DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Zaostřete na originální dárky

Nadělte kurz focení nebo počítačových dovedností

Vymýšlet každý rok znovu a znovu dárky, kterými se trefíte do vkusu, a navíc budou ještě originální a praktické, je vyčerpávající.
Dárkový poukaz na kurz focení nebo kterýkoliv jiný počítačový a soft skills kurz z naší nabídky je jedinečným dárkem, který překvapí a hlavně potěší.

Znalosti a nové dovednosti, které získají účastnící na našich školeních jim zůstanou na vždy a mají pro jejich budoucnost vysokou hodnotu. Zhodnotí je nadále ve své práci. Proto jsou naše počítačové a fotografické kurzy už roky oblíbeným dárkem v rámci rodiny a přátel, ale také ve firmách, jako poděkování svým zaměstnancům.

Dárkový poukaz vám vystavíme na zvolený typ kurzu nebo libovolnou částku

Naše kurzy fotografování jsou vhodné pro každého bez rozdílu věku nebo předešlých zkušeností s focením.
Objednání poukazu je jednoduché a rychlé. Obdržíte ho na email nebo vám ho rádi zašleme poštou.

Doručení do Vánoc Doručení dárkových poukazů na fotografické a počítačové kurzy do Vánoc

  • Pokud si přejete dárkový poukaz zaslat poštou a stihnout doručení do Vánoc, objednávejte do 16. 12. Objednávky poukazů, které si přejete do Vánoc zaslat emailem, přijímáme i 23. 12. (pro rychlejší vyřízení doporučuje platit GoPay).

Platba poukazů Platba dárkových poukazů na fotografické a počítačové kurzy

  • Poukazy je možné zaplatit online kartou nebo převodem přímo při nákupu na našem eshopu. Přijímáme také platby v hotovosti na pobočce v Praze nebo Brně.

  • Poukazy objednané od 19. 12. do 31. 12. 2022 nelze platit hotově na pobočce. V tomto termínu přijímáme pouze online platby kartou nebo převodem.

🟠 Dárkový poukaz vám vystavíme také na kterýkoliv z našich počítačových a soft skills kurzů. 🟠

Výběr kurzů v podobě dárkových poukazů

 

Jsme rádi, že dárek od nás vždy potěší

Reference od spokojeného zákazníka, který zakoupil dárkový poukaz, jako dárek na Vánoce

 

Stačí jen vybrat ten správný kurz:

Kurzy fotografování Kurzy kancelářských programů Kurzy Grafických programů Kurzy tvorby webů Kurzy CAD a 3D Rekvalifikační kurzy Kurzy Soft Skills Kurzy pro IT specialisty a profesionály

 

💡 Nejprodávanější vánoční dárek:

Bez ohledu na věk a znalosti si řadu let drží první místo ve vánočních objednávkách dárkový poukaz na Základní kurz focení. Kurz naučí absolventy ovládat jejich fotoaparát jakékoliv značky, a to bez zdlouhavého, nudného a často bezvýznamného studia manuálu. Po kurzu absolventi fotí na manuální režim a zvládají nastavovat svůj foťák dle aktuálních potřeb snímku. Fotit naučíme opravdu každého.

Inspirujte se dalšími tipy na vánoční dárky, kterými potěšíte každého člena rodiny. Naše kurzy focení jsou oblíbeným dárkem jíž více jak 10 let.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů