DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

Novinky
Kategorie
Datum

5 způsobů, jak vytvořit otvor v aplikaci SketchUp
zveřejněno: 30.05.2018

V dnešním článku přinášíme tipy, jakým způsobem vytvořit otvory v plošných tělesech v aplikaci SketchUp. Věřím, že ty základní způsoby znáte, ale také předpokládám, že minimálně jeden způsob bude pro vás novým tipem. A to je přesně to „koření“, které nabízím ve svých kurzech: k dané problematice vždy přinést i pár tipů, aby uživatelé byli ještě efektivnější.

Odstartujte novou kapitolu – rekvalifikační kurzy v NICOMu

Odstartujte novou kapitolu – rekvalifikační kurzy v NICOMu

Po kterém rekvalifikačním kurzu se vyplatí sáhnout?

zveřejněno: 17.05.2018

Pravděpodobně jste už slyšeli o Průmyslu 4.0, tedy o nastaveném trendu digitalizace všech odvětví lidské činnosti. Modernizace pracovních procesů s sebou přináší zásadní změny na trhu práce. Ty se nejvíce projevují na poptávce po počítačově gramotných zaměstnancích, kteří mají v ideálním případě pokročilé znalosti alespoň jednoho z populárních oborů. Po čem se tedy vyplatí sáhnout?

AutoCAD 2019 - speciální sada nástrojů

AutoCAD 2019 - speciální sada nástrojů

Rodinné shledání pro všechny uživatele AutoCAD.

zveřejněno: 09.05.2018

V předchozích článcích jsme si představili novinky aplikací Autodesk AutoCAD 2019. Nová verze tohoto produktu přináší ještě víc – speciální sadu nástrojů. Je jedno, jestli používáte holý AutoCAD nebo některý z oborových: Mechanical, Electrical, Architecture, Map nebo Plant 3D. Každý uživatel předplacené aplikace AutoCAD si nyní může své nástroje stáhnout.

Autodesk Invetor 2019

Autodesk Invetor 2019

Co přináší nejnovější Inventor?

zveřejněno: 25.04.2018

Jak je u nás zvykem, představujeme postupně novinky produktů společnosti Autodesk. Dalším v řadě, na který se podíváme, je Autodesk Inventor. Aplikace Inventor® 2019 vylepšuje konstrukční pracovní postupy vyšším výkonem, lepší spoluprací a novými profesionálními nástroji pro navrhování a modelování. Novinek je vždy celá řada, pojďme se podívat na ty nejzajímavější.

AutoCAD 2019 - 2. díl

AutoCAD 2019 - 2. díl

Co je nového vol. II?

zveřejněno: 10.04.2018

V minulém článku jsme se věnovali nástrojům aplikace AutoCAD, které byly zcela nové. Společnost Autodesk však pracuje na vývoji celý rok, proto některé novinky nejsou tak zcela novinkami, protože některé funkce a nástroje představuje v podzimních updatech svým zákazníkům s předplatným. Pojďme se nyní podívat, co nová verze aplikace AutoCAD dále přinesla pro nové uživatele.

AutoCAD 2019

AutoCAD 2019

Co je nového?

zveřejněno: 27.03.2018

Sešel se rok s rokem a je tu opět nová verze AutoCADu. 22. 3. 2018 uvolnila společnost AutoCAD první aplikace řady 2019, z níž tradičně jako první uvedla AutoCAD. A již tradičně novinky shrnula Heidi Hewett. Pojďme se tedy podívat, co nová verze aplikace AutoCAD přináší, neb podle Heidi tato verze nabízí vzrušující nové funkce a cenná vylepšení stávajících nástrojů.

Unreal Engine

Unreal Engine

kompletní sada pro CAD vizualizace

zveřejněno: 13.03.2018

O vizualizační aplikaci Unreal Engine jsme již informovali v předchozích článcích, ve kterých jsme uvedli důvody, proč pro CAD vizualizace použít tuto appku. Vývojáři UE však jedou dál na plné obrátky a dnes Unreal Studio obsahuje nástroje a služby pro urychlení vašich firemních pracovních postupů s Unreal Engine.

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor

tip pro přidání hodnot rozvinu plechu do kusovníku

zveřejněno: 27.02.2018

Na posledním školení aplikace Autodesk Inventor jsme řešili v rámci vytváření plechových dílů problém, jak přidat do kusovníku hodnoty z rozvinu plechové součásti. Protože shodou okolností mě za tímto účelem oslovili i další uživatelé, rozhodl jsem se dnes s vámi o toto téma podělit.

Fusion 360

Fusion 360

tip pro vytváření plechových součástí

zveřejněno: 13.02.2018

Na školeních 3D modelování v Autodesk ATC NICOM, a.s. volali uživatelé aplikace Autodesk Fusion 360 po vytváření plechových součástí a na podzim loňského roku se dočkali.

Já už jsem prostředí plechů v aplikaci Autodesk Fusion 360 jeden článek věnoval, ale v tomto bych chtěl poukázat na další cestu pro vytváření plechových součástí.

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor

Jak změnit celou řadu vlastností modelů najednou!

zveřejněno: 30.01.2018

Dnes přináším tip pro úpravu vlastností modelů v aplikaci Inventor. Běžně upravujeme vlastnosti modelu pomocí jeho iVlastností přes nabídku pravého tlačítko myši v prohlížeči. Nicméně jste se již setkali se situací, kdy potřebujete přiřadit více modelům tytéž vlastnosti. Běžně otevřeme jednotlivé součásti a vlastnosti změníme.

Vizualizace pro SketchUp ZDARMA
zveřejněno: 16.01.2018

Tak tu máme začátek nového roku, což znamená, že vánoční nabídku už máme za sebou. Profesionální lektoři CAD týmu Autodesk autorizovaného střediska NICOM, a.s. pro vás však připravili dárek, který můžete začít využívat právě teď. Přepracovali jsme pro vás kurz Vizualizací pro modely vytvořené v aplikaci SketchUp, ale svým způsobem to mohou být i 3D modely z aplikací Autodesk, Inventor,…

Veselé Vánoce a šťastný nový rok
zveřejněno: 20.12.2017

PF 2018

Krásné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku Vám přeje společnost NICOM, a. s.

Herní Engine
zveřejněno: 14.12.2017

Blíží se čas vánoční, tudíž čas hravý. Profesionální lektoři CAD týmu Autodesk autorizovaného střediska NICOM, a.s. se tentokrát zaměřili pro někoho možná na nezvyklou oblast CADu, na herní engine

Inventor – správná velikost materiálu - tip 176
zveřejněno: 07.12.2017

Pokud v aplikaci Autodesk Inventor přiřazujete součástem materiály, jistě se Vám již stalo, že materiál neměl tu správnou velikost, lépe řečeno to správné měřítko. V dnešním tipu se podíváme na to, jak tuto nesrovnalost napravit. Shodou okolností to byl i výrazný prvek v obsahu posledního školení v Autodesk ATC NICOM, a.s.

Hledáte ideální dárek pro své blízké?

Hledáte ideální dárek pro své blízké?

Můžete ho mít téměř hned!

zveřejněno: 30.11.2016

Jak by měl vypadat dárek, který udělá obdarovanému opravdovou radost? Co má opravdovou hodnotu? Věci pominou, ale dovednosti zůstanou. Darujte dovednost formou dárkového poukazu!

Profesionální certifikace Autodesk

Profesionální certifikace Autodesk

Certifikujte svoje dovednosti

zveřejněno: 25.09.2017

Certifikujte se a dokažte své dovednosti!

Dne 14. září 2017 začala společnost Autodesk ve spolupráci se společností Certiport uvolňovat nové verze testů pro CAD aplikace společnosti Autodesk na aktuální produktovou řadu 2018. 

 

Fusion certifikace

zveřejněno: 12.10.2017

Řežte přesněji díky tipu 175!

Řežte přesněji díky tipu 175!

Fusion 360 – pohledy řezu 5 – tip 175

zveřejněno: 11.09.2017

Tak máme po prázdninách a vzhůru do práce. Dnes mám pro uživatele aplikace Fusion 360 tip na rychlé vytvoření pohledů v řezu.

 

 

 

Měřítka čar v AutoCADu tip 174
zveřejněno: 25.08.2017

 

Jistě jste se již potýkali ve vašich výkresech s měřítky jednotlivých čar. Jinak je potřebujete vidět v modelovém prostoru, jinak ve výkresovém prostoru a tam ještě nejlépe sjednotit pro každý výřez. Není žádným tajemstvím, že ne všichni známe všechna úskalí. Aktuálně mě kontaktovala jedna uživatelka, která není jediná, jež se na mě obrací právě s touto problematikou. Takže zkusím nastínit nějaká základní doporučení.

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  |  další >>
stránkování: 4 / 13   celkem: 255

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky