Účastníci kurzu Obsluha PC s testy ECDL skládali mezinárodní zkoušky

Ve středu 18. dubna 2007 skládali posluchači, kteří si z nabídky vybrali rekvalifikační kurz Obsluha PC s testy ECDL mezinárodní počítačové zkoušky ECDL.

Během přípravného kurzu, který jsme zahájili zhruba v polovině března, byli účastníci připravováni ze všech 7 modulů, z nichž se tyto zkoušky skládají (Základní pojmy informačních technologií, MS Windows a Průzkumník, MS Word, MS Excel, MS Access, MS PowerPoint, Internet).

Každý účastník získá index ECDL, do něhož mu bude zapsán počet složených testů. Výsledky složených testů budeme znát koncem příštího týdne, tj. kolem 27. dubna.

Všem účastníkům, kteří dnešním dnem ukončili účast v projektu přejeme hodně štěstí v pracovním i osobním životě a věříme, že jim účast v našem projektu přinesla mnoho nových znalostí a zkušeností, které využijí.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky