Zahájen druhý běh školení projektu Nebojte se začít znovu! v Trutnově

Dne 3. 12. 2007 byl v Trutnově zahájen druhý běh školení v rámci projektu Nebojte se začít znovu!

Účastníci školení se budou scházet v příjemném prostředí kulaté zasedací místnosti na Úřadu práce v Trutnově, ale zpočátku první tři týdny při počítačovém kurzu bude výuka probíhat v učebně Základní školy Mládežnická.

Projekt v Trutnově potrvá do 8. února 2008.

Úvodní počítačový rekvalifikační povede lektor Milan Hrabučák, který má dlouhodobé zkušenosti s výukou obsluhy počítačů a je připraven předat své znalosti jak posluchačům, kteří už s počítačem pracovali a potřebují své znalosti rozšířit o nové poznatky, tak úplným začátečníkům, kteří zatím musí při přijímacích pohovorech uvádět, že nemají znalost práce s počítačem a z tohoto důvodu bývají potencionálním zaměstnavatelem u přijímacího pohovoru odmítnuti.

Přejeme našim účastníkům projektu z Trutnova a okolí hodně nových a užitečných znalostí a hlavně úspěch při hledání práce!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky