Ukončení kurzu Pracovník obchodu a služeb v Praze

V pondělí 14. května 2007 jsme v našem projektu pro nezaměstnané v Praze ukončili jeden z posledních kurzů 2. kola. Jedná se o rekvalifikační kurz Pracovník obchodu a služeb, který probíhal od 21. března do 14. května 2007.

Kurz se skládal ze tří částí: Obsluhy osobního počítače, Obchodních dovedností a nakonec Základy účetnictví.

Po skončení poradenského bloku projektu nastoupilo ve druhé polovině března do kurzu Pracovník obchodu a služeb celkem 13 účastníků, z toho 8 žen a 5 mužů. Všichni posluchači procházeli vždy ke konci každé oddílu kurzu zkouškami, na jejichž základě postupovali do další části kurzu. Tyto závěrečné zkoušky úspěšně absolvovalo všech 13 účastníků, a v pondělí 14. května jsme jim tedy mohli slavnostně předat osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Celkem 4 absolventi rekvalifikačního kurzu Pracovník obchodu a služeb (1 žena a 3 muži) se rozhodli nadále účastnit projektu a budou navštěvovat doplňkový kurz s názvem Samostatné podnikání.

Všem úspěšným absolventům projektu gratulujeme a přejeme hodně štěstí v pracovním i osobním životě, kde jistě využijí znalosti získané díky účasti v našem projektu.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky