DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy Soft Skills

Kurzy Soft Skills

Chcete se stále zdokonalovat, rozvíjet svůj potenciál nebo vašich zaměstnanců? Ano? Právě pro Vás jsme připravili nabídku kurzů měkkých dovedností NICOM.

Individuální výuka

Individuální kurz od 3 600,00 Kč

IK01
Pokud vám obsahově nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, potřebujete řešit konkrétní problém nebo prostě jen preferujete být na kurzu sám, pak je pro vás individuální výuka správnou volbou. Čas i obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Lektor se s vámi zaměří na konkrétní zadání, kterým se zabýváte například v práci a potřebujete s ním pomoci nebo najít lepší způsob řešení. Za kratší čas se tak naučíte mnohem víc a veškeré rady a tipy budou uzpůsobeny vaší situaci. Přečtěte si o dalších výhodách individuální výuky. Cena Od 3 600 Kč (bez DPH) / 3 hodiny kurzu. Každá další hodina od 1 200 Kč (bez DPH). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

On-line komunikace

Microsoft Teams – pro učitele od 390,00 Kč

MT02
Digitalizace vzdělávání se stává trendem následujících měsíců i roků. Zároveň však představuje zásadní výzvu pro učitele, lektory i školy jako celek. Nástroje aplikace MS Teams navržené přímo pro výuku nabízí řadu funkcí reálně simulujících průběh běžné vyučovací hodiny. V kurzu se seznámíte s rozhraním aplikace od instalace po její vychytávky, s možnostmi vedení vzdálené výuky a spolupráce se svými kolegy. Zjistíte, že on-line práce pro vás přináší spoustu výhod a ulehčení. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Digitalizace

Digitální transformace pracovního kolektivu – workshop⁠ od 2 990,00 Kč

DT01
Dle studie světového ekonomického fóra bude v horizontu 5 let pro polovinu lidí na planetě nutná rekvalifikace dovedností. Aby firmy obstály v konkurenčním boji, musí se adaptovat na změny způsobené rychlou digitální transformací a využít je ve svůj prospěch. Je však chyba vnímat samotný nákup moderních online technologií, jako hlavní krok k úspěchu. Důležité je nejdříve najít problémy a výzvy, kterým v důsledku digitální transformace musíme čelit v rámci kolektivu a přetavit je v příležitosti, kterých dosáhneme jejich překonáním. Díky workshopu odhalíme konkrétní témata ve vašem kolektivu, která brání udržet krok s digitalizací a zjistíme, jaké jsou vaše možnosti pro využití potenciálu, který digitalizace nabízí. Workshop je vedený metodou design thinking. Důležitost digitální transformace firem pro jejich budoucnost  CHCI VĚDĚT VÍCE     Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Digitální transformace pro školy –⁠ workshop od 2 990,00 Kč

DT02
Digitální transformace vzdělávání donutila vzdělávací instituce k přenesení mnohých aktivit do online prostředí. Nákup moderních technologií se stal hlavním nástrojem k „přečkání“ online doby. Toto čekání na Godota však pouze oddaluje nevyhnutelnou adaptaci na samotnou digitalizaci. Moderní technologie jsou až posledním krokem k úspěšnému online fungování. Byla by chyba nainstalovat Teamsy a očekávat, že s jejich pomocí bude možné učit, jako dřív. Důležité je nejdříve najít problémy a výzvy, kterým v důsledku digitální transformace čelíme a přetavit je v příležitosti, kterých dosáhneme jejich překonáním. Teprve po správném nastavení procesů uzpůsobených pro online fungování vám používaná technologie ušetří až 15 hodin ve 40hodinovém pracovním týdnu. Díky workshopu odhalíme konkrétní témata ve vašem kolektivu, která brání udržet krok s digitalizací a zjistíme, jaké jsou vaše možnosti pro využití potenciálu, který digitalizace nabízí. Workshop je vedený metodou design thinking. Důležitost digitální transformace škol pro jejich budoucnost  CHCI VĚDĚT VÍCE     Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky