Ukončení druhého běhu kurzu ECDL Start

Druhý běh kurzu ECDL Start - dobrý start do nové práce dospěl ke svému závěru - dne 30.4.2007 proběhly v Kutné Hoře testy ECDL Start.

Zúčastnili se jich všichni účastníci druhého běhu kurzu v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce! Protože docházka všech účastníků byla vzorná a podařilo se jim složit úspěšně všechny průběžné testy, všech 12 účastníků běhu obdrželo osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu.

Poslední den byl věnován testům ECDL Start. Testy jsou pro začátečníky v obsluze počítače hodně náročné. Přes to se podařilo 3 účastníkům tohoto běhu splnit podmínky pro vydání osvědčení ECDL Start. Pro tyto úspěšné účastníky bude nyní snažší prokázat případnému potencionálnímu zaměstnavateli úroveň znalostí práce s počítačem. Ale bez ohledu na výsledek testu věříme, že si účastníci školení odnesli hlavně poznatek, že z počítače není potřeba mít strach a že jeho obsluha není nezvládnutelným problémem. V tomto směru také vyznělo závěrečné hodnocení, ve kterém se účastníci vyjadřovali ke školení. Doufáme, že získané znalosti umožňují našim účastníkům počítač používat a zvýšit tak jejich šanci na získání zaměstnání. Přejeme jim v tomto hodně štěstí!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky