Ukončení kurzu Obsluha PC s testy ECDL

Ve středu 11. října probíhaly v pražské pobočce na Zenklově ulici zkoušky na úrovni ECDL.

Tyto mezinárodní počítačové zkoušky absolvovali účastníci projektu Zvyšování motivace a kvalifikace nezaměstnaných, kteří si po poradenské části projektu vybrali rekvalifikační kurz Obsluhy PC s testy ECDL. Zkoušky se skládali ze 7 povinných modulů, na které byli posluchači v rekvalifikačním kurzu postupně připravováni. Všichni účastníci tohoto kurzu také během 20 denního přípravného kurzu prošli několika kontrolními testy, na jejichž základě získali na konci kurzu osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu celostátní platností. Z osmi přihlášených posluchačů kurz ukončilo celkem 7 účastníků, jeden posluchač ukončil účast v projektu předčasně, a to ze zdravotních důvodů.

Celkem 4 účastníci se rozhodli pokračovat v účasti v projektu absolvováním výběrového rekvalifikačního kurzu Samostatné podnikání, který navazuje a začíná 12. října 2006.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky