DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

TOP 8 foto kurzů v roce 2018

Rok 2018 uplynul jako pára nad hrncem. S mnohými z vás jsme se v tomto roce potkali na některém z našich fotografických kurzů. Jiní si jejich absolvování naplánovali třeba teprve v rámci novoročních předsevzetí na rok 2019 nebo s rozbalením vánočního dárku, který skrýval nový fotoaparát. 

A které fotografické kurzy byly vašimi nejoblíbenějšími v roce 2018? ➡ Vybrali jsme TOP 8 🔝 kurzů předešlého roku. Najdete tam ten svůj?

 

 

1. Základní kurz fotografování

První místo v našem žebříčku stále drží Základní kurz fotografování. Jsme rádi, že vás můžeme provázet ve vašich fotografických začátcích a dát vám tak kvalitní start v rozvoji vaší záliby. Váš zájem o tento kurz je obrovský, což se projevuje i v jeho rychlém obsazení. 

Na kurzu je probírán teoretický základ a vše se procvičuje v praxi. Společně s lektorem se zaměříte na nastavení vašeho fotoaparátu a kvalita snímků se vyhoupne daleko za hranici běžné rodinné fotografie.

Zjistěte víc o Základním kurzu fotografování

 

 

2. Pokročilý kurz fotografování

Převážná většina absolventů Základního kurzu fotografování u nás pokračuje navazujícím kurzem. Předešlá účast na Základním kurzu však není podmínkou pro absolvování Pokročilého kurzu.

Mnoho fotografů cítí, že k dokonalosti jejich fotogarafií jim stále něco schází. Probrat to s lektorem na kurzu je ideální varianta, jak ušetřit čas a zároveň získat cenné informace a zpětnou vazbu profesionála.

Zjistěte víc o Pokročilém kurzu fotografování

 

 

3. Zoner Photo Studio - Základní kurz

Neodmyslitelnou prací každého fotografa je i úprava vytvořených snímků. Proto si řada z vás oblíbila kurz na úpravu fotografií v sympatickém programu Zoner Photo Studio. Pracovat v něm není složité a naučí se to opravdu každý. Jen je potřeba věnovat chvíli studiu. Na našem komplexním kurzu vás lektor seznámí a provede funkcemi programu a ukáže vám jednoduché a užitečné úpravy.

Zjistěte víc o základním kurzu Zoner Photo Studio

 

 

4. Adobe Photoshop - Certifikovaný základní kurz

Práce v Adobe Photoshopu bývá velkým oříškem pro řadu samouků. I z toho důvodu rádi navštěvujete náš základní kurz, ve kterém se necháte jednoduše provést všemi funkcemi Photoshopu a naučíte se vychytávky nad kterými jiní stráví mnoho hodin. Také už jste u nás zjistili, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice?

Zjistěte víc o Základním kurzu Adobe Photoshop

 

 

5. Produktová a reklamní fotografie

Fotografie prodává a prodávala i v roce 2018. Vy to evidentně víte. Jinak byste se přece nezamilovali do kurzu na produktovou a reklamní fotografii. Kvalitní produktová fotografie je základem pro prezentaci vašich výrobků a zboží v katalogu, letáku a hlavně v e-shopu. Málokdo ví, že dobrou produktovku si může vytvořit i doma bez drahého vybavení. 

Zjistěte víc o kurzu Produktová a reklamní fotografie

 

 

6. Kurz fotografování dětí

Fotografie dětí jsou stále oblíbenější. Děti se fotí do rodinného alba, do reklamních bannerů nebo třeba na zakázku klientovi. Poptávka o tento druh fotografie roste a mnoho fotografů si tak rozšiřuje svoji specializaci i o tento směr. Jsme rádi, že si nás volíte jako poradce. Práce s dětskými modely je složitější než s dospělým člověkem a mnohdy se i dobrý nápad může zvrhnout v nekvalitní snímek.

Zjistěte víc o Kurzu fotografování dětí

 

 

7. Kurz fotografování jídla

V roce 2018 jsme měli možnost proškolit i řadu milovníků fotografie jídla. Vytvořit snímek tak, aby i z fotografie byla cítit jeho vůně jídla a zbíhaly se sliny, je snem nejednoho fotografa. Že to není jednoduché se mohl přesvědčit každý, kdo se třeba jen snažil vyfotit své jídlo na Instagram. Naši lektoři vám předvedou, jak i s minimem vybavení je možné dosáhnout požadovaného výsledku.

Zjistěte víc o Kurzu fotografování jídla

 

 

8. Kurz fotografování nemovitostí

Interiéry, exteriéry... to vše vás v roce 2018 bavilo fotografovat. My vás v tom rádi podpoříme i v roce novém. Ne nadarmo je tento druh fotografie nazýván jako jeden z nejsložitějších. Zkušený fotograf architektury vám srozumitelně prozradí osvědčené tipy a triky, díky kterým bude pořízená fotografie technicky i kompozičně přitažlivá.

Zjistěte víc o Kurzu fotografování nemovistostí

 

 

A který kurz bude váš nejoblíbenější v roce 2019?

 

Autorka článku:

Hana Toulová
Marketingová manažerka NICOM

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů