DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Novinky
Kategorie
Datum

Život správce firemního facebookového profilu

Život správce firemního facebookového profilu

4 pravidla úspěšného správce Facebooku

zveřejněno: 20.08.2018

Kdo není na Facebooku, jako by nebyl. A platí to hlavně pro firmy. Atraktivita webových stránek je nahrazena sociálními sítěmi. Kroky zákazníka často vedou prvně na profil společnosti na sociální síti a až následně se rozhoduje, zda navštíví i její webové stránky. Vždyť i samotný zákazník tráví na sociálních sítích mnoho času, a proto není divu, že profil firmy je mu na těchto místech bližší a bývá prvním místem setkání se společností.

Podcenit firemní prezentaci na těchto místech je chyba, která společnost stojí nemalé množství zákazníků a co hůř, ochuzuje firmu o tržby, které by z nich plynuly. Pokud už na Facebooku jste, musíte být vidět! Domnívat se, že správu této sociální sítě zvládne každý, by byl omyl. Přes firemní profil nejednáte se svými kamarády, ale zákazníky, kteří jsou přesycení reklamou ať už na internetu nebo kdekoliv jinde. Jejich mysl funguje selektivním způsobem a pečlivě si vybírá, jakému obsahu bude věnovat alespoň sekundovou pozornost, a co úplně přeskočí.

Fotokurzy jsou v kurzu

Fotokurzy jsou v kurzu

Aneb proč se k nám stále vracíte

zveřejněno: 17.08.2018

Polovina roku už je za námi, a proto jsme si řekli, že se detailněji podíváme na to, jak jste spokojeni s našimi fotokurzy. Výsledky nás opravdu moc potěšily. Jejich oblíbenost je zřetelná nejen z počtu účastníků, ale také z jasných statistik vašeho hodnocení. A jak každý jistě dobře ví, čísla nelžou! Nebudeme vás krmit neověřenými výroky a rovnou ukážeme, jaká je realita na základě zkušeností našich absolventů.

Fusion 360 – co je nového v červencovém update 2018

Fusion 360 – co je nového v červencovém update 2018

Novinky aplikace Autodesk Fusion 360

zveřejněno: 07.08.2018

Uživatelům aplikace Autodesk Fusion 360 jistě neunikl update této aplikace. Nicméně v době prázdnin, obzvlášť ve vedrech, která aktuálně panují, asi u počítače všichni netráví tolik času, takže si pojďme představit novinky, které nám zmíněná aktualizace přinesla.

Autodesk Fusion - novinky v červencové aktualizaci

Školení prostřednictvím gamifikace dává vzdělávání přirozený průběh
zveřejněno: 06.08.2018

Nikol Varčevová pracuje ve společnosti NICOM, a.s., jako výkonná ředitelka. Než však mohla zaujmout tuto pozici, musela poznat práci na jiných odděleních ve firmě. Nenásilný vztah ke vzdělávání v ní rodiče pěstovali už od dětství díky svému přístupu. Proto je nyní přesvědčena, že gamifikace je tou pravou cestou, jak nejlépe vstřebat nové informace.

Efektivní čištění výkresu aplikace AutoCAD

Efektivní čištění výkresu aplikace AutoCAD

Optimalizace výkresů jejich vyčištěním v AutoCADu.

zveřejněno: 25.07.2018

Na jednom z posledních školení pro firmu pracující s velkým objemem dat jsme řešili, jak tyto výkresy optimalizovat.  Optimalizované výkresy s minimálním množstvím nepotřebných dat umožňují rychlejšímu zpracování. Doba načítání výkresu je výrazně lepší a šance na porušení výkresu se také značně snižují. Pojďme se podívat na přehled příkazů, které povedou k požadované optimalizaci.


Posouvání hranic díky gamifikaci na workshopech Mise HERo
zveřejněno: 18.07.2018

Workshopy Mise HERo se zaměřují na posouvání hranic účastníků díky využívání principů gamifikace. Podmínky hry pomáhají vžít se do ztvárněné role a postupně prolamovat bariéry komunikace.

Více profilů jedním nástrojem Follow Me v aplikaci SketchUp

Více profilů jedním nástrojem Follow Me v aplikaci SketchUp

Práce v aplikaci SketchUP s nástrojem Follow Me

zveřejněno: 12.07.2018

Další tip pro aplikaci SketchUp se můžete dočíst v následujícím článku, který se zabývá využitím nástroje Follow Me k tvorbě zábradlí.

Najděte svůj letní poklad
zveřejněno: 27.06.2018

Třešnička na kurzu, 2. část

Třešnička na kurzu, 2. část

Vybíráme oblíbené kurzy pro Ostravu!!!

zveřejněno: 20.06.2018

Chcete pro sebe něco udělat? Zdokonalit se v tom, co už umíte? Nebo se ještě lépe naučit něco nového? Pokračujeme v našich soukromých "Best of" a za Ostravu!!! si volíme tyhle tři kurzy, na které bychom se sami hned přihlásili.

Ovládněte svůj kurzor v aplikaci AutoCAD

Ovládněte svůj kurzor v aplikaci AutoCAD

Staňte se pánem svého kurzoru!

zveřejněno: 11.06.2018

Dnes se vracím k tipům AutoCADu a představíme si možnosti ovládání kurzoru v Aplikaci AutoCAD. Spousta uživatelů se dotazuje na změnu velikosti kurzoru, kterou většina skalních uživatelů zná, ale s tím jsou spojené ještě další možnosti. Samozřejmostí dnes již je, že se při práci kurzor mění tak, aby odrážel aktuální aktivitu.

Třešnička na kurzu, 1. část
zveřejněno: 06.06.2018

Chcete pro sebe něco udělat? Zdokonalit se v tom, co už umíte? Nebo se ještě lépe naučit něco nového? Za Brno si volíme tyhle tři kurzy, které nás v poslední době nejvíc lákají, a na které bychom se sami hned přihlásili.

5 způsobů, jak vytvořit otvor v aplikaci SketchUp
zveřejněno: 30.05.2018

V dnešním článku přinášíme tipy, jakým způsobem vytvořit otvory v plošných tělesech v aplikaci SketchUp. Věřím, že ty základní způsoby znáte, ale také předpokládám, že minimálně jeden způsob bude pro vás novým tipem. A to je přesně to „koření“, které nabízím ve svých kurzech: k dané problematice vždy přinést i pár tipů, aby uživatelé byli ještě efektivnější.

Odstartujte novou kapitolu – rekvalifikační kurzy v NICOMu

Odstartujte novou kapitolu – rekvalifikační kurzy v NICOMu

Po kterém rekvalifikačním kurzu se vyplatí sáhnout?

zveřejněno: 17.05.2018

Pravděpodobně jste už slyšeli o Průmyslu 4.0, tedy o nastaveném trendu digitalizace všech odvětví lidské činnosti. Modernizace pracovních procesů s sebou přináší zásadní změny na trhu práce. Ty se nejvíce projevují na poptávce po počítačově gramotných zaměstnancích, kteří mají v ideálním případě pokročilé znalosti alespoň jednoho z populárních oborů. Po čem se tedy vyplatí sáhnout?

AutoCAD 2019 - speciální sada nástrojů

AutoCAD 2019 - speciální sada nástrojů

Rodinné shledání pro všechny uživatele AutoCAD.

zveřejněno: 09.05.2018

V předchozích článcích jsme si představili novinky aplikací Autodesk AutoCAD 2019. Nová verze tohoto produktu přináší ještě víc – speciální sadu nástrojů. Je jedno, jestli používáte holý AutoCAD nebo některý z oborových: Mechanical, Electrical, Architecture, Map nebo Plant 3D. Každý uživatel předplacené aplikace AutoCAD si nyní může své nástroje stáhnout.

Autodesk Invetor 2019

Autodesk Invetor 2019

Co přináší nejnovější Inventor?

zveřejněno: 25.04.2018

Jak je u nás zvykem, představujeme postupně novinky produktů společnosti Autodesk. Dalším v řadě, na který se podíváme, je Autodesk Inventor. Aplikace Inventor® 2019 vylepšuje konstrukční pracovní postupy vyšším výkonem, lepší spoluprací a novými profesionálními nástroji pro navrhování a modelování. Novinek je vždy celá řada, pojďme se podívat na ty nejzajímavější.

AutoCAD 2019 - 2. díl

AutoCAD 2019 - 2. díl

Co je nového vol. II?

zveřejněno: 10.04.2018

V minulém článku jsme se věnovali nástrojům aplikace AutoCAD, které byly zcela nové. Společnost Autodesk však pracuje na vývoji celý rok, proto některé novinky nejsou tak zcela novinkami, protože některé funkce a nástroje představuje v podzimních updatech svým zákazníkům s předplatným. Pojďme se nyní podívat, co nová verze aplikace AutoCAD dále přinesla pro nové uživatele.

AutoCAD 2019

AutoCAD 2019

Co je nového?

zveřejněno: 27.03.2018

Sešel se rok s rokem a je tu opět nová verze AutoCADu. 22. 3. 2018 uvolnila společnost AutoCAD první aplikace řady 2019, z níž tradičně jako první uvedla AutoCAD. A již tradičně novinky shrnula Heidi Hewett. Pojďme se tedy podívat, co nová verze aplikace AutoCAD přináší, neb podle Heidi tato verze nabízí vzrušující nové funkce a cenná vylepšení stávajících nástrojů.

Unreal Engine

Unreal Engine

kompletní sada pro CAD vizualizace

zveřejněno: 13.03.2018

O vizualizační aplikaci Unreal Engine jsme již informovali v předchozích článcích, ve kterých jsme uvedli důvody, proč pro CAD vizualizace použít tuto appku. Vývojáři UE však jedou dál na plné obrátky a dnes Unreal Studio obsahuje nástroje a služby pro urychlení vašich firemních pracovních postupů s Unreal Engine.

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor

tip pro přidání hodnot rozvinu plechu do kusovníku

zveřejněno: 27.02.2018

Na posledním školení aplikace Autodesk Inventor jsme řešili v rámci vytváření plechových dílů problém, jak přidat do kusovníku hodnoty z rozvinu plechové součásti. Protože shodou okolností mě za tímto účelem oslovili i další uživatelé, rozhodl jsem se dnes s vámi o toto téma podělit.

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  |  další >>
stránkování: 4 / 14   celkem: 264

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů