná editace i těch nejrozsáhlejších prezentací je jen minimum toho, co vás v kurzu ohromí. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Project

Microsoft Project – základní kurz od 6 290,00 Kč

A007
Plánujte efektivně a realizujte jakýkoliv projekt, bez ohledu na předchozí zkušenosti s problematikou projektového plánování. Základní znalost programu Microsoft Project vám umožní rychle sestavit projekt, naplánovat jeho zdroje a náklady. Dozvíte se, jak daný projekt řídit a dokumentovat, tedy využívat program pro plánování a řízení reálných projektů. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft 365

Začněte s Microsoft 365 – základní kurz od 2 590,00 Kč

A365
Zjistěte, jak pohodlně pracovat odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Díky možnostem, které nabízí Microsoft 365 (dříve Office 365), budete mít vždy přístup ke svým souborům, sdílet je a spolupracovat na nich s dalšími členy malých i velkých skupin v téže čase. Zjednodušuje vzdálenou komunikaci a přináší spoustu výhod pro komfortní práci z domu, vzdálené řízení, koordinaci týmu a věrnou simulaci reálného pracovního prostředí. Usnadňuje fungování v soukromém i veřejném sektoru v rámci rostoucího trendu práce na dálku. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Webařské základy

Moderní HTML 5 – jazyk webových stránek od 5 990,00 Kč

I02
Jazyk HTML (XHTML) je základním stavebním prvkem všech webových stránek. Chcete-li vytvářet vlastní jednoduché stránky nebo složité webové aplikace, spravovat firemní web nebo soukromé stránky, je tento kurz určen právě vám. Naučíte se, jak správně sestavovat HTML, aby byl web nejen funkční, ale také úspěšný u vyhledávačů. Používáte-li redakční systém (např. Joomla, WodrPress...), naučíte se s ním pracovat profesionálněji. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Poznejte tajemství kaskádových stylů (CSS 3) od 5 990,00 Kč

I03
Ve světě webových technologií se důrazně odděluje vzhled od obsahu. Ať už z důvodu přístupnosti nebo kvůli vyhledávačům. Právě pro tvorbu vzhledu slouží CSS – Cascading Style Sheets neboli kaskádové styly. Lze s nimi vytvořit celý layout stránky. Pomocí různých zápisů CSS vytvoříte jeden styl pro PC obrazovku, druhý styl pro mobilní zařízení a další styl pro tisk. Po kurzu pomocí CSS zvládnete nastylovat vzhledné a plně funkční www stránky. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Interaktivní web s pomocí JavaScriptu od 5 990,00 Kč

I04
Chcete začít programovat nebo vytvářet dynamické webové stránky? Moderní web se dnes už bez JavaScriptu neobejde. Všechny ty rozbalovačky, posouvací prvky, skládačky nebo záložky, které se otevřou, rozbalí nebo plynule přejedou na jinou část stránky při najetí myší, zobrazení obrázků ve fotogaleriích a mnoho dalšího, to je práce JavaScript. Programovací jazyk je jednoduchý a navíc zábavný. Na kurzu poznáte, jak JavaScript vloží produkt do košíku, a nakonec vám pomůže s kontrolou formulářů před dokončením objednávky. Naučte se tvořit moderní a konverzní weby. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Webařem v praxi

Naprogramujte si svůj web s pomocí PHP od 7 190,00 Kč

I06
Moderní webová aplikace je dnes tvořena propojením HTML, CSS, JavaScriptu a nějakého programu na straně serveru. Jedním z nejrozšířenějších jazyků pro serverové programy je jazyk PHP. Zjistěte v kurzu, že napsat jednoduchý program není nic složitého! Hlavní výhoda programovacího jazyka PHP je, že si jej můžete zcela zdarma stáhnout a používat. Velice rychle se naučíte programovat. Fungující webovou aplikaci vytvoříte i s několika málo příkazy. Obrovskou výhodou PHP je snadná implementace do HTML kódu. Možnosti nasazení PHP jsou nesmírné, v tomto skriptovacím jazyku je vytvořeno velké množství projektů (například Facebook, Seznam.cz, Wikipedie, WordPress, Joomla!, různá diskuzní fóra, stránky, na které se právě díváte), tomu odpovídá i značná podpora na webhostingových službách.
detail kurzu

Python a Django – kurz tvorby a nasazení aplikací od 10 390,00 Kč

I25
Python je velice rozšířený programovací jazyk v akademickém i komerčním světě. Je návrhově čistý, rychlý a zejména na zahraničním pracovním trhu velice žádaný. Django je pak nejrozšířenější framework, který umožňuje pohodlný vývoj rozsáhlých webových aplikací. V kurzu si probereme základy Pythonu, jeho syntaxi a specifika a následně přejdeme k vývoji Django aplikací.
detail kurzu

Redakční systémy

WordPress kurz – troufněte si na vlastní web od 2 990,00 Kč

I14
Víte, že k vytvoření kompletní webové prezentace vám stačí jeden den? A přitom nemusíte znát ani kousek z webových technologií. V kurzu WordPress – troufněte si na vlastní web vás provedeme krok za krokem redakčním systémem (CMS) od instalace na vašem počítači až po přesunutí na server na internetu. Uvidíte, že za jeden den může být vaše nová prezentace na internetu! Pro účely školení je účastníkům absolvujícím kurz prezenční formou nebo online formou na území EU zajištěn hosting. Online účastníky připojené z oblasti mimo EU žádáme o využití vlastního hostingu. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Autodesk AutoCad

AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz od 6 990,00 Kč

AA01
Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe pomocí výkonných a flexibilních funkcí softwaru AutoCAD®, jednoho ze světově nejpoužívanějších nástrojů pro navrhování ve 2D a 3D. Maximalizujte svou produktivitu s aktualizovanými nástroji pro koncepční návrh, modelování, tvorbu dokumentace a zachycování skutečnosti. Software AutoCAD, vyvinutý pro projektanty a konstruktéry, posouvá každodenní práci vpřed díky funkcím, jež zvyšují rychlost a přesnost a zároveň šetří čas.Vyučujeme vždy na nejnovějších verzích, maximálně však 3 verze zpět! Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

AutoCAD – kurz pro středně pokročilé od 5 391,00 Kč

AA02
V prostřední programu AutoCAD® už se zvládáte orientovat, ale rádi byste pronikli k pokročilejším technikám a poznali hlubší možnosti jeho využití? Poznáte, jak si urychlit práci díky správnému používání nástrojů pro parametrické navrhování. Pokud spolupracujete na svém projektu s více pozicemi, oceníte význam externích referencí, které usnadní vaši vzájemnou kooperaci. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

AutoCAD – kurz pro pokročilé od 7 290,00 Kč

AA08
Posuňte své dosavadní znalosti AutoCADu na nejvyšší úroveň a rozšiřte je o nové možnosti jeho využití. Poznáte, jak jednoduše zautomatizovat postupy a spolupracovat na svých projektech se svými kolegy. Zvládnete je dotahovat ke zdárnému konci mnohem rychleji díky využití dynamických bloků. Zjistíte, že vaše práce bude ještě produktivnější díky přizpůsobení uživatelského rozhraní, vlastním typům čar a šrafovacím vzorům.
detail kurzu

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor – základní kurz od 7 490,00 Kč

AS02
Základní školení Autodesk Inventor zodpoví otázku, zda opustit 2D plochu a podívat se do 3D prostoru. Moderní technologie umožňují vrátit se k podstatě prostorového myšlení, které je při návrhu mnohem přirozenější a samozřejmě efektivnější. Poznejte možnosti Autodesk Inventor a zvládněte navrhovat a konstruovat ve 3D.
detail kurzu

Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé (modelování součástí a plochy) od 5 990,00 Kč

AS22
V kurzu si rozšíříte své dosavadní znalosti o další postupy modelování, které zefektivní vaši práci v programu a dodají vašim projektům profesionalitu. Zvládnete navrhovat dalšími způsoby modelování dokonalejší a složitější výrobky a tím snížit náklady na jejich vývoj a urychlit proces jejich uvedení na trh.
detail kurzu

Autodesk Fusion

Autodesk Fusion 360 – základní kurz (úvod do parametrického modelování) od 6 290,00 Kč

AS23
Aplikace Autodesk Fusion 360 je 3D modelovací nástroj založený na cloudovém řešení, který má odbornou způsobilost, ale je mnohem více uživatelsky přívětivější, než jiné profesní nástroje pro modelování těles.
detail kurzu

Trimble SketchUp

Trimble SketchUp – základní kurz od 4 941,00 Kč

GS01
SketchUp je software, který se používá pro tvorbu, úpravu a sdílení 3D modelů. Práce v jeho rozhraní je uživatelsky přívětivější a jednodušší než u jiných programů pro 3D modelování. Právě proto ho s oblibou využívá tolik lidí. Naučte se s námi modelovat ve 3D a poznáte, že je to snadné, když znáte možnosti SketchUp nebo jeho freeware webové aplikace. V tomto zajímavém CAD softwaru zvládnete základy práce se 3D objekty už za pár hodin. Výuka probíhá implicitně na webové aplikaci SketchUp. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Autodesk 3DS MAX

Autodesk 3DS MAX – kurz od 8 990,00 Kč

AM01
Na školení Autodesk 3ds Max pochopíte základní funkce, vlastnosti a principy programu 3ds Max.  Poznáte princip vytváření a manipulace s 3D daty v 3ds Max. Osvojíte si import dat z jiných 3D aplikací. Pracujeme vždy s aktuální verzí, jsme ovšem schopni připravit i verzi dle uživatele.Seznámíte se s pracovním prostředím programu 3ds Max a jeho přizpůsobením podle vašich potřeb tak, aby vaše práce a orientace v 3ds Max byla co nejefektivnější.
detail kurzu

Blender

Blender – úvod do 3D od 9 800,00 Kč

BL01
Blender je populární 3d modelovací program, dostupný zdarma na platformách Windows, MacOS a Linux. Můžete v něm vytvářet profesionální modely, animace, vizualizace, nebo i fyzikální simulace. V kurzu vás čeká úvod do 3d problematiky v prostředí Blenderu. Seznámíte se se základními technikami tvorby: Modelů, Animací, Materiálů, Osvětlení, Renderů a Výstupů. Kurz je veden na platformě Windows, znalosti jsou však univerzální pro všechny ostatní platformy. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Visio

Microsoft Visio – základní kurz od 5 690,00 Kč

A008
Školení Microsoft Visio představuje program pro snadné vytvoření vývojových diagramů, organizační struktury, mapy webů a databází, prostorové a stavební plány, projektové podklady a další technická nebo obchodní schémata a diagramy, které lze snadno předat kolegům, klientům nebo obchodním partnerům. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

MS Excel – otázky pro rozřazovací test

Nevíte, kterou úroveň Excelu si vybrat? Vyplňte prosím následující rozřazovací test.

1) Rozhodněte na základě obrázku o správnosti tvrzení:

2) Na základě zobrazeného výřezu rozhodněte, které tvrzení platí:

3) Jakou číselnou hodnotu má aktivní buňka s adresou H2, viz obrázek?

4) Pokud vzorec zapsaný v buňce B1 zkopírujeme do buňky B2, bude v buňce zobrazena hodnota, viz obrázek:

5) Jaká bude výsledná hodnota buňky, pokud do ní vložíme zobrazený vzorec?

6) Pokud se v buňce namísto její hodnoty zobrazí:

7) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

8) Pokud vytvoříme záhlaví a zápatí stránky, bude zobrazeno na:

9) Který z uvedených vzorců pro buňku D2 je správný, pokud jej budeme rozšiřovat do všech podbarvených buněk, viz obrázek

10) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

11) K čemu slouží označený příkaz v zobrazeném panelu nástrojů rychlého přístupu?

12) Pokud zvolíme příkaz Tisk bude vytištěn:

13) Pokud chceme na základě naměřených teplot vložit na list graf, který zobrazí vývoj ranních, poledních, večerních a nočních teplot v průběhu týdne, vybereme data z oblasti, viz obrázek:

14) Jaká hodnota se zobrazí v buňce E2, pokud do ní zkopírujeme vzorec z buňky E1, viz obrázek?

15) Z kolika buněk bude vypočten aritmetický průměr, pokud je v buňce zadán tento vzorec, viz obrázek?

16) Výsledná hodnota v aktivní buňce bude po zadání zobrazeného vzorce rovna součtu buněk:

17) Na základě obrázku zvolte správné tvrzení:

18) Jaká hodnota bude výsledkem funkce zadané v buňce, viz obrázek?

19) Po zadání funkce (viz obrázek) bude v buňce C2 zobrazena hodnota:

20) Název Sazba_DPH (viz obrázek) je definován pro:

MS Word - otázky pro rozřazovací test

Váháte, do kterého z nabízených kurzů se zařadit. Rozhodnutí vám usnadní tento krátký test!

1) Rozhodněte na základě obrázku o formátování aktivního odstavce:

2) Zobrazený text je:

3) Určete počet odstavců v zobrazeném textu:

4) Dle zobrazeného stavového řádku platí:

5) Jakým způsobem zajistíme, aby v zobrazeném textu nezůstala osamoceně předložka v na konci řádku:

6) Na základě obrázku zvolte správné tvrzení o formátování aktivního odstavce:

7) Zobrazený znak je:

8) Které z uvedených způsobů zobrazení dokumentu použijete pro úpravu záhlaví a zápatí dokumentu:

9) Pokud potřebujeme odsadit dva odstavce od sebe tak, aby mezi nimi byla 12b. mezera, viz obrázek, použijeme:

10) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

11) Pokud chceme zajistit přechod kurzoru na následující stranu dokumentu, použijeme:

12) Pokud potřebujeme umístit vedle textu obrázek tak, jak je zobrazeno:

13) Která z uvedených operací zajistí, aby v dokumentu se stránkami orientovanými na výšku byla jedna strana orientována na šířku:

Pro formátování zobrazeného textu využijeme nástroj:

15) Ve kterém případě se neobejdeme bez použití stylů?

16) K čemu lze využít zobrazenou tabulátorovou zarážku:

17) Zobrazený příkaz nám neumožňuje:

18) Nástroj, pomocí něhož lze kopírovat styly z jednoho dokumentu do druhého, se nazývá:

19) Pokud má být v záhlaví dokumentu zobrazen text příslušného odstavce se stylem např. Nadpis 1 (viz obrázek), pak:

20) Lze v tabulce aplikace MS Word provést výpočet potřebného součtu hodnot?

MS PowerPoint - rozřazovací test

Volbu vhodné pokročilosti kurzu Vám usnadní následující rozřazovací test. Hurá do toho!

Lze snímku vloženému do prezentace změnit jeho rozložení?

Na základě obrázku rozhodněte o správnosti tvrzení:

Na základě obrázku rozhodněte, jaká akce proběhne po stisku klávesy Delete:

Prezentace je zobrazena:

Jakým způsobem lze nastavit v rámci jedné prezentace orientaci některých snímků na šířku a některých na výšku?

Jakým nástrojem lze docílit následujícího zobrazení na snímku prezentace?

Jak můžeme u dvou vložených obrazců, viz obrázek, zajistit zobrazení celého sluníčka, aniž bychom jej posunuli?

Můžeme již hotové prezentaci změnit šablonu, na základě které byla vytvořena?

Pro zdobený text a přidávání textových efektů použijeme příkaz:

Jakým způsobem můžeme zajistit zobrazení nadpisu v režimu předvádění postupně po jednotlivých písmenech:

Jakým způsobem zajistíme, aby se vložený obrázek objevil na každém snímku prezentace?

Vyberte správné tvrzení na základě obrázku:

Hypertextové odkazy vložené na snímky prezentace mohou odkazovat:

Prezentace je nyní zobrazena:

Pokud zvolíme na kartě Přechody některý přechod na snímek, je automaticky tento přechod použit pro všechny snímky prezentace:

Zobrazit dva snímky téže prezentace vedle sebe a upravovat je, můžeme:

Lze sledovat na monitoru současně vedle sebe dvě prezentace v režimu předvádění?

Stejný animační efekt pro nadpisy několika snímků zajistíme:

Lze na snímek prezentace vložit text pořízený v aplikaci Word, aniž bychom porušili formátování?

Můžeme přidat obrázku na snímku prezentace více animačních efektů?

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů