Profil lektora

Od roku 1985 publikoval stovky článků včetně fotografií v širokém spektru periodik. Jmenovitě Koktejl, Inmagazín Hospodářské noviny, Mladá Fronta, Lidové noviny, Bionoviny. Má na kontě několik vlastních fotografických výstav jak autorských (Island - cesta č.1, Skrytá krása Krkonoš), tak spoluautorských (např. Jeden okamžik v Německu, Příběh cestovatele, Výběr magazínu Koktejl) u nás i v zahraničí. Zároveň se se autorsky podílel na čtyřech knihách (Krkonošská čítanka, Čítanka z Jesenicka, Bioindikace a biomonitoring, Na cestě1).

Má vlastní rubriku pro cestovatele na internetových stránkách ihned.cz, inspirační rubriku cestovatelské fotografie na webu Zoneru – milujemefotografii.cz, bloguje na stránkách týdeníku Respekt a chystá cestovatelskou rubriku na stránkách cestovní kanceláře Kudrna. Jeho vášní je cestování, díky kterému rozšiřuje soubor fotografií z cest, jež jsou k vidění na pravidelných cestovatelských přednáškách.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky