Ukončení projektu ve Dvoře Králové nad Labem II

Dne 30. listopadu byl úspěšně ukončen druhý běh projektu Nebojte se začít znovu! ve městě Dvůr Králové nad Labem. Všech 14 účastníků absolvovalo všechny vzdělávací aktivity naplánované v rámci projektu.

Všichni účastníci úspěšně absolvovali rekvalifikační kurz Obsluha osobního počítače, dále jim zkušený psycholog provedl tzv. Bilanční diagnostiku zaměřenou na profesní analýzu. Na závěr probíhala rekvalifikace s názvem Pracovník obchodu a služeb.

Za celý realizační tým bych chtěla poděkovat všem účastníkům za milou spolupráci během celých dvou měsíců, kdy projekt probíhal. Výborná parta čtyř pánů a deseti žen vytvořila příjemnou atmosféru pro práci všech lektorů. Ráda bych také poděkovala za spolupráci všem lektorům, konkrétně p. Mauserovi a Mgr. Svobodovi. Na závěr děkuji Hankovu domu za poskytnutí salonku s veškerým zařízením, za laskavost a ochotu.

Všem účastnicím a účastníkům přeji hodně štěstí a úspěchů při hledání zaměstnání a věřím, že všechny kurzy, které absolvovali, byly pro ně přínosné.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky