DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

navzdory aktuální situaci jsme tu stále pro vás a školíme naše počítačové, fotografické a soft skills kurzy prostřednictvím interaktivní online výuky.
Pokud jste u vybraného kurzu nenašli možnost absolvovat jej online, informujte nás. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Hlásit se můžete také do prezenčně vyučovaných kurzů, ve kterých se snad v blízké budoucnosti potkáme nebo se domluvíme na náhradním řešení.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Office 2019 – 1. díl | Novinky PowerPoint

Seznamte se se změnami

Na podzim roku 2018 představila společnost Microsoft nový Office 2019. I v učebnách NICOM se s novými verzemi můžete setkat a na kurzech s nimi již běžně pracujeme. Novinek, které s novou verzí přichází je plno a byla by škoda o nich nevědět a nevyužívat je na plno. Nové nástroje se objevují i v Office 365. 

Na co se tedy můžeme těšit? Ukážeme si to v malém seriálu a dnes začínáme s PowerPointem.

 

V krátké video ukázce najdete nejvýraznější změny. Kromě nových šablon, ze kterých můžete vybírat, stojí za zmínku také pomůcka pro úpravu grafiky v celé prezentaci – automatický návrh designu. Objeví se jako pravý boční panel ve chvíli, kdy vložíte první obrázek do prezentace. Úpravu zaznamenala také práce s průhledností obrázku.

S větším využitím dotykových zařízení v kancelářích se ve Windows a Office rozšiřují nástroje pro využití pera. Většinou je možné je použít také při práci s běžnou myší. Jen někdy je nutné si pomoci oklikou. Pokud nemůžete nástroj Pera najít, zadejte tento dotaz do pole pro vyhledávání vedle karty Nápověda.

Na kartě Vložení v Office 365 již nějakou dobu můžeme využít práci s 3D modely a ikonami. Nově přibyla možnost nahrávání obrazovky, která umožní zachytit vybrané části obrazovky a nahrávku vaší práce uložit přímo jako video do prezentace.

Také přechod typ MORFING není úplnou novinkou, přesto jeho využití v rámci např. otáčení či plynulého přesunu je široce využitelný.

Přejeme mnoho zábavy s novým PowerPointem.

Těšit se brzy můžete na 🟠2. díl Office 2019🟠, který se bude věnovat programu Microsoft Excel.

 

Pokud se vám nechce do samostudia přijďte na naše kurzy:


 

Autorka článku: Bc. Eva Hermanová
Lektorka kurzů Microsoft Office

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky