Ukončení osmého běhu kurzu ECDL Start - dobrý start do nové práce! v Rakovníku

Dne 07.02.2008 skončil závěrečnými ECDL testy osmý běh školení v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!, určený pro účastníky z Rakovníka a okolí.

Všichni účastníci splnili podmínky pro vydání osvědčení o absolvování rekvalifikace - jejich docházka byla bez problémů a také se jim dařilo úspěšně skládat průběžné testy na konci jednotlivých vyučovaných modulů.

S napětím jsme čekali na výsledky ECDL testů a čekala nás milá zpráva - sedmi účastníkům se podařilo získat potřebný počet bodů ve čtyřech nebo více modulech, takže splnili podmínky pro vydání osvědčení ECDL Start!

Můžeme se proto právem domnívat, že posluchači mají opravdu velmi dobré znalosti práce s počítačem. To bude jejich velkou předností při hledání zaměstnání. Doufáme tak, že získají zaměstnání, což je hlavním posláním našeho projektu. Pokud se některému z nich podaří najít práci na novém místě, můžeme ho také podpořit mzdovými příspěvky pro jeho zaměstnavatele.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky