Konference firemní vzdělávání 2020

Zveme vás na on-line konferenci, které jsme hrdým partnerem.

Zveme vás na on-line konferenci zabývající se tématem firemního vzdělávání v době pokoronavirové, které jsme hrdým partnerem.

O konferenci:

Na třetím ročníku konference pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání zaměstnanců ve firmě na vás čekají  zajímavé osobnosti, diskuze a názory odborníků z různých oblastí na vliv aktuální situace na firemní vzdělávání, jak k němu nyní přistupovat a jaké jsou na trhu možnosti.

Těšit se můžete například na firemního sociologa Vojtěcha Bednáře, zakladatele Recruiter Academy Josefa Kadlece, experta na vzdělávání Lukáše Němce nebo prezidentu Asociace institucí vzdělávání dospělých v ČR Janu Brabcovou a mnoho dalších.

Termín: 17. 6. 2020
Čas: 13:00  17:00
Místo: On-line (aplikace clickmeeting)

Účast na on-line konferenci je zcela ZDARMA.

Program:

12:30 – 13:00: Registrace (zde)
12:00 – 13:00: On-line prezentace v aplikaci Clickmeeting
13:00 – 13:10: Zahájení on-line konference
13:10 – 14:10: Odborné příspěvky řečníků na téma Firemní vzdělávání v době post-koronavirové
14:10 – 14:30: Diskuze a komentáře řečníků
15:00 – 17:00: On-line workshopy

Více o programu zde

Pokud nemáte možnost se on-line konference zúčasnit. Rádi se s vámi potkáme osobně na dalším termínu 19. 11. 2020 v Praze. Tentokrát už v konferenčním centru GreenPoint.

 

Možnosti firemního vzdělávání v NICOM

Firemní vzdělávání realizujeme už 28 let. Nabízíme přes 250 druhů kurzů z 8 různých oblastí. Školení pořádáme v našich moderních a klimatizovaných pobočkách v Praze, Brně a Ostravě. Díky mobilním učebnám však můžeme školit prakticky kdekoliv  i ve vaší kanceláři. Školení uspořádáme i pro vaše zaměstnance pracující mimo kanceláře prostřednictvím on-line výuky.

Rádi vám sestavíme školení na míru potřebám vašich zaměstnanců a poradíme s obsahem kurzů i různými úrovněmi znalostí jednotlivých zaměstnanců.

Bohaté zkušenosti máme také s realizací kurzů před dotační program POVEZ, kde je firmám hrazeno 85 % nákladů na vzdělávací aktivity včetně refundace mezd.

Kurzy kancelářských programů Kurzy Grafických programů Kurzy tvorby webů Kurzy CAD a 3D Rekvalifikační kurzy Kurzy Soft Skills Kurzy fotografování Kurzy pro IT specialisty a profesionály

 

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy na firemní vzdělávání v NICOM.

Kontaktujte Ing. Janu Varčevovou

E-mail: varcevova@nicom.cz; Tel: 602 193 933
NAPSAT EMAIL