DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Nový web NICOM odstartoval 1. 11. 2015

Jistě znáte pořekadlo o kovářově kobyle, která chodí bosa. Abychom vynikali nad konkurencí, klademe v NICOMu důraz na neustálý pokrok v IT a především v nových, moderních trendech, které nejsou pouze pro parádu, ale usnadní Vám orientaci v nabídce našich kurzů a školení. Jak můžete vidět hlavní kobylu, tedy web NICOM, jsme řádně nově okovali a to již potřetí od roku 2007.

Skvělé funkce a výhody 

Uvědomujeme si, že jen díky vám je naše společnost jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů kurzů a školení v České republice. Zasloužíte si proto, abychom Vám nabídli vždy něco navíc. 

 • Bonusový program, aneb za důvěru Vás odměníme body, které můžete kdykoliv on-line směnit za skvělé dárky. Podívejte se na informace, jak to funguje
 • Sestavte školení. Jste personalista? Hledáte školení pro celý pracovní tým? Vyzkoušejte náš výběrový poptávkový formulář a sestavte si školení
 • Reálná hodnocení kurzů od účastníků naleznete na celkovém souhrnu a nově i v detailu přímo u školení. 
 • Rozřazovací testy jsou nově intuitivní a velice rychle díky nim určíte, kterou úroveň školení absolvovat. Vyzkoušejte si například určit úroveň Excelu. Jednoduše klikněte na odkaz OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI vedle žárovky v sekci kurzy Microsoft Office

 

Poznejte naše lektory 

Kdo v NICOMu, učí tak umí! V našem školicím středisku si zakládáme na profesionalitě a odbornosti všech lektorů. 

 • Profily lektorů si můžete prohlédnout i s aktuálními fotografiemi a informacemi.
 • Nestačí Vám fotografie? Fotka vydá za 1000 slov, ale video nejméně za 10 000! Připravujeme pro Vás video přímo s lektory, kde uvidíte představení kurzu nejefektivnější možnou formou. Mrkněte na ochutnávku a spusťte si video přímo ke konkrétnímu kurzu.

 

Usnadňete si výběr školení

Využívejte efektivně svůj čas a nenechte se omezovat pouze na stolní PC či notebook.

 • Responsivní design Vám umožní zobrazit si naše stránky pohodlně na jakémkoliv zařízení. Vyzkoušejte si projít náš web třeba na mobilu.
 • Nabídka kurzů Vám je neustále k dispozici z každé sekce webu NICOM. Vyzkoušejte kliknout na oranžové tlačítko NABÍDKA KURZŮ nahoře vedle nákupního košíku. Mimochodem, všimli jste si, že v naší nabídce po najetí na dlaždici s kategorií školení vidíte reálný počet odškolených uživatelů a hodnocení kurzu?

 

Mohlo by vás zajímat

Nasazení nového systému je vždy poměrně náročný proces a nějaký čas zabere, než všechny funkce budou dělat přesně to, co mají :-) Pokud narazíte na jakýkoliv problém můžete nás kontaktovat na e-mail: marketing@nicom.cz

 • Délka realizace: začali jsme s pracemi 1. 6. 2015. Celý projekt trval od základních analýz, přes grafické návrhy až po samotné kódování šablony a programování funkcí přesně 5 měsíců, než jsme 1. 11. 2015 nasadili nový web do ostrého provozu.
 • Autentické fotografie: projděte si nabídku našich kurzů, drtivá většina všech ilustračních fotografií jsou naše reálné učebny.
 • Vychytané dlaždice: jistě jste si všimli barevných dlaždic s nabídkou kurzů po kliknutí na tlačítko ZOBRAZIT KURZY nahoře. Nově máme barevné rozdělení jednotlivých sekcí školení spolu s lektory, kteří se zobrazují na barevném podkresu sekce, která je pro ně dominantní. Nabídka s dlaždicemi je do jisté míry podobná té, jež můžete znát z Windows 10 a barvy jednotlivých sekcí s dalšími parametry můžeme jednoduše kdykoliv editovat.
 • Od roku 2007 máme již 3. zcela nový hlavní web. Dále jsme minulý rok spouštěli www.fotonicom.cz a předloni www.dreamdive.cz

Líbí se Vám náš nový web nebo máte výhrady? Napište nám na e-mail: marketing@nicom.cz nebo se podělte o své názory na našem facebookovém profilu: www.nicom.cz/facebook

 

 

Fotogalerie

Web NICOM 2015

Web NICOM 2015


Web NICOM 2007

Web NICOM 2007


Web NICOM 2012

Web NICOM 2012


Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů