DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

červen měsíc fotografování

Červen zatím moc letně nevypadá, ale to se určitě ještě změní. Sluníčko, voda, výlety, zasloužená dovolená. A také focení. A protože fotografie jsou vzpomínkou na celý život, bezpochyby chcete, aby byly co nejkrásnější. Umíte takové vyfotit? Znáte všechny možnosti svého fotoaparátu?

Právě pro všechny nadšence fotografování vyhlašujeme červen měsícem focení. Každý čtvrtek vám na naši facebook stránce prozradíme zajímavý tip či trik pro focení, během měsíce uspořádáme soutěž a především máme nachystané úžasné slevy pro každého!

Bavte se a soutěžte s námi – www.facebook.com/nicom.kurzy


Vyhrajte fotokurz zdarma

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky