Ukončení pátého běhu kurzu v rámci projektu Nová šance pro Vás v Berouně

Dne 28. března 2008 proběhly v Berouně závěrečné zkoušky v rámci našeho projektu Nová šance pro Vás - více než jenom pracovník obchodu a služeb.

Tímto byl zároveň ukončen pátý běh tohoto projektu pro zájemce z Berouna a okolí. Účastníci se scházeli v příjemném prostředí salónku Safír hotelu Na ostrově v Berouně. Protože docházka všech byla vzorná a během závěrečných zkoušek prokázali potřebné znalosti, všichni účastníci mohli převzít osvědčení o absolvování rekvalifikace. Celou rekvalifikaci dokončilo 12 účastnic. Zbylí dva účastníci našli práci ještě v průběhu rekvalifikace, takže účast na školení ukončili předčasně. Takový důvod ukončení rekvalifikace samozřejmě velmi vítáme a doufáme, že se jim bude v získaném zaměstnání líbit.

V průběhu rekvalifikace Pracovník obchodu a služeb absolvovali účastníci také tzv. workshopy, během kterých se ucházeli o práci u vybraných zaměstnavatelů. Dvě účastnice získaly práci přímo během těchto workshopů a od 1.4. nastupují do zaměstnání. Další z účastnic se dohodla se zaměstnavatelem na tom, že nastoupí na nabídnuté místo na zkoušku a pokud budou obě strany spokojeny, uzavřou následně pracovní smlouvu. Protože hlavním smyslem projektu je pomoci účastníkům najít práci, máme z těchto výsledků radost a doufáme, že i ostatní účastnice naleznou v brzké době zaměstnání. Pokud by se jednalo o nově vytvořené pracovní místo, můžeme v rámci projektu poskytnou zaměstnavateli příspěvek na mzdové náklady na účastníka našeho projektu.

Ze závěrečné rozmluvy s účastnicemi projektu vyplynulo, že hodnotí aktivity v rámci projektu velmi kladně a považují je za přínosné při vyhledávání zaměstnání i pro jejich další život. Děkujeme jim za toto vyjádření a přejeme jim hodně štěstí v dalším osobním i pracovním životě.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky