DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

Novinky
Kategorie
Datum

Už máte aktualizovaný Fusion 360?

Už máte aktualizovaný Fusion 360?

novinky o aktualizaci

zveřejněno: 23.08.2017

Zdravím všechny online modeláře pracující v aplikaci Autodesk Fusion 360. V době prázdnin je dobré si připomenout, že chvíli před jejich začátkem byl Fusion 360 aktualizován. To znamená, že přináší opět několik dobrých věcí a zde jsou ty nejzajímavější.

 

3 pluginy pro SketchUp zdarma, které se vám vyplatí
zveřejněno: 23.08.2017

Léto máme v plném proudu, tak jestli jste příznivci modeláře SketchUp, až se vrátíte od vody, vyzkoušejte následující pluginy pro SketchUp 2017, které jsou zcela zdarma a zefektivní vaše modelování. Je jedno, zda používáte verzi Make nebo Pro, jen pamatujte na skutečnost, že pokud používáte SketchUp pro komerční použití, měli byste bezpodmínečně používat SketchUp Pro. Jestli potřebujete na verzi Pro přejít, neváhejte mě kontaktovat.

Tři výborné bezplatné pluginy pro SketchUp 2017 od Fredo6

Instalujte operační systém na stovky stanic na dálku

Instalujte operační systém na stovky stanic na dálku

postup tvorby základního image Windows 10 pomocí MDT

zveřejněno: 21.08.2017

Potřebujete rychle a elegantně nasadit operační systém na klientské stanice? A co kdyby se to celé udělalo samo, bezobslužně? Připadají vám nástroje na tvorbu imagů a samotná příprava bezobslužné instalace složitá? Pak pro vás Microsoft pod pokličkou ukrývá bezplatné řešení, které s vámi na pár kliknutí takový bezobslužný image Windowsů vytvoří. Přesvědčte se sami v tomto článku, který popisuje postup na tvorbu jednoduchého image s OS Windows 10.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Zbavte se nepotřebných aplikací za 2 minuty

Zbavte se nepotřebných aplikací za 2 minuty

nikdy to nebylo jednodušší

zveřejněno: 17.08.2017

Když se na kurzu zeptám účastníků na otázku: “Využíváte ve firmě někeré ModernUI aplikace?” Většinou zní odpověď ne. Většina uživatelů, zejména na klasických desktopových počítačích, vůbec aplikace ModernUI nevyužívá a přesto jsou automaticky nainstalované při každé instalaci Windows 10. Dokonce i v případě, že je “násilně” odebereme, po přihlášení nového uživatele na pc nebo v případě kliknutí na položku dané aplikace, se ModernUI sama znovu doinstaluje. Lze to nějak vyřešit a zcela se ModernUI aplikací ve firemním prostředí zbavit? Pojďme se během pár minut společně zbavit ModernUI aplikací jednou provždy.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Přizpůsobte si nabídku start ve windows vaší společnosti

Přizpůsobte si nabídku start ve windows vaší společnosti

ušetřete práci uživatelům a čas sobě

zveřejněno: 16.08.2017

Aby měli vaši kolegové ve firmě co nejsnazší přístup k aplikacím, které pro svoji práci nejvíce potřebují, můžete jim takovou sadu aplikací nachystat přímo do jejich nabídky Start. Následně již všechny potřebné položky najdou po kliknutí na nabídku Start.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Spravujte stovky PC díky Powershellu

Spravujte stovky PC díky Powershellu

aneb spusťte libovolné příkazy najednou

zveřejněno: 15.08.2017

Jak spravovat firemní pc pohodlně, hromadně a na dálku pomocí PowerShellu. Jak spravovat všechny počítače ve vaší firmě jednoduše z vašeho pohodlného kancelářského křesla na dálku?

Odpověď na tuto otázku je velmi snadná. Stejné příkazy PowerShellu, které pouštíte na jednotlivých strojích, můžete spustit i vzdáleně na libovolnou skupinu zařízení pomocí příkazu Invoke-Command. Nutnou prerekvizitou je mít na všech spravovaných strojích povolenou službu Windows Remote management a související firewallová pravidla. Níže vidíte krok po kroku, jak toho pomocí politik docílit a následně jak spouštět vzdáleně příkazy na různé vámi definované skupiny firemních zařízení.

Mrkněte i na předchozí článek o zabezpečení dat na firemních PC (pokud jste ho nečetli) :-) ...

Jak zabránit škodám, při odcizení dat?

Jak zabránit škodám, při odcizení dat?

Zabezpečení počítačů nástrojem Bitlocker ve firemním prostředí

zveřejněno: 14.08.2017

V této sérii článků se podělím o mé znalosti a praktické zkušenosti s nasazením operačního systému Windows 10 ve firmě. Podíváme se na zoubek těžším krokům a obtížím, které vás mohou potkat při nasazení. Články obsahují i spoustu praktických tipů pro elegantní nastavení Windows 10 v podnikovém prostředí.

 

SketchUp  – tip 173
zveřejněno: 10.08.2017

Zdravím naše příznivce CAD zajímavostí, tipů a triků a přeji vám pohodové prázdniny!

Dnes přináším tipy k aplikaci SketchUp a to konkrétně pro Pole hodnot (Measurements Box). Mnozí z vás víte, že se jedná o pole umístěné v pravém spodním rohu aplikace, do kterého v průběhu vytváření plošných modelů zadáváte potřebné údaje vzdáleností, úhlů apod. V následujících řádcích připomenu či uvedu možnosti, o kterých možná dodnes nevíte.

Measurements Box – SketchUp  - tip 173

 

Sleva až 45 % a dárky – 4 rozmarné způsoby léta na kurzu

Sleva až 45 % a dárky – 4 rozmarné způsoby léta na kurzu

... to to letí, už slavíme čtvrtstoletí :-) ...

zveřejněno: 27.06.2017

Toto léto se nám sešlo v NICOMu trochu více příležitostí k akčním nabídkám než je obvyklé a těžit z toho budete vy! Protože kdo jiný si zaslouží poděkování než naši klienti, kteří nám umožnili dostat se za  25 let na výsluní v celé ČR. Níže naleznete pěkně pohromadě všechny akční trháky a novinky, které jsme si pro vás na prázdniny připravili! Děkujeme a užijte si to! 

 

Chcete znát minimálně 4 důvody proč jít na kurz o prázdninách do NICOMu? ... Rolujte dolů

⬇️⬇️⬇️

 

 

Skočte si po kurzu ZDARMA do kina

Skočte si po kurzu ZDARMA do kina

... my slavíme 25. léto, vy dostáváte dárky ...

zveřejněno: 26.06.2017

Což takhle si připravit příjemný a užitečný prázdninový program. Naučte se o prázdninách novou dovednost – třeba fotografovat, tvořit grafiku, zvládnout konečně CAD aplikace, kancelářské programy ... a po tom co načerpáte nové vědomosti zrelaxujte při sledování nějakého toho letního trháku. Lístek od nás budete mít jako dárek ... přece jen slavíme ty 25. narozeniny :-)

 

 

🎬 Prázdninový TRHÁK  

Zkoukněte ZDARMA po kurzu v NICOMu, filmové hity v CINEMA CITY

 


Autodesk ATC/APP Summit 2017

Autodesk ATC/APP Summit 2017

Aktuality z Londýna

zveřejněno: 21.06.2017

Tak jako každý rok v posledních letech, uspořádala společnost KnowledgePoint setkání autorizovaných školicích středisek společnosti Autodesk. Letos se konalo 20. června v Londýně.  Zúčastnilo se ho téměř 120 partnerů z 18 evropských zemí a ani letos u toho nemohlo chybět školicí středisko ATC NICOM, a.s., opět jako jediný český zástupce.  

Novinky v Inventoru 2018 – 2. část

Novinky v Inventoru 2018 – 2. část

zvýšení produktivity a výkonu!

zveřejněno: 05.06.2017

posledním článku jsme si představili první část novinek aplikace Autodesk Inventor 2018 a nyní je čas představit, co dalšího strojírenský parametrický kouzelník z rodiny společnosti Autodesk, Inventor 2018, přináší dalšího. 

Autodesk Inventor 2018

Autodesk Inventor 2018

co přináší za novinky?

zveřejněno: 23.05.2017

V mém posledním článku jsme se seznámili s novinkami AutoCADu 2018 a nyní je na řadě strojírenský parametrický kouzelník z rodiny společnosti Autodesk, Inventor 2018. Takže co je nového?

Poznámka: Nemám k dispozici CZ verzi, takže se ve článku odvolávám na anglické výrazy a zkratky.

Jako již tradičně je NICOM partnerem Marketéra roku 2016
zveřejněno: 23.05.2017

V podvečer 18. května 2017 se již tradičně v příjemném prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka s historickým rámcem Karlova mostu a působivým výhledem na Hradčany odehrálo finále soutěže 12. ročníku Marketér roku 2016. Večerem provázel excelentní moderátor Karel Voříšek a SWING KVARTET Ivana Smažíka se zpěvačkou Evou Emmingerovou  zpříjemnil slavnostní chvíle všem zúčastněným. Setkání obohatila i výstavka fotografických obrazů uměleckého fotografa Jadrana Šetlíka, který do své galerie připravuje nový projekt Významných osobností českého marketingu.

 

Prezidentka ČMS Jitka Vysekalová uvádí, že pro vítěze byly připraveny sošky křišťálových delfínů z českého skla v čele s Velkým modrým delfínem v  působivém designu z dílny uměleckého skláře Vladimíra Zubričana. Na oceněné i nominované čekaly kromě diplomů i mnohé věcné dary od sponzorů a partnerů soutěže. Dvanáctý ročník je za námi, ale již připravujeme ten další, třináctý. Věříme, že třináctka je šťastné číslo.

Letos byla soutěž velmi silně obsazen,a a tak kromě Velkého modrého delfína a hlavních cen udělila hodnotitelská komise i několik zvláštních ocenění za mimořádné aktivity a úspěšné inovativní marketingové projekty. Těší nás, že o soutěž je každým rokem větší zájem, říká předseda hodnotitelské komise Gustav Tomek.

 

NICOM gratuluje vítězům a věnoval jim věcné ceny pro podpoření jejich talentu! 
Proč jít na kurz v máji? Akce až -25 %!
zveřejněno: 10.05.2017

Nová česká pranostika říká: "Studený máj, na kurzu ráj" rolujte a zobrazte si kurzy v akci na všech pobočkách ...

AutoCAD 2018 co je nového
zveřejněno: 24.04.2017

Dnes se zaměřím na nástroj pro rozpoznávání textu fontů SHX, který rychle převede importovanou geometrii z PDF na textové objekty a poukážu na zlepšenou navigace při zoomování a posouvání.

Pokud jste neviděli můj předchozí článek o novinkách, tak to napravte a mrkněte na něj v jeho závěru jsem slíbil pokračovat v představení novinek aplikace AutoCAD 2018. Tak neotálejme a pojďme na to.

Nestihli jste velikonoční pomlázku -20%?

Nestihli jste velikonoční pomlázku -20%?

ještě máte šanci objednat kurz v akci

zveřejněno: 18.04.2017

Pár velikonočních vajíček v podobě slev na termíny kurzů, jsme pro vás na pobočkách schovali!

AutoCAD 2018 – co je nového?
zveřejněno: 11.04.2017

Tak jsme se zase po roce dočkali, Autodesk uvolnil novou verzi aplikace AutoCAD 2018.

Už žádná deprese ► SLEVY až -25 %
zveřejněno: 04.04.2017

Znáte 2 klíče k životu bez deprese a práci bez stresu? Dnes máte důvod se radovat, akční nabídky a novinky jsou tady!

 

 

2 klíče k životu bez deprese

2 klíče k životu bez deprese

... a práci bez stresu

zveřejněno: 04.04.2017

„Deprese bývá definována jako porucha nálady, nicméně působí na celé tělo, protože mozek není schopný správně reagovat na vnitřní a vnější stres.“ (Deepak Chopra) ...

 

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  |  další >>
stránkování: 5 / 13   celkem: 255

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky