Zahájen třetí běh školení projektu ECDL Start

Dne 2. 5. 2007 byl v Benešově zahájen třetí běh školení v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!.

Účastníci školení se scházejí v příjemném prostředí salónku hotelu Atlas v Benešově. Školení vede pan Alexandr Perutka, externí lektor NICOMu. Sám je nejen držitelem ECDL certifikátu již řadu let, ale má zejména dlouhodobé zkušenosti s výukou obsluhy počítačů, takže je připraven vést jak začátečníky při jejich prvních krocích s počítači, tak účastníky, kteří už s počítačem určité zkušenosti mají a potřebují si své znalosti utřídit a rozšířit.

Přejeme našim prvním dvanácti účastníkům projektu hodně nových a užitečných znalostí, hodně štěstí při skládání testů ECDL Start a hlavně úspěch při hledání práce!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky