DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

Novinky
Kategorie
Datum

AutoCAD 2019 - 2. díl

AutoCAD 2019 - 2. díl

Co je nového vol. II?

zveřejněno: 10.04.2018

V minulém článku jsme se věnovali nástrojům aplikace AutoCAD, které byly zcela nové. Společnost Autodesk však pracuje na vývoji celý rok, proto některé novinky nejsou tak zcela novinkami, protože některé funkce a nástroje představuje v podzimních updatech svým zákazníkům s předplatným. Pojďme se nyní podívat, co nová verze aplikace AutoCAD dále přinesla pro nové uživatele.

AutoCAD 2019

AutoCAD 2019

Co je nového?

zveřejněno: 27.03.2018

Sešel se rok s rokem a je tu opět nová verze AutoCADu. 22. 3. 2018 uvolnila společnost AutoCAD první aplikace řady 2019, z níž tradičně jako první uvedla AutoCAD. A již tradičně novinky shrnula Heidi Hewett. Pojďme se tedy podívat, co nová verze aplikace AutoCAD přináší, neb podle Heidi tato verze nabízí vzrušující nové funkce a cenná vylepšení stávajících nástrojů.

Unreal Engine

Unreal Engine

kompletní sada pro CAD vizualizace

zveřejněno: 13.03.2018

O vizualizační aplikaci Unreal Engine jsme již informovali v předchozích článcích, ve kterých jsme uvedli důvody, proč pro CAD vizualizace použít tuto appku. Vývojáři UE však jedou dál na plné obrátky a dnes Unreal Studio obsahuje nástroje a služby pro urychlení vašich firemních pracovních postupů s Unreal Engine.

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor

tip pro přidání hodnot rozvinu plechu do kusovníku

zveřejněno: 27.02.2018

Na posledním školení aplikace Autodesk Inventor jsme řešili v rámci vytváření plechových dílů problém, jak přidat do kusovníku hodnoty z rozvinu plechové součásti. Protože shodou okolností mě za tímto účelem oslovili i další uživatelé, rozhodl jsem se dnes s vámi o toto téma podělit.

Fusion 360

Fusion 360

tip pro vytváření plechových součástí

zveřejněno: 13.02.2018

Na školeních 3D modelování v Autodesk ATC NICOM, a.s. volali uživatelé aplikace Autodesk Fusion 360 po vytváření plechových součástí a na podzim loňského roku se dočkali.

Já už jsem prostředí plechů v aplikaci Autodesk Fusion 360 jeden článek věnoval, ale v tomto bych chtěl poukázat na další cestu pro vytváření plechových součástí.

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor

Jak změnit celou řadu vlastností modelů najednou!

zveřejněno: 30.01.2018

Dnes přináším tip pro úpravu vlastností modelů v aplikaci Inventor. Běžně upravujeme vlastnosti modelu pomocí jeho iVlastností přes nabídku pravého tlačítko myši v prohlížeči. Nicméně jste se již setkali se situací, kdy potřebujete přiřadit více modelům tytéž vlastnosti. Běžně otevřeme jednotlivé součásti a vlastnosti změníme.

Vizualizace pro SketchUp ZDARMA
zveřejněno: 16.01.2018

Tak tu máme začátek nového roku, což znamená, že vánoční nabídku už máme za sebou. Profesionální lektoři CAD týmu Autodesk autorizovaného střediska NICOM, a.s. pro vás však připravili dárek, který můžete začít využívat právě teď. Přepracovali jsme pro vás kurz Vizualizací pro modely vytvořené v aplikaci SketchUp, ale svým způsobem to mohou být i 3D modely z aplikací Autodesk, Inventor,…

Veselé Vánoce a šťastný nový rok
zveřejněno: 20.12.2017

PF 2018

Krásné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku Vám přeje společnost NICOM, a. s.

Herní Engine
zveřejněno: 14.12.2017

Blíží se čas vánoční, tudíž čas hravý. Profesionální lektoři CAD týmu Autodesk autorizovaného střediska NICOM, a.s. se tentokrát zaměřili pro někoho možná na nezvyklou oblast CADu, na herní engine

Inventor – správná velikost materiálu - tip 176
zveřejněno: 07.12.2017

Pokud v aplikaci Autodesk Inventor přiřazujete součástem materiály, jistě se Vám již stalo, že materiál neměl tu správnou velikost, lépe řečeno to správné měřítko. V dnešním tipu se podíváme na to, jak tuto nesrovnalost napravit. Shodou okolností to byl i výrazný prvek v obsahu posledního školení v Autodesk ATC NICOM, a.s.

Hledáte ideální dárek pro své blízké?

Hledáte ideální dárek pro své blízké?

Můžete ho mít téměř hned!

zveřejněno: 30.11.2016

Jak by měl vypadat dárek, který udělá obdarovanému opravdovou radost? Co má opravdovou hodnotu? Věci pominou, ale dovednosti zůstanou. Darujte dovednost formou dárkového poukazu!

Profesionální certifikace Autodesk

Profesionální certifikace Autodesk

Certifikujte svoje dovednosti

zveřejněno: 25.09.2017

Certifikujte se a dokažte své dovednosti!

Dne 14. září 2017 začala společnost Autodesk ve spolupráci se společností Certiport uvolňovat nové verze testů pro CAD aplikace společnosti Autodesk na aktuální produktovou řadu 2018. 

 

Fusion certifikace

zveřejněno: 12.10.2017

Řežte přesněji díky tipu 175!

Řežte přesněji díky tipu 175!

Fusion 360 – pohledy řezu 5 – tip 175

zveřejněno: 11.09.2017

Tak máme po prázdninách a vzhůru do práce. Dnes mám pro uživatele aplikace Fusion 360 tip na rychlé vytvoření pohledů v řezu.

 

 

 

Měřítka čar v AutoCADu tip 174
zveřejněno: 25.08.2017

 

Jistě jste se již potýkali ve vašich výkresech s měřítky jednotlivých čar. Jinak je potřebujete vidět v modelovém prostoru, jinak ve výkresovém prostoru a tam ještě nejlépe sjednotit pro každý výřez. Není žádným tajemstvím, že ne všichni známe všechna úskalí. Aktuálně mě kontaktovala jedna uživatelka, která není jediná, jež se na mě obrací právě s touto problematikou. Takže zkusím nastínit nějaká základní doporučení.

Už máte aktualizovaný Fusion 360?

Už máte aktualizovaný Fusion 360?

novinky o aktualizaci

zveřejněno: 23.08.2017

Zdravím všechny online modeláře pracující v aplikaci Autodesk Fusion 360. V době prázdnin je dobré si připomenout, že chvíli před jejich začátkem byl Fusion 360 aktualizován. To znamená, že přináší opět několik dobrých věcí a zde jsou ty nejzajímavější.

 

3 pluginy pro SketchUp zdarma, které se vám vyplatí
zveřejněno: 23.08.2017

Léto máme v plném proudu, tak jestli jste příznivci modeláře SketchUp, až se vrátíte od vody, vyzkoušejte následující pluginy pro SketchUp 2017, které jsou zcela zdarma a zefektivní vaše modelování. Je jedno, zda používáte verzi Make nebo Pro, jen pamatujte na skutečnost, že pokud používáte SketchUp pro komerční použití, měli byste bezpodmínečně používat SketchUp Pro. Jestli potřebujete na verzi Pro přejít, neváhejte mě kontaktovat.

Tři výborné bezplatné pluginy pro SketchUp 2017 od Fredo6

Instalujte operační systém na stovky stanic na dálku

Instalujte operační systém na stovky stanic na dálku

postup tvorby základního image Windows 10 pomocí MDT

zveřejněno: 21.08.2017

Potřebujete rychle a elegantně nasadit operační systém na klientské stanice? A co kdyby se to celé udělalo samo, bezobslužně? Připadají vám nástroje na tvorbu imagů a samotná příprava bezobslužné instalace složitá? Pak pro vás Microsoft pod pokličkou ukrývá bezplatné řešení, které s vámi na pár kliknutí takový bezobslužný image Windowsů vytvoří. Přesvědčte se sami v tomto článku, který popisuje postup na tvorbu jednoduchého image s OS Windows 10.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Zbavte se nepotřebných aplikací za 2 minuty

Zbavte se nepotřebných aplikací za 2 minuty

nikdy to nebylo jednodušší

zveřejněno: 17.08.2017

Když se na kurzu zeptám účastníků na otázku: “Využíváte ve firmě někeré ModernUI aplikace?” Většinou zní odpověď ne. Většina uživatelů, zejména na klasických desktopových počítačích, vůbec aplikace ModernUI nevyužívá a přesto jsou automaticky nainstalované při každé instalaci Windows 10. Dokonce i v případě, že je “násilně” odebereme, po přihlášení nového uživatele na pc nebo v případě kliknutí na položku dané aplikace, se ModernUI sama znovu doinstaluje. Lze to nějak vyřešit a zcela se ModernUI aplikací ve firemním prostředí zbavit? Pojďme se během pár minut společně zbavit ModernUI aplikací jednou provždy.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  |  další >>
stránkování: 4 / 13   celkem: 252

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky