Ukončení třetího běhu kurzu ECDL Start v Benešově

Dne 30. 5. 2007 proběhly v Benešově testy ECDL Start. Absolvovali je všichni účastníci třetího běhu kurzu v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!.

Tímto dnem byl zároveň ukončen třetí běh rekvalifikačního kurzu, kterého se zúčastnilo 12 posluchačů. Všichni účastníci splnili podmínky pro vydání osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu, protože jejich docházka byla vzorná a také průběžné testy skládali úspěšně.

Velkou radost nám udělala jedna z účastnic školení v Benešově, která nás telefonicky informovala o tom, že se jí díky absolvovanému školení podařilo najít zaměstnání, kde je vyžadována znalost počítače, a kde by se před absolvováním školení nemohla v žádném případě o místo ucházet. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v této nové práci!

Doufáme, že si i ostatní účastníci školení, kteří byli začátečníky v obsluze počítače, odnesli z projektu hlavně poznatek, že z počítače není třeba mít strach, a že jeho obsluha není nezvládnutelným problémem. Věříme také, že získané znalosti jim umožňí počítač nejen používat, ale především zvýšit svoji šanci na získání nového zaměstnání. Přejeme jim hodně štěstí!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky