DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Třešnička na kurzu, 1. část

Chcete pro sebe něco udělat? Zdokonalit se v tom, co už umíte? Nebo se ještě lépe naučit něco nového? Za Brno si volíme tyhle tři kurzy, které nás v poslední době nejvíc lákají, a na které bychom se sami hned přihlásili.

MS Office v NICOM

1. Excel mírně pokročilí

První místo má bezpečně Microsoft Excel pro mírně pokročilé. Málokdo dnes nepřijde v práci do styku s tabulkami, ve kterých se mu kupí nejrůznější data. Těm je třeba dát jasný řád. Čím větší a komplikovanější tabulky, tím víc se s nimi dá dělat, a přesně k tomu jsou tu kurzy na MS Excel.

Není to ale jen o tabulkách. Tipy a triky poslouží dobře i k obecnému organizování dat, odhalení skrytých matematické funkcí, díky nimž nebudete muset neustále hledat kalkulačku. V neposlední řadě se pak dá z balíku dat udělat přehledná grafika pro kolegy, což všem usnadní čas a práci. Prostě k nezaplacení!

Grafické programy v NICOM

2. Adobe Illustrator pro začátečníky

O Photoshopu už slyšel snad každý. Úpravě fotek se totiž věnují rádi všichni fotografové. Pro opravdové zájemce o grafické programy je tu ale schovaný méně známý Adobe Illustrator. Tento vektorový editor je základním kamenem úspěchu snad každého šikovného web designéra. Těžko si představit přípravu webu v něčem jiném. Ruku v ruce s webem jde také brand, tedy značka. Illustrator je nezaměnitelným pomocníkem při tvorbě log a firemních.

Že vás úplně nezajímají weby a chcete být „jen“ kreativní? Illustrator funguje jako skvělý program na tvorbu komiksů. Díky široké nabídce možností pro tvůrce je možné třeba z obyčejné fotky vás samotných stvořit nejen perfektní komiksovou ilustraci, ale třeba rovnou kreslené příběhy v hlavní roli s vámi.

AutoCAD a 3D v NICOM

3. AutoCAD a AutoCAD LT pro začátečníky

Asi vůbec nejlepším příkladem reprezentující „zkuste něco nového“ je základní kurz AutoCADu. S grafickými programy se občas setká asi každý, ale 2D a 3D modelování stále patří spíš k okrajovým koníčkům a nebo spadá do specializovaných odvětví práce. Navzdory tomu ale nabízí právě modelování a práce s 3D programy neuvěřitelné potenciál pro bezpočet rozdílných kreativců, jimž můžou vévodit například návrháři nábytku nebo i sami řemeslníci, kteří se díky CADu naučí svoje myšlenky prakticky převést do digitální podoby a na základě nich je zhmotnit.

Na druhé straně pak stojí například obrovská poptávka po technicky zdatných zaměstnancích a boom 3D tiskáren. Právě v tomto relativně mladém oboru je poptávka po 3D designérech zcela logicky obrovská a pořídit si domů takovou tiskárnu je sen nejednoho (i digitálního) kutila.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů