DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Srí Lanka v hledáčku Topiho Piguly – cestovatelská přednáška

Srí Lanka - workshop fotografování

Srí Lanka je ostrov koření a vůní. Tak zní nejčastější klišé o ostrově tvaru slzy, jež stéká ze špičky indického subkontinentu. Je nespravedlivé, neboť Srí Lanka toho nabízí mnohem více. Tajemství měsíčních kamenů, jejichž symbolický význam je ukryt ve vstupních kamenech svatyň i průsvitné záři polodrahokamů, dokonalou chuť cejlonských čajů i smutek sloních útulků. To vše a mnohem víc vám na cestovatelské přednášce přiblíží fotograf a publicista Topi Pigula, lektor fotografických kurzů NICOM a. s.

Máte to blíž do Prahy? Tak se na vás těšíme 26. 3. 2015 od 18:30 do 20:00 v útulné Čajovně Setkání na Praze 1 v ulici Vojtěšská 2.

Raději byste viděli Topiho v Brně? Rádi vám to splníme 27. 3. 2015 od 18:30 do 20:00 ve Veselé čajovna v ulici Veselá 173/2.

Vstupné je symbolických 50 Kč a součástí je drobné občerstvení. V průběhu přednášky si samozřejmě můžete vychutnat originální cejlonské čaje.

Přijďte si poslechnout osobité zážitky z dalekých cest a potěšit se pohledem na ty pravé autorské fotografie.

Chcete mít místo jisté? Zaregistrujte se na Facebookové události v Praze i v Brně.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů