DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Tipy na dárky pro každého člena rodiny

Rychlé dodání | Jednoduchý nákup | Skvělý zážitek

Vánoce jsou takřka za rohem a vy stále tápete, co koupit pod stromeček a netrápit se v nákupních centrech? Máme pár ověřených tipů, čím obdarovat každého člena z vaší rodiny a zároveň neztrácet čas dlouhým hledáním.

 

 

DÁREK PRO BABIČKU S DĚDOU

Máte aktivní prarodiče, kteří chtějí držet krok s dobou a stále se vzdělávat? Potěší je kurz, na kterém jim lektor vše pečlivě vysvětlí. Základní kurz Microsoft Windows je provede základy práce na počítači, používáním internetu nebo psaním zpráv. Čas u počítače se pro ně stane příjemnou každodenní náplní.

Pokud babička s dědou už s počítačem umí, pak je potěší rozšíření jejich znalostí o základní práci s programy Microsoft Word, Excel a PowerPoint. Naučí se například, jak napsat přehledný dopis, kontrolovat výdaje za nákupy nebo vytvořit základní prezentaci z fotek vnoučat.

Používají vaši prarodiče chytrý telefon a během focení se jim sem tam stane, že na fotce chybí kus nohy, ruky nebo třeba věž kostela? Pak ocení kurz focení mobilem, kde jim kromě uspořádání snímku lektor poradí spoustu dalších funkcí a vychytávek mobilního fotoaparátu.

Facebook už není jen výsadou mladých. Prarodiče také rádi zabrouzdají na sociální sítě a sledují fotografie svých vnoučat, dětí nebo čerpají rady z nejrůznějších zájmových skupin. Jsou ale plné nástrah, na které nemusí být připraveni.

 

DÁREK PRO RODIČE, MANŽELKU NEBO MANŽELA

Stres je nepřítel člověka. Darujte schopnost ovládat své emoce a bránit se stresu. Každodenní aktivity, práce a péče o rodinu pak budou radostnou záležitostí.

Kontingenční tabulky ulehčí a urychlí práci. Více času pak zbývá pro osobní zábavu. Ti, kteří je ovládají si bez nich už práci neumí představit.

Vzpomínky z krásné dovolené si uchováte díky krásným fotografiím. Focení na dobrý fotoaparát není zárukou úspěchu, pokud je využíván pouze automatický režim. Základní kurz fotografování provede funkcemi fotoaparátu a díky jednoduchým pravidlům získají pořízené snímky kvalitu daleko za hranicí běžné rodinné fotografie.

Když jsou základy focení zvládnuté. Jedna z nejkrásnějších a nejzajímavějších disciplín je focení dětí. Nic nerozzáří rodinné album víc, jak dětský úsměv.

Na chvíli odjet do přírody a užít si čerstvý vzduch, víno a krásy Pálavy. Nadělte pohodový víkend na Pálavě doplněný o zajímavé tipy a rady profi fotografů.

 

DÁREK PRO DOSPÍVAJÍCÍ I DOSPĚLÉ DĚTI

Focení je krásný koníček a mnohdy přeroste v povolání. Mnoho blogerů a influencerů k pořízení kvalitních fotografií využívají pouze mobil. V kombinaci s jednoduchými pravidly pak vznikají skvělé fotky.

Umět vytvořit fotku je jedna věc, zaujmout a zviditelnit se na sociálních sítích je věc druhá. Vydělávání prostřednictvím sociálních sítí díky dobrému jménu je dnes populární a dobře placené zaměstnání, které nemá věkové hranice.

 

DÁREK PRO SESTRU, BRÁCHU, KAMARÁDA NEBO KAMARÁDKU

Společně si můžete užít srandu a ještě se naučit něco nového a užitečného. Vyrazte na výlet a vezměte s sebou i svého čtyřnohého mazlíčka. A pokud žádného nemáte, legraci si užijete i při focení zvířat v ZOO. Nebo se naučte pár pravidel pro skvělé fotky z mobilu a založte blogerské duo ;).

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů