DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Akreditace a certifikáty společnosti NICOM

Microsoft Partner

Microsoft Partner – NICOMJako certifikovaný partner společnosti Microsoft garantujeme kvalitu výuky vedenou Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem.

 

  


Autodesk Authorized Training a Certification Center (Autodesk ATC a ACC)

Autodesk Authorized Training a Certification Center (Autodesk ATC a ACC)Program Autodesk Authorized Training and Certification Center (ATC a ACC Autorizované školicí a testovací centrum Autodesku) je globální síť profesionálních školitelů, kteří nabízejí širokou bázi vzdělávacích prostředků. Naše školicí středisko má k dispozici celou řadu aplikací Autodesku pro uživatele všech úrovní. Zde je pouze vzorek odborných kurzů: AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Mechanical, Inventor, atd.V Praze a Brně je možné složit Autodesk zkoušky Associate a Professional.

 

 


Akreditované školicí středisko MŠMT ČR

Akreditované školicí středisko MŠMT ČRAbsolventi našich akreditovaných kurzů obdrží Osvědčení o rekvalifikaci jako doklad o rekvalifikaci s celostátní platností. Osvědčení o rekvalifikaci je dokladem o odborné způsobilosti pro vydání živnostenského listu. Nabízíme např. tyto akreditované kurzy: Pracovník obchodu a služeb, Obsluha osobního počítače, Kurz pro programátory, Kurz pro správce počítačové sítě, atd.

 

 


Člen AIVD

ČSN EN ISO 9001:2009Členství v Asociaci instutucí vzdělávání dospělých ČR zaručuje náš profesionální přístup při pořádání odborných kurzů, školení a vzdělávacích akcí. Garantuje kvalitu našich služeb a dodržování etických norem.

 

 

 


Corel Training Partner

Corel Training PartnerAutorizace společnosti Corel Corporation opravňuje nabízet certifikované kurzy, týkající se např. počítačové grafiky, kancelářských nástrojů nebo úprav digitálních obrazů. 

 

 

 


Zoner autorizované školicí středisko

Zoner autorizované školicí střediskoAutorizace společnosti Zoner opravňuje nabízet certifikované kurzy Zoner Photo Studio.

 

 

 

 

 

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů