DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Novinky
Kategorie
Datum

Sleva až 45 % a dárky – 4 rozmarné způsoby léta na kurzu

Sleva až 45 % a dárky – 4 rozmarné způsoby léta na kurzu

... to to letí, už slavíme čtvrtstoletí :-) ...

zveřejněno: 27.06.2017

Toto léto se nám sešlo v NICOMu trochu více příležitostí k akčním nabídkám než je obvyklé a těžit z toho budete vy! Protože kdo jiný si zaslouží poděkování než naši klienti, kteří nám umožnili dostat se za  25 let na výsluní v celé ČR. Níže naleznete pěkně pohromadě všechny akční trháky a novinky, které jsme si pro vás na prázdniny připravili! Děkujeme a užijte si to! 

 

Chcete znát minimálně 4 důvody proč jít na kurz o prázdninách do NICOMu? ... Rolujte dolů

⬇️⬇️⬇️

 

 

Skočte si po kurzu ZDARMA do kina

Skočte si po kurzu ZDARMA do kina

... my slavíme 25. léto, vy dostáváte dárky ...

zveřejněno: 26.06.2017

Což takhle si připravit příjemný a užitečný prázdninový program. Naučte se o prázdninách novou dovednost – třeba fotografovat, tvořit grafiku, zvládnout konečně CAD aplikace, kancelářské programy ... a po tom co načerpáte nové vědomosti zrelaxujte při sledování nějakého toho letního trháku. Lístek od nás budete mít jako dárek ... přece jen slavíme ty 25. narozeniny :-)

 

 

🎬 Prázdninový TRHÁK  

Zkoukněte ZDARMA po kurzu v NICOMu, filmové hity v CINEMA CITY

 


Autodesk ATC/APP Summit 2017

Autodesk ATC/APP Summit 2017

Aktuality z Londýna

zveřejněno: 21.06.2017

Tak jako každý rok v posledních letech, uspořádala společnost KnowledgePoint setkání autorizovaných školicích středisek společnosti Autodesk. Letos se konalo 20. června v Londýně.  Zúčastnilo se ho téměř 120 partnerů z 18 evropských zemí a ani letos u toho nemohlo chybět školicí středisko ATC NICOM, a.s., opět jako jediný český zástupce.  

Novinky v Inventoru 2018 – 2. část

Novinky v Inventoru 2018 – 2. část

zvýšení produktivity a výkonu!

zveřejněno: 05.06.2017

posledním článku jsme si představili první část novinek aplikace Autodesk Inventor 2018 a nyní je čas představit, co dalšího strojírenský parametrický kouzelník z rodiny společnosti Autodesk, Inventor 2018, přináší dalšího. 

Autodesk Inventor 2018

Autodesk Inventor 2018

co přináší za novinky?

zveřejněno: 23.05.2017

V mém posledním článku jsme se seznámili s novinkami AutoCADu 2018 a nyní je na řadě strojírenský parametrický kouzelník z rodiny společnosti Autodesk, Inventor 2018. Takže co je nového?

Poznámka: Nemám k dispozici CZ verzi, takže se ve článku odvolávám na anglické výrazy a zkratky.

Jako již tradičně je NICOM partnerem Marketéra roku 2016
zveřejněno: 23.05.2017

V podvečer 18. května 2017 se již tradičně v příjemném prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka s historickým rámcem Karlova mostu a působivým výhledem na Hradčany odehrálo finále soutěže 12. ročníku Marketér roku 2016. Večerem provázel excelentní moderátor Karel Voříšek a SWING KVARTET Ivana Smažíka se zpěvačkou Evou Emmingerovou  zpříjemnil slavnostní chvíle všem zúčastněným. Setkání obohatila i výstavka fotografických obrazů uměleckého fotografa Jadrana Šetlíka, který do své galerie připravuje nový projekt Významných osobností českého marketingu.

 

Prezidentka ČMS Jitka Vysekalová uvádí, že pro vítěze byly připraveny sošky křišťálových delfínů z českého skla v čele s Velkým modrým delfínem v  působivém designu z dílny uměleckého skláře Vladimíra Zubričana. Na oceněné i nominované čekaly kromě diplomů i mnohé věcné dary od sponzorů a partnerů soutěže. Dvanáctý ročník je za námi, ale již připravujeme ten další, třináctý. Věříme, že třináctka je šťastné číslo.

Letos byla soutěž velmi silně obsazen,a a tak kromě Velkého modrého delfína a hlavních cen udělila hodnotitelská komise i několik zvláštních ocenění za mimořádné aktivity a úspěšné inovativní marketingové projekty. Těší nás, že o soutěž je každým rokem větší zájem, říká předseda hodnotitelské komise Gustav Tomek.

 

NICOM gratuluje vítězům a věnoval jim věcné ceny pro podpoření jejich talentu! 
Proč jít na kurz v máji? Akce až -25 %!
zveřejněno: 10.05.2017

Nová česká pranostika říká: "Studený máj, na kurzu ráj" rolujte a zobrazte si kurzy v akci na všech pobočkách ...

AutoCAD 2018 co je nového
zveřejněno: 24.04.2017

Dnes se zaměřím na nástroj pro rozpoznávání textu fontů SHX, který rychle převede importovanou geometrii z PDF na textové objekty a poukážu na zlepšenou navigace při zoomování a posouvání.

Pokud jste neviděli můj předchozí článek o novinkách, tak to napravte a mrkněte na něj v jeho závěru jsem slíbil pokračovat v představení novinek aplikace AutoCAD 2018. Tak neotálejme a pojďme na to.

Nestihli jste velikonoční pomlázku -20%?

Nestihli jste velikonoční pomlázku -20%?

ještě máte šanci objednat kurz v akci

zveřejněno: 18.04.2017

Pár velikonočních vajíček v podobě slev na termíny kurzů, jsme pro vás na pobočkách schovali!

AutoCAD 2018 – co je nového?
zveřejněno: 11.04.2017

Tak jsme se zase po roce dočkali, Autodesk uvolnil novou verzi aplikace AutoCAD 2018.

Už žádná deprese ► SLEVY až -25 %
zveřejněno: 04.04.2017

Znáte 2 klíče k životu bez deprese a práci bez stresu? Dnes máte důvod se radovat, akční nabídky a novinky jsou tady!

 

 

2 klíče k životu bez deprese

2 klíče k životu bez deprese

... a práci bez stresu

zveřejněno: 04.04.2017

„Deprese bývá definována jako porucha nálady, nicméně působí na celé tělo, protože mozek není schopný správně reagovat na vnitřní a vnější stres.“ (Deepak Chopra) ...

 

Fusion 360 – tip 172

Fusion 360 – tip 172

náčrty na stávající ploše modelů

zveřejněno: 27.03.2017

Dnes přináším další tip ke stále více využívané aplikaci Autodesk Fusion 360. Tato aplikace i mě stále více baví a stále mě překvapuje svojí jednoduchostí. Většina z vás, kteří již nějaký ten 3D CAD nástroj využívají, jistě ví, jak pracovat s náčrty.

V souvislosti s nimi mě zaujala možnost využití náčrtu na stávající ploše modelů, na kterou mě upozornil Dave Clark. Díky Dave za nápad, opět můžeme být v aplikaci Fusion 360 produktivnější a rychlejší.

Pokud jste nečetli, můžete mrknout i na předchozí tip 171.

 

Objednejte si kurz a ihned získáte dárek!
zveřejněno: 21.03.2017

Objednejte libovolné školení v NICOMu a obratem obdržíte poděkování v podobě skvělého dárku!

Mít cíle je skvělé, jak jich ale dosáhnout?
zveřejněno: 21.03.2017

3 rady, jak zůstat v kontaktu se svými cíli a nevzdat se jich na úkor času nebo povinností ...

Přidání materiálu na nerovinné plochy v aplikaci SketchUp
zveřejněno: 13.03.2017

V poslední době při školení aplikace SketchUp zajímá posluchače, jak přidat materiál na plochu, která není rovinná, proto jsem se rozhodl tento týden věnovat tomuto tématu, jelikož to není nijak obtížné.

 

Režim dat v aplikaci Autodesk Fusion 360
zveřejněno: 28.02.2017

Když jezdím po seminářích na téma Autodesk Fusion 360, spoustu z vás zajímá, jak je to s režimem dat. Může aplikace Fusion 360 pracovat s daty off-line? Setkáte se s odpovědí „Ano, jistě“, já však spíš svým posluchačům odpovídám trochu jinak: „Ano, jistě!?“

Otázka je zcela na místě, neboť i v dnešní době není připojení k internetu stálé! A nikdo ani nemůže předvídat, jak stálé připojení bude. A to mi můžete věřit, neboť jezdím za svojí prací po celé republice a také mimo ni, takže bývám odkázán na Wi-Fi připojení


Vývojáři nespí a reagují na uživatelské podněty

Vývojáři se snaží velice pružně reagovat na tuto nemilou skutečnost, protože samotná aplikace Fusion 360 je založena na cloudovém řešení.

Když internet padá nebo je slabá síla signálu, prohlížeče klasického CAD nástroje nebude moci fungovat vůbec. Vzhledem k tomu, aplikace Fusion 360 má desktopového klienta, který je připojený ke cloudu, a může fungovat, i když není připojený k internetu. Ovšem data, která jsou standardně umístěna v mezipaměti, vytvářela donedávna neuspořádaný seznam uživatelových návrhů. No a pak v tom hledejte…

Aktuálně tým Fusion 360 má za úkol zlepšit off-line zkušenosti s třemi hlavními kroky:

  1. Zobrazení dat v režimu off-line.
  2. Volba konkrétní údaje, které mají být ukládány do mezipaměti.
  3. Automatická synchronizace dat.

A potěšující zprávou je, že první fáze byla již splněna ve velkém lednovém update.

 

Fáze 1 – zvýraznění souborů

Starý fakt: Věděli jste, že aplikace Fusion 360 automaticky ukládá soubory, které používáte po určitou dobu? Rychlý Tip: Přejděte na Preferences ->General ->Offline cache pro změnu doby (dnů) pro off-line uložení. V tomto případě se jedná se o soubory, které se zobrazují v datovém panelu, když přejdete do režimu off-line.

V lednové aktualizaci již aplikace Fusion 360 zobrazí tyto soubory z mezipaměti ve stejném formátu, jako kdybyste byli online. Soubory v režimu off-line, budou soubory, které nebyly v mezipaměti zešedlé, nedostupné. Na rozdíl od nich, soubory, které jsou uloženy v mezipaměti, zobrazí se v datovém panelu normálně. Již tedy máte plný přístup k otevření či editaci souborů v mezipaměti. Samozřejmostí je, že při návratu zpět do režimu online, budou tyto soubory aktualizovány v cloudu.

Obrázek 01 – Cach Option – Autodesk Fusion 360

Obrázek 02 – Zešednutí souborů neuložených v mezipaměti

Akce až -20 % a video až 360°
zveřejněno: 22.02.2017

Nejen skvělé akce až -20 %, ale i video z pobočky Ostrava!!!, z kterého se vám zatočí hlava :-)

Autodesk Inventor – pár rychlých tipů

Autodesk Inventor – pár rychlých tipů

pro sestavení v aplikaci

zveřejněno: 21.02.2017

Dnes přináším pár rychlých tipů pro práci v sestavách Autodesk Inventor. Věřím, že vám zefektivní práci. Pokud také nějaké znáte, a myslíte si, že by mohli pomoci ostatním uživatelům, napište mi, přidám je v některých dalších tipech pro tuto aplikaci.

Inspirujte ostatní a uspějete
zveřejněno: 20.02.2017

Krátké zamyšlení o lidech, kteří nás inspirují a jak se stát jedním z nich. 

 

<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  |  další >>
stránkování: 6 / 14   celkem: 265

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů