Ukončení kurzu Pracovník obchodu a služeb

Ve středu 1. listopadu 2006 jsme ukončili kurz Pracovník obchodu a služeb.

Rekvalifikační kurz rozdělený na tři části: Obsluha osobního počítače, Obchodní dovednosti a Základy účetnictví si vybralo celkem 6 účastnic projektu.

Cílem kurzu nebylo, jak název napovídá, připravit absolventy pouze na dráhu obchodníka nebo prodejce, ale naopak vybavit každého z účastníků nejdůležitějšími znalostmi, uplatnitelnými v širokém spektru činností. Všichni se naučili základům práce s osobním počítačem v základních programech MS Office ? MS Word, MS Excel či práci s elektronickou poštou. V části Obchodních dovedností vedené zkušeným lektorem poznali například důležitost efektivní komunikace či vlastního vystupování a pozitivního myšlení. V závěrečné třetí části kurzu se pak seznámili se základy účetnictví a vyzkoušeli si probranou látku na praktických příkladech.

Každý modul byl zakončen speciálními zkouškami, ať již písemnými (obsluha PC, základy účetnictví) nebo ústními (obchodní dovednosti). Všechny účastnice kurz úspěšně ukončily a na závěr tak kromě gratulace obdržely také osvědčení o absolvování rekvalifikačního Kurzu s celostátní platností

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky