Ukončení sedmého běhu školení v rámci projektu ECDL Start v Berouně

Dne 14.12.2007 proběhly závěrečné testy ECDL a byl tak ukončen poslední letošní běh školení v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce! pro zájemce z Berouna a okolí.

Účastníci bez problému skládali průběžné testy a také jejich docházka byla vzorná, takže mohli všichni převzít osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu.

Doufáme, že si posluchači odnáší z našeho školení dostatek znalostí tak, abychom jim co nejlépe pomohli při druhé - obtížnější části jejich úkolu - při hledání zaměstnání. Pokud se některému z nich podaří najít práci na novém místě, můžeme ho také podpořit mzdovými příspěvky pro jeho zaměstnavatele. Více: Příspěvky z projektů ESF pro zaměstnavatele až 50.000 Kč

Přejeme našim posluchačům hodně štěstí!

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky