DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Benefity účtu Microsoft

Jak vám účet usnadní život.

V rámci výuky Office aplikací často zazní zvídavá otázka, na co je odkaz „přihlásit se“ v titulkové liště okna aplikací Office? Resp. položka Účet v menu Soubor.

Účet Microsoft prošel velkým vývojem od původního Windows Live ID, dobrého tak akorát pro přihlášení do aplikace Messenger a do služeb, resp. webových portálů, které běžný uživatel úplně nevyužil, až po dnešní zajímavé benefity.

 

Nechce se vám číst? Podívejte se na video představující benefity účtu Microsoft.

⬇⬇⬇

Přečtěte si podrobněji, o které benefity se jedná.

Outlook

Registrací pod vaším e-mailem, nebo novým e-mailem s doménou Outlook či Hotmail, nabízí Microsoft přístup k vaší poště pomocí zabezpečené webové stránky a to ve známém prostředí vycházejícího ze standardní aplikace Outlook. Přidává k tomu drobné vychytávky, jako složku obrázky z mailů apod.

Outlook, ale není zdaleka jen pošta. Kalendář, kontakty a úkoly pracují stejně dobře v on-line verzi jako v aplikaci.

Díky automatické synchronizaci Microsoft účtu nastaveného v počítači máte zabezpečený přístup ke své poště, kalendáři, kontaktům, úkolům z kterékoliv počítače či mobilu.

 

OneNote

Tento poznámkový blok můžete používat v rámci balíčku Office, a pokud ho nevlastníte, můžete využít aplikaci, která je součástí instalace Windows. Je to skvělá volba pro záznam všech možných dat – kromě textu, tabulek, multimediálních souborů a webových odkazů, také funguje jako hlasový záznamník, je propojen s úkoly i kalendářem v Outlooku. A opět všechny vaše poznámky přehledně roztříděné do sešitů a listů najdete i ve webovém rozhraní.

 

OneDrive

Ikonu OneDrive znáte nejspíš z prostředí Průzkumníka vašeho počítače s Windows. Také po kliknutí na ní je vyžadován účet Microsoft, který vám následně zabezpečí webové úložiště zdarma pro 5 GB vašich dat.

 

Word, Excel, PowerPoint

Vaše dokumenty z úložiště OneDrive či z počítače si můžete otevřít a upravovat i ve webovém prostředí aplikací Word, Excel či PowerPoint. Můžete také vytvářet zcela nové dokumenty, včetně možnosti je sdílet a upravovat v jedné chvíli společně s kolegy.

 

Další aplikace

Microsoft dává uživatelům svých účtů k dispozici i nástroje pro prezentaci vašich projektů či nápadů na webu aplikaci SWAY, vaši práci urychlí aplikace FLOW, která umožňuje vytvářet automatizované pracovní postupy, využitelnými jak v týmu, tak i pro jednotlivce. Novinkou je aplikace FORMS pro vytváření dotazníků, průzkumů a kvízů.

 

Každopádně účet Microsoft v on-line prostředí stojí za to prozkoumat, věnovat mu čas a pokud vás zaujme, určitě přijďte na některý z kurzů o Office 365, který ve své placené verzi nabízí ještě mnohem více zajímavých nástrojů.

 

Autorizované školicí středisko NICOM provádí školení na pevných učebnách v Brně, Ostravě a Praze, nebo na mobilních učebnách po celé republice.

 

Těším se na Vás na některém z kurzů.

 

Eva Hermanová

Lektor Office

 

 

 

S jednotlivými funkcemi a výhodami účtu Microsoft vás naučíme pracovat na našich kurzech.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů