Soft skills kurzy v NICOMu

Kurzy soft skills NICOM

Kurzy pořádané firmou NICOM, a. s. nabízejí jedinečnou možnost získat během pár hodin praktický vhled do jednotlivých oblastí soft skills. Rozviňte svoje schopnosti u nás na našich kurzech. Naučíme Vás organizovat svůj čas, jak z telefonování udělat rutinu, kterou budete vyhledávat namísto odkládat nebo jak dosáhnout velkých úspor v oblasti nákladů. Nevybrali jste si některý z těchto kurzů? Nevadí! Naše nabídka kurzů je rozmanitá, počínaje kurzy pro širokou veřejnost přes mistry, předáky, personalisty až po vrcholový management. Každá cílová skupina si přijde na své. Vzdělávání tak nekončí absolvováním školy či univerzity, ale prolíná se celým naším životem.Celoživotní vzdělávání není možnost, ale nutnost. Naučte se být úspěšní! Vzdělávejte se s námi!

 

10 kurzů, které byste neměli přehlédnout:


Eliminace plýtvání

Typologie osobnosti

Emoční zákulisí obchodního rozhovoru

Úspěšné telefonování

Prezentace podle
Steva Jobse

Psaní projektů a získávání financí http://www.nicom.cz/soft-skills/trenink-internich-lektoru-2denni-kurz Emoční zákulisí obchodního rozhovoru Úspěšné telefonování Prezentace podle Steva Jobse – kurz


       

Prodejní komunikační
dovednosti

Změna korunovaná úspěchem

Time management
2denní kurz

Obchodní dovednosti

Prezentace s využitím PowerPointu

Prodejní komunikační dovednosti – kurz Staň se moderní ženou, zvyš si své sebevědomí! – víkendový kurz Time management aneb mějte svůj čas pod kontrolou – 2denní kurz Obchodní dovednosti – 2denní kurz Powerpoint soft skills

Sókrateś praví: „Kdo chce hýbat světem, musí pohnout nejdříve sám sebou“..
A kde začít jinde než u vzdělávání?

Kromě IT a fotografických kurzů se specializujeme na školení SOFT SKILLS. Soft skills nebo-li měkké dovednosti se na současném trhu práce staly velmi žádaným artiklem odborné způsobilosti. Škála soft-skills sahá od empatie či znalosti lidí přes komunikativnost či sebekritičnost až po schopnost prosadit se, vést tým anebo schopnost nadchnout ostatní pro společný cíl. Existuje mnoho kurzů, na kterých lze zmíněné schopnosti rozvíjet, je na vás, které byste rádi rozvíjeli, a které vám pomohou v osobnostním rozvoji nebo vašem zaměstnání.

Kompletní nabídku kurzů naleznete zde

Všechny kurzy jsou realizovány interaktivně, využíváme klasických i aktivních metod výuky, kdy základem je komunikace, diskuze. Pro aplikaci teoretických poznatků do praxe jsou využívány především metody řešení problémů – případové studie, modelové situace, trénink.

Přejeme vám, milí klienti, krásné jaro plné sluníčka, osobní pohody a již teď se těšíme na vaši účast na našich seminářích!

Váš NICOM team

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky