Vyberte pobočku

Pracovník grafického studia

Pracovník grafického studia (Corel+Adobe) – rekvalifikační kurz od 14 990,00 Kč

RK12
Nosíte v hlavě nápady, ale zatím je neumíte přenést z papíru do počítačové podoby? Máte výtvarný cit a jste ochotni se neustále učit něco nového a zajímavého? V tom případě Vás zveme k absolvování připraveného rekvalifikačního kurzu pro začínající grafiky.
detail kurzu

Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz od 14 990,00 Kč

RK21
Rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia II. Vám umožní seznámit se s grafickými programy společnosti Adobe, které v konkurenci s dalšími grafickými programy vítězí. Naše společnost si dlouhodobě udržuje statut autorizovaného školicího střediska společnosti Adobe. Po absolvování kurzu budete schopni uplatnit nabyté vědomosti na trhu práce - v reklamních agenturách, grafických studiích, tiskařských podnicích nebo i jako samostatně výdělečná osoba.
detail kurzu

Rekvalifikace fotografování

Fotograf pro DTP studio od 25 490,00 Kč

RK25
Neumíte se rozhodnout, jestli budete fotografem nebo grafikem? Máme výbornou zprávu! Můžete být obojím! Rekvalifikační kurz Fotograf pro DTP studio je ideálním propojením práce profese fotografa a grafika. Absolventi najdou uplatnění v grafických studiích a reklamních studiích jak při přípravách propagačních materiálů, tak při pořizování fotografických podkladů pro brožury, katalogy a jiné reklamní materiály nejen pro tisk, ale i pro online publikování.
detail kurzu

Fotoreportér od 16 990,00 Kč

RK24
Myslíte to s fotografováním vážně? Chcete se stát profesionálním fotografem? Díky rekvalifikačnímu kurzu se konečně můžete živit tím, co vás skutečně baví. Absolvujte komplexní kurz fotografování, díky kterému se seznámíte se všemi fotografickými disciplínami. 
detail kurzu

Zkouška profesní kvalifikace Fotoreportér od 2 471,00 Kč

RK26
Věnujete se reportážní fotografii a chcete získat více zakázek? Že nemáte odpovídající fotografické vzdělání, které by zvýšilo vaše šance na pracovním trhu? Nevadí! Profesní kvalifikaci pro povolání Fotoreportér můžete získat za jediný den profesní zkouškou.
detail kurzu

Čtení a kreslení technické dokumentace

Čtení a kreslení technické dokumentace – se zaměřením na AutoCAD – rekvalifikační kurz od 11 990,00 Kč

RK05
Rekvalifikační školení s využitím aplikace AutoCAD. Číslo pověření MSMT-1740/2017-1/73. Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe pomocí výkonných a flexibilních funkcí softwaru AutoCAD®. V našem profesionálním Autodesk Training Center pod vedením certifikovaných profesionálních lektorů budete dynamicky vtáhnuti do světa konstruování a navrhování. Jelikož v našem ATC pracujeme vždy s nejnovější verzí AutoCADu, neztratíte kontakt s reálným světem. A proč AutoCAD? AutoCAD je stále nejrozšířenějším CAD software v ČR a na Slovensku. Je to univerzální CAD systém, který vyhovuje strojařům, elektrikářům, stavařům či architektům. Pokud se naučíte navrhovat a zpracovávat vaše projekty v AutoCADu, nebude pro vás problém pracovat i v jiných CAD systémech, například CorelCAD, ZW CAD nebo Bricscad. Také je to dobrý start pro navrhování ve vertikálních Autodesk aplikacích AutoCAD Mechanical, Electrical či Architectural, nebo ten správný základ pro vyšší systémy Autodesk Inventor, REVIT nebo CIVIL 3D.
detail kurzu

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek – rekvalifikace od 21 990,00 Kč

RK03
S nadsázkou lze dnes říct, že vše co hledáte, najdete na Internetu. Stačí jen ve vyhledávačích zadat hledanou informaci a počkat, co Vám ukáže. Základem všeho jsou ovšem kvalitně připravené webové stránky. V našem rekvalifikačním kurzu Vás přesvědčíme, že si své vlastní www stránky dokážete snadno vytvořit i sami.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky