DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Smrt partnera ji dostala na kolena. Díky Mindfulness zvládla znovu žít.

Lektorka Mindfulness Ingrid Reková vypráví, jak ji Mindfulness zachránilo před psychickou smrtí.

Úspěšná podnikatelka, žijící v milující rodině společně se synem a partnerem, se kterým se těšili z příprav na jejich svatbu. Život jako z pohádky žila naše lektorka kurzu Mindfulness –  Ingrid Reková. Ukázalo se, že šťastný konec na ni ale nečeká.

„Jako každé ráno jsme se s partnerem rozloučili slovy – Ahoj miláčku, uvidíme se večer. – osud ale snoval jiné plány. Večer už mi dorazila pouze zpráva o jeho úmrtí. Ve vteřině můj sluncem zalitý život zčernal. Jediné, co jsem opravdu chtěla, bylo odejít za ním,“ popisuje Ingrid Reková.

 

Cesta do Indie vstříc konci

Nenašla však v sobě sílu sáhnout si na život, proto se rozhodla bez ničeho a nepřipravená podniknout cestu do Indie, na které doufala, že najde konec. Touha umřít byla tak silná, že ani myšlenka na jejího syna ji od cesty neodradila.

Cesta do Indie ji přivedla k technice Mindfulness

 

Po příjezdu byla vyděšená a cítila se být v neustálém ohrožení. Pořád však žila. Celkem strávila Ingrid v Indii 6 měsíců. Potkávala lidi, kteří ji ohromili svojí harmonií. To postupně naplňovalo klidem i ji. Setkala se s budhismem, hinduismem i křesťanstvím a začala zkoušet meditovat. Meditace se nakonec stala i lékem na její zdevastovanou psychiku. Zpět do Česka se vrátila vyrovnaná a zklidněná.

 

Žít mindfulness

„Když jsem se po návratu setkala s kolegou, říkal, že je ve mně obrovská změna. Pojmenoval to jako mindfulness, což je v překladu všímavost. Opáčila jsem, že sice nevím, co to je, ale jestli to je to, co žiji, tak bude skvělé, když se to rozšíří mezi víc lidí. Začala jsem se o mindfulness zajímat a zjistila jsem, že to není žádná ezo záležitost, ale tvrdě sekulární metoda, ze které je odsekané veškeré náboženství, takže je vhodná pro kohokoli,“ říká Ingrid.

 

Techniku Mindfulness si s Ingrid dnes může zkusit každý a pomoci si tak lehce zvládat nepřehledné situace, zlepšit vztahy v rodině i na pracovišti a vést spokojený život.

 

O čem Mindfulness je a proč si ho oblíbili vysoce postavení manažeři i lidé v běžném každodenním životě? Zjistíte v následujícím článku Zastavte stres pomocí Mindfulness.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů