Kurzy Microsoft Office

Kurzy Microsoft Office

Hledáte kurz programů Microsoft pro jednotlivce nebo pracovní tým? Vyberte si školení od přední vzdělávací společnosti v České republice.

Vyberte pobočku

Microsoft Excel

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft Excel – základní kurz od 3 290,00 Kč

A003
Od chvíle, kdy přijdete na náš kurz MS Excel základní, už nikdy nevytáhnete kalkulačku ze šuplíku. Nemusíte se bát, že bychom Vás učili klikat myší, od toho je kurz Windows. V Excelu se budeme hned od začátku zabývat prací s čísly, tabulkami a grafy. Naučíte se vytvářet tabulky k čemukoli, ať to jsou rodinné finance, firemní seznamy či kalkulace obchodních nabídek… a to pochopitelně včetně patřičné grafické úpravy.
detail kurzu

Microsoft Excel – pro mírně pokročilé od 3 590,00 Kč

A030
Už nebudete ztrácet drahocenný čas při hlubší práci s programem MS Excel. Od chvíle, kdy přijdete na náš kurz MS Excel pro mírně pokročilé, ušetříte až desítky minut týdně (dokazují průzkumy). V Excelu se budeme hned od začátku zabývat více výpočty v jedné buňce tzv. vnořování funkcí čili vkládání jednoho výpočtu do druhého. Naučíte se pracovat s dlouhými databázemi, propojovat jednotlivé soubory tabulek, chránit data a profesionálně vytvářet grafy.
detail kurzu

Microsoft Excel – pro pokročilé od 3 790,00 Kč

A031
Než se přihlásíte do pokročilého Excelu, ujistěte se, že ovládáte vše z mírně pokročilého, abyste mohli na své znalosti hladce navázat. Pokročilý kurz rozvádí dále do hloubky obsah mírně pokročilého a přidává spoustu dalších skvělých nástrojů. Naučíte se pravidla pro seznamy, aby vám dobře fungovalo řazení a třídění dat. Budete moc rychle vyhledat data v obrovském seznamu díky správnému filtrování. Ukážeme si práci s rozsáhlými seznamy. A v neposlední řadě se naučíme pracovat s unikátním nástrojem kontingenční tabulkou.
detail kurzu

Microsoft Excel – kurz pro experty od 4 690,00 Kč

A032
Jedná se o nejvyšší uživatelskou úroveň před přímým programováním v Excelu pomocí Visual Basic Application. Kurz je zaměřen na import a práci s externími databázemi.
detail kurzu

Microsoft Excel – specializované kurzy

Microsoft Excel – makra pro uživatele od 3 490,00 Kč

A042
Pokud v Excelu někdy děláte práci, která se stále opakuje, je pro Vás ideální tento kurz. Naučíte se, jak část práce zautomatizovat a ušetřit tak drahocenné minuty. Na kurzu nebudeme dělat složitá programování a kurz tedy zvládne každý pokročilejší uživatel.
detail kurzu

Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. od 9 990,00 Kč

A035
Že je program Excel vynikající kalkulačka a pomocník nejen v kanceláři, to dnes ví snad každý. Využít však program Excel pro vytvoření vlastního programu už umí mnohem méně lidí. Naučíme Vás používat programové moduly, vytvářet si vlastní funkce a inteligentní makra, používat ovládací prvky jako např. tlačítka, zatržítka nebo rozbalovací nabídky. Pak už budete jen sedět a sledovat jak za Vás Excel udělá tabulku třeba i s grafem úplně sám.
detail kurzu

Microsoft Excel – kurz programování ve VBA II. od 6 291,00 Kč

A036
Už jste poznali, jak mohou být makra kouzelná? Vytváříte si vlastní makra, ale zdá se Vám Vaše programování tak trochu chaotické? Přijďte k nám na kurz a naučte se využívat principů objektového programování. Objektový přístup Vám umožní vytvářet mnohem větší projekty, ve kterých se jen tak neztratíte a budete schopni je neustále rozšiřovat. Naučíme Vás správně využívat Class a List moduly a ukážeme Vám, jak vytvořit profesionální uživatelské rozhraní. Podle Vašeho zájmu se také můžeme kouknout na možnosti programování za hranicemi programu Excel. Mezi nejčastěji využívané objektové knihovny patří např. práce se soubory (FSO), přístup do databáze (ADO), zpracování XML souborů a další.
detail kurzu

Kontingenční tabulky v MS Excel od 1 190,00 Kč

1
Kontingenční tabulka je interaktivní tabulka, která rychle kombinuje a porovnává velká množství dat. V kontingenční tabulce lze také zobrazit podrobná data oblastí, které vás zajímají. Často zpracováváme velká množství dat a neumíme si představit zpracování takových dat bez kontingenční tabulky. Proto vám chceme přiblížit její přínos a kouzlo.
detail kurzu

Microsoft Excel – manažerská analýza tabulek od 5 590,00 Kč

A033
Pracujeme-li s větším množstvím dat, dostáváme se časem k problémům, jak data spravovat a hlavně analyzovat. Zvláště manažeři potřebují rychle získat potřebné informace ve vhodné podobě k rozhodovací činnosti či přehledu. Proto přijďte do našeho kurzu "MS Excel - Manažerská analýza dat", kde Vás naučíme správně s větším množstvím dat pracovat.
detail kurzu

MS Excel pro účetní a daňové poradce I od 2 691,00 Kč

A040
Naše společnost NICOM, a.s. navazuje na již zavedené kurzy kancelářského programu MS Excel a připravila pro Vás specificky zaměřený seminář pro účetní a daňové poradce.
detail kurzu

MS Excel pro účetní a daňové poradce II od 2 990,00 Kč

A040B
Naše společnost NICOM, a.s. navazuje na již zavedené kurzy kancelářského programu MS Excel a připravila pro Vás specificky zaměřený seminář pro účetní a daňové poradce. V návaznosti na úspěch standardního kurzu pro účetní a požadavcích posluchačů, otevíráme navazující kurz s pokročilejším obsahem.
detail kurzu

MS Excel – snadno a rychle – víkendový kurz od 1 290,00 Kč

A039
Naše společnost NICOM, a.s. navazuje na již zavedené odpolední kurzy pro fotografy a připravila pro Vás večerní a víkendovou výuku v nejběžnějších kancelářských programech jako jsou Word a Excel. Základní kurzy Word a Excel nabízíme výukově vždy 1 den o víkendu v čase od 9:00 do 16:00 hodin.
detail kurzu

Microsoft Word

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft Word – základní kurz od 2 632,00 Kč

A002
Už nebudete ztrácet drahocenný čas při hlubší práci s programem MS Word. Od chvíle, kdy přijdete na naše školení MS Word základní kurz, bude pro Vás MS Word intuitivním pomocníkem při tvorbě profesionálních dokumentů bez ztráty času a trapasů s formátováním.
detail kurzu

Microsoft Word – kurz pro pokročilé od 3 790,00 Kč

A020
Přestaňte používat počítač jako drahý psací stroj. Využijte možnosti textového editoru MS Word naplno, pomůže Vám v tom naše pokročilé školení MS Word.
detail kurzu

Microsoft Word – kurz pro experty od 3 490,00 Kč

A021
Dostaňte z MS Wordu maximum! Automatizace při tvorbě dokumentu pomocí automaticky se přepínajících stylů, rychlých částí a šablon. Detailní práce se šablonami, jejich napojování na dokumenty a přenášení jednotlivých prvků mezi šablonami navzájem. To jsou jen úryvky toho, co se naučíte na našem školení MS Word pokročilé.
detail kurzu

Microsoft Access

MS Access – úvod do světa databází od 4 690,00 Kč

A061
Nahlédněte do světa databází a vytvořte si základní představu o databázové aplikaci! Cílem kurzu je naučit vás efektivně používat existující databázi z hlediska uživatele, snadno a rychle získávat potřebná data, upravovat existující databázové objekty dle vlastních požadavků.
detail kurzu

MS Access – návrh a tvorba vlastní databáze od 4 890,00 Kč

A062
Rozhodli jste se pro evidenci vašich dat použít databázovou aplikaci?  Potřebujete data analyzovat a provést správný návrh struktur tabulek? Pak je tento kurz určen právě Vám! Naučíme vás, jak tabulky správně navrhnout, jak je efektivně relačně propojit a pomocí jakých databázových objektů je obsluhovat.
detail kurzu

Microsoft Access – kurz pro pokročilé od 5 290,00 Kč

A045
V pokročilém kurzu MS Access si prohloubíte znalosti potřebné k tvorbě databází se složitějším schématem. Podíváme se méně známé vlastnosti všech databázových objektů, ukážeme si možnosti řešení složitějších relací nebo třeba použití kompozitních primárních klíčů. Nevyhneme se ani makrům a modulům VBA.
detail kurzu

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook – základní kurz od 2 190,00 Kč

A005
Budete moci rychle a efektivně komunikovat a spravovat Váš pracovní i osobní čas v programu MS Outlook. Je to často trápení, desítky emailů denně, některé s přílohami, jiné s vykřičníkem a nejstručnější od nadřízených. A co když přijde žádost o schůzku? A nakonec nařízení, že si máte přesně plánovat čas, aby kolegové a nadřízení měli on-line přehled, kdy máte opravdu volno a kdy jste pracovně zaneprázdněni.
detail kurzu

Microsoft Outlook – pokročilý kurz od 2 590,00 Kč

A050
Po zvládnutí základní práce s poštovním klientem MS Outlook přichází čas ukázat si, že MS Outlook není pouze mail a kalendář, ale aplikace pro Time Management. Ukážeme si spoustu vychytávek významně urychlujících práci a e-maily, ale především se naučíme automatizaci práce.
detail kurzu

Microsoft PowerPoint

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft PowerPoint – základní kurz od 2 190,00 Kč

A006
Už nebudete ztrácet drahocenný čas při práci s programem MS PowerPoint Na konci našeho kurzu MS PowerPoint pro začátečníky se pro Vás stane tento program intuitivním pomocníkem. Díky šablonám, které jsou již vestavěny (a další se dají stáhnout či zakoupit na internetu), sami vytvoříte, v kombinaci s motivy a rychlými styly objektů, poutavou prezentaci, která Vás, Vaši práci nebo Vaši firmu bude reprezentovat navenek.
detail kurzu

Microsoft PowerPoint – kurz pro pokročilé od 2 590,00 Kč

A060
Naučte se ještě dokonaleji používat nástroj Microsoft PowerPoint. Dostaňte z něj maximum a přilákejte si další zákazníky pomocí profesionální úrovně a vzhledu vašich prezentací.
detail kurzu

Microsoft Project

Microsoft Project – základní kurz od 5 690,00 Kč

A007
Kurz Microsoft Project - základní kurz je určen pro všechny, kteří chtějí efektivně plánovat a realizovat jakýkoliv projekt, bez ohledu na předchozí zkušenosti s problematikou projektového plánování. Základní znalost programu Microsoft Project Vám umožní rychle sestavit projekt, naplánovat jeho zdroje a náklady. Dozvíte se jak daný projekt řídit a dokumentovat, tedy využívat program pro plánování a řízení reálných projektů.
detail kurzu

Microsoft Office

Začněte s Office 365 – základní kurz od 2 590,00 Kč

A365
Naučte se používat Office 365 a využjte veškeré výhody, které přináší.
detail kurzu

Microsoft OneNote – efektivní využití od 1 190,00 Kč

A017
Vy ještě nepoužíváte OneNote? Náš kurz Vás seznámí se všemi možnostmi této skvělé a užitečné aplikace, která již neoddělitelně patří ke kancelářskému balíku MS Office. Tvořte si poznámky pro jakoukoliv příležitost, ať už je to plánování práce, dovolené, poznámky k zadaným úkolům, shromažďování nejrůznějších typů informací. Sdílejte poznámky mezi zařízeními i mezi kolegy či členy rodiny. Vkládejte do poznámek kresby, rukopis, tabulky, schémata, videa či zvukové poznámky. Využijte efektivního propojení s programem Outlook.
detail kurzu

Microsoft Windows

Microsoft Windows 10 – novinky a aktualizace od 2 080,00 Kč

A018
Revoluční verze operačního systému Windows 10 je k dispozici již od 29. 7. 2015. Poznejte na speciálně sestaveném školení zcela nové možnosti ve Windows 10 pod vedením certifikovaného lektora. Zjistěte jak správně aktualizovat a využívat konečnou verzi nejpoužívanějšího operačního systému na PC.
detail kurzu

Microsoft Windows – základní kurz od 3 290,00 Kč

A001
Nebojte se, počítač bude Váš přítel a pomocník. Kurz je určen všem začátečníkům, kteří se chtějí seznámit se základy práce na PC. Používání počítače v běžném životě a v základním využití v zaměstnání nemá nic společného s velikostí IQ. V podstatě každý může používat počítač na rozličné účely, počínaje brouzdáním po internetu a psaním zpráv, až po zodpovědnou činnost jako je psaní dopisů či tvorbu tabulek pro vedení např. jednoduchého účetnictví.  
detail kurzu

Microsoft Visio

Microsoft Visio – základní kurz od 5 190,00 Kč

A008
Školení Microsoft Visio představuje program pro snadné vytvoření vývojových diagramů, organizační struktury, mapy webů a databází, prostorové plány, projektové podklady a další technická nebo obchodní schémata a diagramy.
detail kurzu

MS Excel – otázky pro rozřazovací test

Nevíte, kterou úroveň Excelu si vybrat? Vyplňte prosím následující rozřazovací test.

1) Rozhodněte na základě obrázku o správnosti tvrzení:

2) Na základě zobrazeného výřezu rozhodněte, které tvrzení platí:

3) Jakou číselnou hodnotu má aktivní buňka s adresou H2, viz obrázek?

4) Pokud vzorec zapsaný v buňce B1 zkopírujeme do buňky B2, bude v buňce zobrazena hodnota, viz obrázek:

5) Jaká bude výsledná hodnota buňky, pokud do ní vložíme zobrazený vzorec?

6) Pokud se v buňce namísto její hodnoty zobrazí:

7) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

8) Pokud vytvoříme záhlaví a zápatí stránky, bude zobrazeno na:

9) Který z uvedených vzorců pro buňku D2 je správný, pokud jej budeme rozšiřovat do všech podbarvených buněk, viz obrázek

10) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

11) K čemu slouží označený příkaz v zobrazeném panelu nástrojů rychlého přístupu?

12) Pokud zvolíme příkaz Tisk bude vytištěn:

13) Pokud chceme na základě naměřených teplot vložit na list graf, který zobrazí vývoj ranních, poledních, večerních a nočních teplot v průběhu týdne, vybereme data z oblasti, viz obrázek:

14) Jaká hodnota se zobrazí v buňce E2, pokud do ní zkopírujeme vzorec z buňky E1, viz obrázek?

15) Z kolika buněk bude vypočten aritmetický průměr, pokud je v buňce zadán tento vzorec, viz obrázek?

16) Výsledná hodnota v aktivní buňce bude po zadání zobrazeného vzorce rovna součtu buněk:

17) Na základě obrázku zvolte správné tvrzení:

18) Jaká hodnota bude výsledkem funkce zadané v buňce, viz obrázek?

19) Po zadání funkce (viz obrázek) bude v buňce C2 zobrazena hodnota:

20) Název Sazba_DPH (viz obrázek) je definován pro:

MS Word - otázky pro rozřazovací test

Váháte, do kterého z nabízených kurzů se zařadit. Rozhodnutí vám usnadní tento krátký test!

1) Rozhodněte na základě obrázku o formátování aktivního odstavce:

2) Zobrazený text je:

3) Určete počet odstavců v zobrazeném textu:

4) Dle zobrazeného stavového řádku platí:

5) Jakým způsobem zajistíme, aby v zobrazeném textu nezůstala osamoceně předložka v na konci řádku:

6) Na základě obrázku zvolte správné tvrzení o formátování aktivního odstavce:

7) Zobrazený znak je:

8) Které z uvedených způsobů zobrazení dokumentu použijete pro úpravu záhlaví a zápatí dokumentu:

9) Pokud potřebujeme odsadit dva odstavce od sebe tak, aby mezi nimi byla 12b. mezera, viz obrázek, použijeme:

10) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

11) Pokud chceme zajistit přechod kurzoru na následující stranu dokumentu, použijeme:

12) Pokud potřebujeme umístit vedle textu obrázek tak, jak je zobrazeno:

13) Která z uvedených operací zajistí, aby v dokumentu se stránkami orientovanými na výšku byla jedna strana orientována na šířku:

Pro formátování zobrazeného textu využijeme nástroj:

15) Ve kterém případě se neobejdeme bez použití stylů?

16) K čemu lze využít zobrazenou tabulátorovou zarážku:

17) Zobrazený příkaz nám neumožňuje:

18) Nástroj, pomocí něhož lze kopírovat styly z jednoho dokumentu do druhého, se nazývá:

19) Pokud má být v záhlaví dokumentu zobrazen text příslušného odstavce se stylem např. Nadpis 1 (viz obrázek), pak:

20) Lze v tabulce aplikace MS Word provést výpočet potřebného součtu hodnot?

MS PowerPoint - rozřazovací test

Volbu vhodné pokročilosti kurzu Vám usnadní následující rozřazovací test. Hurá do toho!

Lze snímku vloženému do prezentace změnit jeho rozložení?

Na základě obrázku rozhodněte o správnosti tvrzení:

Na základě obrázku rozhodněte, jaká akce proběhne po stisku klávesy Delete:

Prezentace je zobrazena:

Jakým způsobem lze nastavit v rámci jedné prezentace orientaci některých snímků na šířku a některých na výšku?

Jakým nástrojem lze docílit následujícího zobrazení na snímku prezentace?

Jak můžeme u dvou vložených obrazců, viz obrázek, zajistit zobrazení celého sluníčka, aniž bychom jej posunuli?

Můžeme již hotové prezentaci změnit šablonu, na základě které byla vytvořena?

Pro zdobený text a přidávání textových efektů použijeme příkaz:

Jakým způsobem můžeme zajistit zobrazení nadpisu v režimu předvádění postupně po jednotlivých písmenech:

Jakým způsobem zajistíme, aby se vložený obrázek objevil na každém snímku prezentace?

Vyberte správné tvrzení na základě obrázku:

Hypertextové odkazy vložené na snímky prezentace mohou odkazovat:

Prezentace je nyní zobrazena:

Pokud zvolíme na kartě Přechody některý přechod na snímek, je automaticky tento přechod použit pro všechny snímky prezentace:

Zobrazit dva snímky téže prezentace vedle sebe a upravovat je, můžeme:

Lze sledovat na monitoru současně vedle sebe dvě prezentace v režimu předvádění?

Stejný animační efekt pro nadpisy několika snímků zajistíme:

Lze na snímek prezentace vložit text pořízený v aplikaci Word, aniž bychom porušili formátování?

Můžeme přidat obrázku na snímku prezentace více animačních efektů?

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky