DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

Kurzy Soft Skills

Kurzy Soft Skills

Chcete se stále zdokonalovat, rozvíjet svůj potenciál nebo vašich zaměstnanců? Ano? Právě pro Vás jsme připravili nabídku kurzů měkkých dovedností NICOM.

Individuální výuka

Individuální kurz od 3 600,00 Kč

IK01
Pokud vám obsahově nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, potřebujete řešit konkrétní problém nebo prostě jen preferujete být na kurzu sám, pak je pro vás individuální výuka správnou volbou. Čas i obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Lektor se s vámi zaměří na konkrétní zadání, kterým se zabýváte například v práci a potřebujete s ním pomoci nebo najít lepší způsob řešení. Za kratší čas se tak naučíte mnohem víc a veškeré rady a tipy budou uzpůsobeny vaší situaci. Přečtěte si o dalších výhodách individuální výuky. Cena Od 3 600 Kč (bez DPH) / 3 hodiny kurzu. Každá další hodina od 1 200 Kč (bez DPH). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

On-line komunikace

Jak na aplikaci Zoom – On-line komunikace od 290,00 Kč

ZO01
Řešení úkolů v rámci pracovních týmu nebo pořádání konferencí i meetingů uskutečňuje spoustu firem produktivnější on-line formou. Zrealizovat osobní setkání bývá mnohdy náročné a pro některé organizace téměř nemožné. Jak plnohodnotně nahradit osobní setkávání v rámci firemního týmu pomocí on-line platformy, vám ukážeme na tomto kurzu. Seznámíte se s možnostmi a nástroji pro vedení on-line videokonferencí prostřednictvím moderní aplikace Zoom. Díky svému rozhraní dokáže nasimulovat reálné prostředí konference a umožnit připojení členů vašeho týmu odkudkoliv. Miliony uživatelů této platformy oceňují především kvalitu přenosu, jednoduché ovládání a využití základní verze zcela zdarma.
detail kurzu

Jak na aplikaci MS Teams – On-line komunikace a spolupráce od 1 791,00 Kč

TM01
Teams je moderní komunikační nástroj, který umožňuje efektivní spolupráci v týmu, plánování a organizaci videokonferencí, meetingů a jiných on-line komunikačních aktivit. Jedná se o produkt společnosti Microsoft, která garantuje maximální bezpečnost jeho používání. Kurz je zaměřen na ovládání aplikace MS Teams z uživatelského pohledu a obsahuje řadu tipů pro její pohodlné a efektivní využívání. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Teams – pro učitele od 390,00 Kč

MT02
Digitalizace vzdělávání se stává trendem následujících měsíců i roků. Zároveň však představuje zásadní výzvu pro učitele, lektory i školy jako celek. Nástroje aplikace MS Teams navržené přímo pro výuku nabízí řadu funkcí reálně simulujících průběh běžné vyučovací hodiny. V kurzu se seznámíte s rozhraním aplikace od instalace po její vychytávky, s možnostmi vedení vzdálené výuky a spolupráce se svými kolegy. Zjistíte, že on-line práce pro vás přináší spoustu výhod a ulehčení. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Úspěšná komunikace on-line od 5 391,00 Kč

UK01
V dnešním on-line světě se mění a vyvíjí podmínky pro úspěšnou komunikaci v osobní i pracovní rovině. Staňte se nejsilnějším komunikačním hráčem každého jednání. Zvládnout komunikaci tak, aby byla efektivní, konstruktivní a díky tomu úspěšná, je základem spokojených vztahů se zákazníky, klienty, kolegy i přáteli. Kurz je propojením on-line a off-line cvičení díky kombinaci on-line nástrojů pro komunikaci, jako je Zoom a MIRO a tréninkem modelových situací, her a koučovacích facilitačních technik pro přenos do konkrétního prostředí. Místo sezení u stolu a sledování Powerpointu se přenesete přímo do akce a vše co se dozvíte, si také vyzkoušíte! Můžete tak v bezpečném prostoru, třeba u vás doma na gauči, zlepšit své komunikační dovednosti, a ještě vás to bude bavit. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Osobnostní rozvoj

Mindfulness pro začátečníky od 780,00 Kč

MDFLS0
Zjistěte, jak se bránit působení stresu a jeho důsledkům. Pokud prožíváte náročné období, ukážeme vám, jak eliminovat jeho negativní dopady na vaši psychickou pohodu. Naučte se žít tady a teď! Zažijte dvouhodinový ukázkový workshop Mindfulness a vyzkoušejte si některé mindfulness praktiky z pohodlí vašeho domova, či kanceláře. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky