DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Staňte se profesionálem Autodesk produktů – AKCE

NICOM akční cena zkoušek – Autodesk Professional

Akční cena certifikací autodeskCo je nebo kdo je Autodesk Professional? Je to uživatel produktů společnosti Autodesk, který prokázal své vědomosti a dovednosti z praxe u zkoušky v ACC (Authorized Certification Center) a tím pádem obdržel status Certified Professional. Jelikož řada uživatelů ovládá produkty Autodesk, může svoji prestiž zvýšit právě zmíněnou certifikací.

A jak taková zkouška probíhá? Než přistoupíte ke zkoušce, měli byste mít znalosti, které jsou uvedeny v jednotlivých článcích pro Autodesk produkty. (Obecný popis v anglickém jazyce si můžete pro jednotlivé produkty stáhnout ze stránky věnované certifikacím).

Pokud jste teprve na začátku, navštivte některý z našich Autodesk kurzů, nebo si objednejte originální AOTG literaturu, která je dostupná pouze v anglickém jazyce.

V současnosti se skládají pouze zkoušky typu Autodesk Professional. Zkouška probíhá v anglickém jazyce nebo může být dostupná v němčině či polštině. Doba trvání testu je 90. minut, pro neanglicky mluvící země může být k dispozici. 30. minutový časový bonus. Zkouška je praktická, pracujete vždy s verzí, na kterou zkoušku skládáte. Vyhodnocení zkoušky získáte hned po jejím absolvování přímo na obrazovce monitoru. Následně na váš mail, který zadáte při registraci vybrané zkoušky, obdržíte informace o úspěšnosti s případným odkazem na portál pro přehled o vašich certifikacích.

Pokud ovládáte všechny uvedené nástroje a funkce, pak neváhejte, přihlaste se na test a zařaďte se mezi profesionály po celém světě! Pokud si nejste zcela jisti, přijďte na konzultace nebo navštivte naše autorizované kurzy.

Využijte akční ceny 14. listopadu 2014 v NICOMu a složte zkoušky za pouhých 30 € ( 800 Kč)

Přihlaste se nebo nás kontaktujte na e-mail: marketing@nicom.cz

Get Ahead, Get Certified! Be Professional!

CAD Luck, váš tým Autodesk, ACC Nicom, a.s.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů