DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Třešnička na kurzu, 2. část

Vybíráme oblíbené kurzy pro Ostravu!!!

Chcete pro sebe něco udělat? Zdokonalit se v tom, co už umíte? Nebo se ještě lépe naučit něco nového? Pokračujeme v našich soukromých "Best of" a za Ostravu!!! si volíme tyhle tři kurzy, na které bychom se sami hned přihlásili.

MS Office v NICOM

Kurz Microsoft Project

Jedním ze základních kamenů úspěchu každého projektu je efektivní plánování a komunikace. Ne nadarmo tak mezi nejoblíbenější kurzy (nejen) v Ostravě patří dvoudenní školení Microsoft Project. Tento šikovný nástroj usnadní člověku plánování práce, zvýší efektivitu při organizaci a plnění úkolů a díky své přehlednosti dokáže i včas odhalit případné trhliny v jinak dokonalém plánu.

V kurzu se naučíte všechny nezbytné věci jako přípravu detailů, nastavování deadlinů, přiřazování lidí a zdrojů nebo velice oblíbenou kalkulaci nákladů. To vše budete na závěr kurzu schopní elegantně zpracovat do papírové podoby a zhodnotit veškeré výstupy. Mít veškeré věci na jednom místě je k nezaplacení.

Grafické programy v NICOM

Základní kurz Adobe InDesign

Začínáte se v rodině grafických programů od Adobe ztrácet a nejste si jistí, kdy použít který? Photoshop je klasika na úpravu fotek a obecnou grafiku. Illustrator ocení webdesignéři a kreativci při tvorbě loga a vizuálu. Třetí vzadu je InDesign, který nejvíc ze všeho užijete při tvorbě obsáhlejších publikací.

InDesign vyniká v práci s vícestránkovým obsahem, což oceníte třeba při přípravě tištěných brožur nebo obsáhlejších letáků. V kurzu Adobe InDesign se naučíte vysázet text podle typografických pravidel, správně jej formátovat, doplnit o grafiku a celý projekt pak zkompletovat včetně předtiskové přípravy.

CAD a 3D v NICOM

Základní kurz Trimble SketchUp

O programu Trimble SketchUp se často říká, že je tou nejsnazší cestou, jak proniknout do světa 3D modelování. Je tak jednoduchý, že mají lidé často potřebu vrhnout se po hlavě do práce, aniž by ale plně pochopili, k čemu který nástroj přesně slouží a často se zbytečně připravují o možnost pracovat s tímto volně dostupným programem efektivněji.

Na kurzu SketchUp pro začátečníky si projdete klávesové zkratky, jednotlivé nástroje, podíváte se detailně na způsob práce s barvami, materiály a texturami a pak si pod dohledem zkušeného lektora zpracujete závěrečný projekt.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů