Novinky
Kategorie
Datum

Herní Engine
zveřejněno: 14.12.2017

Blíží se čas vánoční, tudíž čas hravý. Profesionální lektoři CAD týmu Autodesk autorizovaného střediska NICOM, a.s. se tentokrát zaměřili pro někoho možná na nezvyklou oblast CADu, na herní engine

Inventor – správná velikost materiálu - tip 176
zveřejněno: 07.12.2017

Pokud v aplikaci Autodesk Inventor přiřazujete součástem materiály, jistě se Vám již stalo, že materiál neměl tu správnou velikost, lépe řečeno to správné měřítko. V dnešním tipu se podíváme na to, jak tuto nesrovnalost napravit. Shodou okolností to byl i výrazný prvek v obsahu posledního školení v Autodesk ATC NICOM, a.s.

Hledáte ideální dárek pro své blízké?

Hledáte ideální dárek pro své blízké?

Můžete ho mít téměř hned!

zveřejněno: 30.11.2016

Jak by měl vypadat dárek, který udělá obdarovanému opravdovou radost? Co má opravdovou hodnotu? Věci pominou, ale dovednosti zůstanou. Darujte dovednost formou dárkového poukazu!

Hledáme lektory – 10 důvodů proč by vás to mělo zajímat 😊
zveřejněno: 02.10.2017

NICOM, a.s. poskytovatel počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR, působící na českém trhu již od roku 1992 a držitel řady certifikací a autorizací, hledá lektora či lektorku na spolupráci pro pobočku v Praze, Brně a Ostravě.

Profesionální certifikace Autodesk

Profesionální certifikace Autodesk

Certifikujte svoje dovednosti

zveřejněno: 25.09.2017

Certifikujte se a dokažte své dovednosti!

Dne 14. září 2017 začala společnost Autodesk ve spolupráci se společností Certiport uvolňovat nové verze testů pro CAD aplikace společnosti Autodesk na aktuální produktovou řadu 2018. 

 

Fusion certifikace

zveřejněno: 12.10.2017

Řežte přesněji díky tipu 175!

Řežte přesněji díky tipu 175!

Fusion 360 – pohledy řezu 5 – tip 175

zveřejněno: 11.09.2017

Tak máme po prázdninách a vzhůru do práce. Dnes mám pro uživatele aplikace Fusion 360 tip na rychlé vytvoření pohledů v řezu.

 

 

 

Měřítka čar v AutoCADu tip 174
zveřejněno: 25.08.2017

 

Jistě jste se již potýkali ve vašich výkresech s měřítky jednotlivých čar. Jinak je potřebujete vidět v modelovém prostoru, jinak ve výkresovém prostoru a tam ještě nejlépe sjednotit pro každý výřez. Není žádným tajemstvím, že ne všichni známe všechna úskalí. Aktuálně mě kontaktovala jedna uživatelka, která není jediná, jež se na mě obrací právě s touto problematikou. Takže zkusím nastínit nějaká základní doporučení.

Už máte aktualizovaný Fusion 360?

Už máte aktualizovaný Fusion 360?

novinky o aktualizaci

zveřejněno: 23.08.2017

Zdravím všechny online modeláře pracující v aplikaci Autodesk Fusion 360. V době prázdnin je dobré si připomenout, že chvíli před jejich začátkem byl Fusion 360 aktualizován. To znamená, že přináší opět několik dobrých věcí a zde jsou ty nejzajímavější.

 

3 pluginy pro SketchUp zdarma, které se vám vyplatí
zveřejněno: 23.08.2017

Léto máme v plném proudu, tak jestli jste příznivci modeláře SketchUp, až se vrátíte od vody, vyzkoušejte následující pluginy pro SketchUp 2017, které jsou zcela zdarma a zefektivní vaše modelování. Je jedno, zda používáte verzi Make nebo Pro, jen pamatujte na skutečnost, že pokud používáte SketchUp pro komerční použití, měli byste bezpodmínečně používat SketchUp Pro. Jestli potřebujete na verzi Pro přejít, neváhejte mě kontaktovat.

Tři výborné bezplatné pluginy pro SketchUp 2017 od Fredo6

Instalujte operační systém na stovky stanic na dálku

Instalujte operační systém na stovky stanic na dálku

postup tvorby základního image Windows 10 pomocí MDT

zveřejněno: 21.08.2017

Potřebujete rychle a elegantně nasadit operační systém na klientské stanice? A co kdyby se to celé udělalo samo, bezobslužně? Připadají vám nástroje na tvorbu imagů a samotná příprava bezobslužné instalace složitá? Pak pro vás Microsoft pod pokličkou ukrývá bezplatné řešení, které s vámi na pár kliknutí takový bezobslužný image Windowsů vytvoří. Přesvědčte se sami v tomto článku, který popisuje postup na tvorbu jednoduchého image s OS Windows 10.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Zbavte se nepotřebných aplikací za 2 minuty

Zbavte se nepotřebných aplikací za 2 minuty

nikdy to nebylo jednodušší

zveřejněno: 17.08.2017

Když se na kurzu zeptám účastníků na otázku: “Využíváte ve firmě někeré ModernUI aplikace?” Většinou zní odpověď ne. Většina uživatelů, zejména na klasických desktopových počítačích, vůbec aplikace ModernUI nevyužívá a přesto jsou automaticky nainstalované při každé instalaci Windows 10. Dokonce i v případě, že je “násilně” odebereme, po přihlášení nového uživatele na pc nebo v případě kliknutí na položku dané aplikace, se ModernUI sama znovu doinstaluje. Lze to nějak vyřešit a zcela se ModernUI aplikací ve firemním prostředí zbavit? Pojďme se během pár minut společně zbavit ModernUI aplikací jednou provždy.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Přizpůsobte si nabídku start ve windows vaší společnosti

Přizpůsobte si nabídku start ve windows vaší společnosti

ušetřete práci uživatelům a čas sobě

zveřejněno: 16.08.2017

Aby měli vaši kolegové ve firmě co nejsnazší přístup k aplikacím, které pro svoji práci nejvíce potřebují, můžete jim takovou sadu aplikací nachystat přímo do jejich nabídky Start. Následně již všechny potřebné položky najdou po kliknutí na nabídku Start.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Spravujte stovky PC díky Powershellu

Spravujte stovky PC díky Powershellu

aneb spusťte libovolné příkazy najednou

zveřejněno: 15.08.2017

Jak spravovat firemní pc pohodlně, hromadně a na dálku pomocí PowerShellu. Jak spravovat všechny počítače ve vaší firmě jednoduše z vašeho pohodlného kancelářského křesla na dálku?

Odpověď na tuto otázku je velmi snadná. Stejné příkazy PowerShellu, které pouštíte na jednotlivých strojích, můžete spustit i vzdáleně na libovolnou skupinu zařízení pomocí příkazu Invoke-Command. Nutnou prerekvizitou je mít na všech spravovaných strojích povolenou službu Windows Remote management a související firewallová pravidla. Níže vidíte krok po kroku, jak toho pomocí politik docílit a následně jak spouštět vzdáleně příkazy na různé vámi definované skupiny firemních zařízení.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Jak zabránit škodám, při odcizení dat?

Jak zabránit škodám, při odcizení dat?

Zabezpečení počítačů nástrojem Bitlocker ve firemním prostředí

zveřejněno: 14.08.2017

V této sérii článků se podělím o mé znalosti a praktické zkušenosti s nasazením operačního systému Windows 10 ve firmě. Podíváme se na zoubek těžším krokům a obtížím, které vás mohou potkat při nasazení. Články obsahují i spoustu praktických tipů pro elegantní nastavení Windows 10 v podnikovém prostředí.

 

SketchUp  – tip 173
zveřejněno: 10.08.2017

Zdravím naše příznivce CAD zajímavostí, tipů a triků a přeji vám pohodové prázdniny!

Dnes přináším tipy k aplikaci SketchUp a to konkrétně pro Pole hodnot (Measurements Box). Mnozí z vás víte, že se jedná o pole umístěné v pravém spodním rohu aplikace, do kterého v průběhu vytváření plošných modelů zadáváte potřebné údaje vzdáleností, úhlů apod. V následujících řádcích připomenu či uvedu možnosti, o kterých možná dodnes nevíte.

Measurements Box – SketchUp  - tip 173

 

Sleva až 45 % a dárky – 4 rozmarné způsoby léta na kurzu

Sleva až 45 % a dárky – 4 rozmarné způsoby léta na kurzu

... to to letí, už slavíme čtvrtstoletí :-) ...

zveřejněno: 27.06.2017

Toto léto se nám sešlo v NICOMu trochu více příležitostí k akčním nabídkám než je obvyklé a těžit z toho budete vy! Protože kdo jiný si zaslouží poděkování než naši klienti, kteří nám umožnili dostat se za  25 let na výsluní v celé ČR. Níže naleznete pěkně pohromadě všechny akční trháky a novinky, které jsme si pro vás na prázdniny připravili! Děkujeme a užijte si to! 

 

Chcete znát minimálně 4 důvody proč jít na kurz o prázdninách do NICOMu? ... Rolujte dolů

⬇️⬇️⬇️

 

 

Skočte si po kurzu ZDARMA do kina

Skočte si po kurzu ZDARMA do kina

... my slavíme 25. léto, vy dostáváte dárky ...

zveřejněno: 26.06.2017

Což takhle si připravit příjemný a užitečný prázdninový program. Naučte se o prázdninách novou dovednost – třeba fotografovat, tvořit grafiku, zvládnout konečně CAD aplikace, kancelářské programy ... a po tom co načerpáte nové vědomosti zrelaxujte při sledování nějakého toho letního trháku. Lístek od nás budete mít jako dárek ... přece jen slavíme ty 25. narozeniny :-)

 

 

🎬 Prázdninový TRHÁK  

Zkoukněte ZDARMA po kurzu v NICOMu, filmové hity v CINEMA CITY

 


Autodesk ATC/APP Summit 2017

Autodesk ATC/APP Summit 2017

Aktuality z Londýna

zveřejněno: 21.06.2017

Tak jako každý rok v posledních letech, uspořádala společnost KnowledgePoint setkání autorizovaných školicích středisek společnosti Autodesk. Letos se konalo 20. června v Londýně.  Zúčastnilo se ho téměř 120 partnerů z 18 evropských zemí a ani letos u toho nemohlo chybět školicí středisko ATC NICOM, a.s., opět jako jediný český zástupce.  

Novinky v Inventoru 2018 – 2. část

Novinky v Inventoru 2018 – 2. část

zvýšení produktivity a výkonu!

zveřejněno: 05.06.2017

posledním článku jsme si představili první část novinek aplikace Autodesk Inventor 2018 a nyní je čas představit, co dalšího strojírenský parametrický kouzelník z rodiny společnosti Autodesk, Inventor 2018, přináší dalšího. 

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29  |  další >>
stránkování: 4 / 29   celkem: 569

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky