Vánoční soutěž o 3 krabicová balení programu Zoner Photo Studio 13 PRO

Dne 19. prosince 2010 losujeme 3 výherce cen od Zoner software.

Správné odpovědi na níže uvedené otázky jsou:

1) b

2) b

Výherci Zoner Photo Studia 13 jsou: Milan Jasoněk, Otice; Blanka Suchanová, Praha; Michaela Vokounová, Zábřeh.

NICOM, počítačová a fotografická škola, ve spolupráci se společností  ZONER software připravila soutěž o Zoner Photo Studio 13 – komplexní program na správu, editaci a sdílení fotografií. Verze s pořadovým číslem 13 přináší jak inovace v oblasti rychlosti a kvality zpracování digitálních fotografií, tak i v možnostech jejich sdílení na sociálních sítích. Soutěžte s námi o nové Zoner Photo Studio 13 PRO.

  • Odpovíte-li  správně  na  obě soutěžní  otázky, zúčastníte  se  losování  o  tři ceny, které  proběhne  19. prosince 2010.
  • Tři vylosovaní výherci získají aktuální Zoner Photo Studio 13 PRO.

1.    Nové Zoner Photo Studio 13 je doslova barevnější. V jaké maximální barevné hloubce je možné zobrazit jeden barevný kanál v programu Zoner Photo Studio 13?

  • a) 9 bitů
  • b) 10 bitů
  • c) 11 bitů

2.    Společnost NICOM jako tip na vánoční dárek nabízí dárkové poukázky nejen na kurzy fotografování. Dárkové poukazy vytváříme s textem na přání zákazníka. Platnost poukázek obvykle bývá 

  • a) měsíční
  • b) půlroční
  • c) roční

Odpovědi zasílejte na emailovou adresu marketing@nicom.cz do 18. prosince 2010. Každý, kdo správně odpoví na obě soutěžní otázky a vyplní jméno, správnou e-mailovou adresu, adresu bydliště a telefon, stává se účastníkem soutěže.     

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky